dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 33
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 647
  1. #601
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar czarownicaaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    178

    Domyślnie

    szukam także zamiennika dla tej zbyt drogiej tapety będę wdzięczna za podpowiedź


  2. #602
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar czarownicaaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    178

    Domyślnie


  3. #603
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar czarownicaaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    178

    Domyślnie

    up podnosze moze ktos pomoze

  4. #604

    Domyślnie

    Myślę o położeniu takiej tapety w pokoju dziecka: http://www.krainabarw.pl/product-pol...th-l-Moon.html
    Czy warto w ogóle myśleć o tapecie papierowej? Jak jest z trwałością?

  5. #605
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    budowniczy_bob

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Posty
    5

    Domyślnie kupno tapety przez internet.

    Witam, właśnie szykuję się do remontu pokoju dziecięcego i szukam tanich i ładnych tapet. Mam na oku sklep tapetuj.pl ale totalnie nie wiem czy nie będę później żałować ze względu na zły kolor czy niekompetentnego sprzedawcę. Czy ktoś tam już kupował? Macie może jakieś inne sprawdzone sklepy? Chciałabym ten remont zrobić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

  6. #606
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_ada
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    ja też przekonana że tapety w sklepach stacjonarnych są drogie szukałam ich w necie, jednak lubię dotknąć i zobaczyć kolory w różnym świetle więc wybrałam się nie do marketu budowlanego a do małego sklepiku specjalizującego się w tapetach wiele z nich mieli w albumach i jakie było moje zaskoczenie gdy się okazało że te same tapety kupione w necie pod dodaniu przesyłki byłby droższe .....

  7. #607

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowniczy_bob Zobacz post
    Witam, właśnie szykuję się do remontu pokoju dziecięcego i szukam tanich i ładnych tapet. Mam na oku sklep tapetuj.pl ale totalnie nie wiem czy nie będę później żałować ze względu na zły kolor czy niekompetentnego sprzedawcę. Czy ktoś tam już kupował? Macie może jakieś inne sprawdzone sklepy? Chciałabym ten remont zrobić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.
    Różnie bywa z tapetą kupioną przez internet. Do sypialni wypatrzyłam w necie, kupiłam i jest świetna. Kupowana na allegro z jakiegoś sklepu z tapetami. Nie pamiętam już nazwy sklepu.
    Natomiast ostatnio zamówiłam tapetę do pokoju dziecęcego i już ją oddałam. Zupełnie inne kolory i jakość. Z oddaniem nie było problemu.
    Najlepiej zobaczyć tapetę w realu i porównać cenowo. Choć wiem, że nie łatwo w sklepach wszystko znaleźć.

    W tym przypadku ryzyko wkalkulowane w zakup
    Projekt Niewielki M05bL

  8. #608
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    budowniczy_bob

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam, po ciężkim boju toczonym razem z mężem wybraliśmy takie : http://www.tapetuj.pl/esprit-for-kid...e-1095-14.html
    Byłam mile zaskoczona, gdy Pani konsultantka dokładnie mi opowiedziała dokładnie kolory i odcienie, a nawet to jaka jest w dotyku (miała katalog przed sobą). Trochę musieliśmy czekać na przesyłkę, ale sądzę, że warto było.

  9. #609
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    antonip

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    To i ja się pochwale. Zamówiłem dwie fototapety przez internet. Jedna z uliczką do salonu a druga mniejsza na korytarz - pejzaż Prowansji. Cały czas nie mogłem się zdecydować na konkretne zdjęcie ale w końcu się udało. Myśle że efekt będzie super. Montaż zaraz po świętach Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fototapeta_uliczek_czar.jpg
Wyświetleń:	264
Rozmiar:	34,5 KB
ID:	145347
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 30-10-2012 o 19:03 Powód: Dostaniesz bana za reklamy!

  10. #610
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    budowniczy_bob

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Posty
    5

    Domyślnie

    fantastyczna ta fototapeta. W tym sklepie, gdzie kupowałam dla dziecka, widziałam też "dział" z fototapetami. Może kiedyś coś sobie wybiorę z mężem do sypialni

  11. #611
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stellerk

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    przylepiona tapeta na flizelinie odłazi od ściany. Proszę o rade dlaczego.

  12. #612
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Do tapet na flizelinie dedykowany jest specjalny klej. Może kupiłaś nieodpowiedni
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  13. #613

    Domyślnie

    Wszyscy kleją tapety... a ja musiałabym zerwać.
    Proszę o sprawdzone sposoby/ środki, widziałam w LM, że są specjalne, które niby ułatwiają zrywanie.

    Tapetę mam na ścianie i na kartongipsie, i już wiem, ze z kartongipsu tapeta zejdzie raczej razem z gładzią....

  14. #614

    Domyślnie delitatna tapeta do wiatrołapu w szarości

    Proszę o poradę jaka tapeta będzie bardziej pasowała do sporego wiatrołapu ??
    Ściany w jaśniutkim szarym do tego na jednej ścianie tapeta.Najbardziej podoba mi się ta 3 jakby w 3D,ale nie chcę żeby była za bardzo krzykliwa, znów...

    1- tło popiel, wzór srebrny
    2- jasny i ciemny szary - pasy
    3- to szary - jasny, ciemniejsze cienie dają wrażenie przestrzennego wzoru

    A może coś zoproponujeeecie jeszcze ? Generalnie szukam coś delikatnego
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tap1.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	53,0 KB
ID:	206635   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tap2.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	39,5 KB
ID:	206636   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3d.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	9,1 KB
ID:	206637   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3dd.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	41,7 KB
ID:	206638  
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  15. #615

    Domyślnie

    jeśli ma być bardziej klasycznie - to paseczki, jeśli nowocześnie - ta 4 wygląda bardzo interesująco.
    wszystko tak naprawdę zależy od efektu, który chciałabyś uzyskać
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  16. #616

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    jeśli ma być bardziej klasycznie - to paseczki, jeśli nowocześnie - ta 4 wygląda bardzo interesująco.
    wszystko tak naprawdę zależy od efektu, który chciałabyś uzyskać
    bardziej nowocześnie mam wielką ochotę na ta przestrzenną ,to są tapety z kolekcji KINETIC francuskiej firmy Ugepa

    http://allegro.pl/nowosc-tapeta-na-f...452581849.html

    świetny jest ten wzór i faktura
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinectic.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	9,1 KB
ID:	206681  
    Ostatnio edytowane przez IZA30 ; 14-08-2013 o 14:40
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  17. #617

    Domyślnie

    Mam pytanie do osób posiadających tapetę z słynnymi brzozami,wiem że jest papierowa,ale jak się sprawuje ? Czy da się z niej coś zmyć?

  18. #618
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    skorlaje

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    poznań
    Posty
    179

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi Tobie o Woods Cole & Son to mam tę tapetę i całe szczęście jeszcze jej nie ubrudziłam i raczej za tę cenę postaram się żeby nikt inny w najbliższej przyszłości też jej nie ubrudził
    Ale faktycznie jest papierowa i dość matowa w odbiorze i mam wrażenie, że zabrudzenie wcale tak łatwo by nie zeszło. Co innego, że wzór jest dość wyraźny i drobne zabrudzenie raczej nie będzie się rzucać w oczy.

  19. #619
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    klarion

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-510
    Posty
    16

    Domyślnie

    dzisiejsze tapety wyglądają bardzo fajnie, ale osobiście poza fototapetą albo małym fragmentem pokrytym tapetą nie chciałabym mieć jej więcej w mieszkaniu, jednak farba to farba, szczególnie zmywalna - dla mnie tapeta to bardziej element dekoracyjny niż wystrój całego pokoju

  20. #620

    Domyślnie

    Skorlaje chciałam ją położyć na ścianę przy schodach , ale boje się że jest właśnie zbyt delikatna. Wiem że można ją kupić też w formie fototapety tylko nie mogą mi wydrukować wysokości 560cm.OK szukam dalej.

Strona 31 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony