dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 33
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 647
  1. #561
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  2. #562
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Martuś, tu przy kiepskim oświetleniu jeszcze w trakcie budowy




    I po umeblowaniu


    Kolory jak zwykle przekłamane. Faktura tapety jest jak lniany materiał. Możesz na żywca zobaczyć w Leroy Merlin w katalogu.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  3. #563
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene Zobacz post
    śliczne tapety, super połączenia- uwielbiam tapety we wnętrzach

  4. #564

    Domyślnie

    queeny, będe szczera, jak to zozła
    Delikatna tapeta w salonie bardzo mi się podoba, choć chyba wolałabym u siebie całą ścianę. Tapety w sypialni tez saą ok. ale nie podoba mi się to połączenie i ten przekombinowany sufit zwisający.

  5. #565
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    jaksie - zołzo znam Twoje upodobania i wcale nie jestem zdziwiona tapeta w sypialni to jedyny barwny akcent, reszta jest biało-czarno-szara monotonna i nudna a na ten sufit chorowałam od zawsze i na żywo wygląda genialnie, tapeta jest z tej samej serii tylko w dwóch kolorach, naprawdę nie wygląda to na przekombinowane, lampy też są subtelne....no cóż chciałam sypialnie glam...i chyba jest
    a tapeta w salonie - jest ledwo widoczna bo obok na scianie jest biała cegła...więc co za dużo to nie zdrowo...a motyw drzew i własnie biała cegła przeplata sie także w innych częściach domu
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  6. #566

    Domyślnie

    Drzewka są naprawdę śliczne. Pokaż proszę w wolnej chwili ten sufit z boku.

  7. #567
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    jeszcze drzewka


    a tu sypialnia sufit



    i tył z bliska
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  8. #568

    Domyślnie

    drzewka to pełen kosmos, zastanawiam sie czy ich do przedpokoju nie ukraść
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  9. #569

    Domyślnie

    wiem co mi nie gra z ta sypialnią Mnie podobałoby się bardziej gdyby ten sufit schodził do samej podłogi

  10. #570
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    duś kradnij kradnij, ciekawa jestem jaki masz pomysł na nie bo też przez chwilę miały u mnie w przedpokoju wyrosnąć są jeszcze w innych odcieniach więc polecam
    jaksie - do samej ziemi nam nie bardzo bo łóżko by wystawało i nie dałoby się podświetlić spodu a takie światełko w sypialni jest....nastrojowe
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  11. #571
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pani Ka.

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    1

    Domyślnie Zrywanie tapety z sufitu

    Witam,

    Szukam dobrego sposobu na jak najmniej inwazyjne zerwanie tapety z sufitu dodam że była ona dodatkowo pomalowana nie wiem czy nie kilka razy....

    i pytanie nr. 2 czy ma ktoś doświadczenie z wieszaniem np takiej fototapety na suficie czy wszystko wygląda tak jak normalnie na ścianie?

  12. #572
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Dziewczyny dzięki za zdjęcia
    Ja nadal przeglądam i szukam! -wpadła mi w oko seria AS-CREATION "ROMANTICA" , jak się zdecyduję to się pochwalę wyborem
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  13. #573

    Domyślnie

    Czy zamawialiście tapety ze strony http://www.krainabarw.pl/product-pol...aty-4-259.html ?
    Ciekawa jestem jaka jest jakość i ostrość tego zdjęcia.

  14. #574
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    queene - jedną taką rolkę tapety Fluggera z drzewkami mam w domu - rozdawali gratis jako dodatek do gazety wnętrzarskiej.
    W zasadzie nie mam pomysłu jak ją wykorzystać, bo idę w cieplejsze odcienie w domu.

  15. #575
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    queene - jedną taką rolkę tapety Fluggera z drzewkami mam w domu - rozdawali gratis jako dodatek do gazety wnętrzarskiej.
    W zasadzie nie mam pomysłu jak ją wykorzystać, bo idę w cieplejsze odcienie w domu.
    wiem o tej akcji pani w sklepie sie skarżyła że takie tapety musiała rozdawac !!
    podaruj duś ona chciała do przedpokoju, naprawde sa cudne i polecam , też mi zostały jeszcze jakies ścinki
    ja pod kątem tych drzew wymyśliłam pół domu
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  16. #576
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    remoncikJ

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-674
    Posty
    3

    Domyślnie

    Poszukuję takiej tapety

    http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57...ciecy.html?i=4

    Czy ktoś wie jaki to producent???

    Dzięki

  17. #577

    Domyślnie

    Potrzebuję Waszej rady.

    Chciałabym położyć pas tapety pomiędzy kuchnio-jadalnią a salonem. Na ścianie jest taki lekko wystający panel o wym. 90x230cm (podyktowany koniecznością - po wyburzeniu ściany trzeba było jakoś zgubić nierówność pomiędzy salonem a kuchnią) Teraz wisi tu plakat w ramce:


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    Nie patrzcie na krzesła, bo do wymiany (będą jasne w ekoskórze, albo 4 ghosty i 2 pantony na szczytach stołu).

    Tapetę upatrzyłam sobie taką:


    lub taką:


    Wydaje mi się, ze obie by pasowały, ale mam jeszcze inną ścianę (sąsiadująca z salono-kuchnią klatka schodowa z biblioteczką pod schodami) - ściana dobrze widoczna z salonu, prawie vis a vis ścianki, na którą chcę nakleić tapetę. Ściana jest na razie pusta, jasnoszara. Jest długa, prawie 5m. Mam na nią kilka pomysłów:
    - zostawić jak jest i powiesić jakiś duży obraz albo nawet dwa
    - powiesić lub przykleić na niej długie lustro, w poziomie, mniej więcej od początku ściany aż do miejsca, gdzie zaczynją się stopnie
    - wykleić całą ścianę tapetą w drzewa (pokazaną wyżej) i wtedy ścianka w jadalni też w takie drzewa
    - długie poziome lustro + tapeta drzewa
    - duże lustro od podłogi do sufitu, np.w 3 taflach szerokości płytek gresowych (60)

    Tu zdjęcia:
    Widok z salono-kuchni:


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    Widok od strony wejścia i wiatrołapu:


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    Widok z pierwszych stopni schodów:


    Uploaded with ImageShack.us

    Poradźcie, bo nie chcę popełnić błędów. Tapety te są dość drogie i na kupno jednej rolki mogę sobie pozwolić, ale jeśli chciałabym zaszaleć z dużą ścianą, to potrzebowałabym 3 rolek, a to już spory wydatek. Nie chcę wtopić kasy
    Ostatnio edytowane przez asizo ; 08-12-2011 o 12:23
    Tylko tu i teraz.

  18. #578

    Domyślnie

    asizo wydaje mi się, że każda z prezentowanych potrzebuje przestrzeni, dlatego nie bardzo je widzę na tej małej ściance w salonie- jaka tam jest szerokość?-wejdą chociaż 2 paski??. Natomiast na tą dużą ścianę idealnie- zwłaszcza Fornasetti pięknie się będzie prezentowała. I zgra ładnie z oknami ze szprosami.I widok z salonu będzie cudny Lustra jakoś tam nie widzę, bo będzie odbijało szafę.

  19. #579

    Domyślnie

    Cytat Napisał akukuuu Zobacz post
    asizo wydaje mi się, że każda z prezentowanych potrzebuje przestrzeni, dlatego nie bardzo je widzę na tej małej ściance w salonie- jaka tam jest szerokość?-wejdą chociaż 2 paski??
    u mnie na sciankę tv 2 paski się nie zmiescily - panowie tak położyli ze łącza się na środku a przycieli na bokach, więc to akurat nie problem. natomiast zgadzam się ze proponowane wzory lepiej wyglądają gdy jest wiecej miejsca
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  20. #580

    Domyślnie

    duś technicznie wiadomo da radę też mam tylko 2 paski w przedpokoju tylko, że szkoda tej tapety na tą małą ściankę, bo ona tam zginie. Zostałabym w tym miejscu przy obrazie, może niekoniecznie tym co teraz wisi, ale ewentualna zmiana to dopiero jak już krzesła wybrane będą. Podsumowując głosuję za opcją 3 bez ścianki jadalnianej!!

Strona 29 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony