dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 33
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 647
  1. #421

    Talking

    Witam

    temat stary ale może ktoś pomoże ........ potrzebna jest tapeta materiałowa praktycznie w wyglądzie i dotyku jak materiał. Powoli to już się zastanawiam czy nie można by samego materiału przykleić.
    pozdrawiam
    zender

  2. #422

    Domyślnie

    a może chodzi o tapetę z włóknem szklanym, jej wygląd przypomina np płutno, albo tkany sweter. można to malować, jest bardzo mocne i stosuje się w pomieszczeniach "mocno używanych", albo tapetuje się płyty karton-gips by nie wyszły spękania. może to to?

  3. #423

    Domyślnie

    Witam

    Obecnie też poszukuję tapet ala żakardowych, aby uzyskać efekt klasycznego wnętrza. Jeśli ktoś coś znajdzie proszę o pomoc .
    Jak do tej pory znalazłem jedną fajną kolekcję grand clasic - mają fajne wzory.
    Pozdrawiam
    andrus86

  4. #424

    Domyślnie

    Był kiedyś u nas przedstawiciel firmy PARA, miał też katalogi z luksusowymi tapetami, były tam właśnie takie tapety, również skórzane. Ale za nic nie przypomnę sobie nazwy.
    Ostatnio edytowane przez jaksie ; 31-07-2010 o 08:09

  5. #425

  6. #426

    Domyślnie

    Nie wiedziałem że PARA ma też tapety.
    Rzeczywiście na ich stronie znalazłem tą tapetę http://www.para.pl/tapety_dekoracyjne.php?grupa=3&id=10
    Dzięki wielkie jaksie za pomoc. Przejdę się do nich na tygodniu i zobaczę co mają.

    Pozdrawiam

  7. #427

    Domyślnie

    cieszę się, że mogłam pomóc
    moją Flamante też tam znalazłam, a zapomniałam nazwy

  8. #428

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedzi .nareszcie coś konkretnego jeszcze muszę wybadać cenę za m2 ...no i znaleźć magika co będzie umiał coś takiego położyć !!
    pozdrawiam
    zender

  9. #429

    Domyślnie

    weż sobie wcześniej relanium

  10. #430

    Domyślnie Optic grandeco

    Witam
    Co sądzicie o tej tapecie http://allegro.pl/item1164677279_tap...le_tapety.html czy nadaje się na główną ścianę w salonie i jaki dobrać do niej kolor ścian?

  11. #431

    Domyślnie

    MNie się osobiście nie podoba, jednie czerń dodaje jej elegancji. Z innym kolorem będzie tylko nieciekawa i bura.

  12. #432

    Domyślnie

    Może masz jakieś propozycje? salon mam częściowo otwarty na kuchnie- kuchnia biała, nowoczesna, kolor ścian "kawa z mlekiem". Myślałam nad tym aby ściany pomalować wszędzie na ten kolor. Postaram się wkleić później jakieś zdjęcia.

  13. #433

    Domyślnie

    Propozycje? Tapet jest mnóstwo....
    Dam tylko jedną radę, absolutnie nie wolno sobie wcześniej wymyślić wzoru i koloru tapety, bo takiej się z pewnoscią nie znajdzie ;D Ja tak miałam z sypialnią. Przez to, że szukałam TEJ konkretnej, byłam ślepa na inne. Dopiero kiedy się poddałam i zaczęłam na luzie przeglądać te stosy katalogów w sklepie, znalazłam mnóstwo pięknych tapet. Musiałam jedynie zmienić w całosći koncepcję sypialni

  14. #434
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anja_3_4

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał SylwiaKrakow Zobacz post
    Kawalek tapety w paski. Jest tylko na jednej ścianie. Lepsze fotki jak zrobie to wkleje



    sorki za jakosc fotki, ale robiona telefonem..
    Sylwio jestem zachwycona Twoja aranżacją! Dokładnie o takim połączeniu barw i wzorów myślę i chcę położyć na ścianie w sypialni. Jak nazywa się ta tapeta???

  15. #435

    Domyślnie

    Piękne są Wasze tapety! Ja ostatnio taką kupiłam do wiatrołapu: http://www.next.co.uk/shopping/homew...-accents/133/6 - Checker 3D Blocks - w realu wygląda dużo lepiej - faktycznie wydaje się, jakby była w 3D Pozdrawiam!

  16. #436
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    shimmy!
    Tapeta bardzo odważna ale i ciekawa.Ścieny pasują do niej szare (odcień jak na tapecie).Tylko ostrożnie z dodatkami w pokoju-bo taka tapeta domunuje we wnętrzu.
    pozdrawiam,
    Jak przykleisz tapetę wrzuć koniecznie fotki
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  17. #437
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Zgadzam się z jaksie-niestety....Ja zakochałam się w tapecie kremowej a póżniej stwierdziłam,że salon będzie w szarościach-i szukam wciąz takiej tapety w szarym kolorze-a takiej niet .
    A może znacie jakieś fajne szare tapety? (tylko bładgam o dostępnośc w polskich sklepach ;P )Dodam,że tapeta ma być na dużej ścianie gdzie wisi Tv i pod szybą między szafkami w kuchni
    Pozdrawiam!
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  18. #438

  19. #439

    Domyślnie

    lady in red prosiła o polskie sklepy

    http://www.tapety-artfunk.ig.pl/
    przeglądałaś ten sklep?
    Ostatnio edytowane przez jaksie ; 26-08-2010 o 14:40

  20. #440

Strona 22 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony