dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 33
Pokaż wyniki od 641 do 647 z 647
  1. #641

    Domyślnie

    Myśle ze bardzo fajnie.Wiatrolap to przeważnie pomieszczenie niewielkich rozmiarów wiec staraj sie nie przeładować go glamourem za bardzo.Lampa i laweczka w zupełności wystarcza.

  2. #642

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Myśle ze bardzo fajnie.Wiatrolap to przeważnie pomieszczenie niewielkich rozmiarów wiec staraj sie nie przeładować go glamourem za bardzo.Lampa i laweczka w zupełności wystarcza.
    Bardzo Ci dziękuję
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  3. #643
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar M.A.G.
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Kod pocztowy
    36-100
    Posty
    1.410

    Domyślnie

    Witajcie. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co to za tapeta i gdzie mogę ją kupić?? Efekt 3D jest faktyczny tj. rzeczywiście te kwadraciki są wystające pod różnym kątem. To nie jest złudzenie jak w tapetach 3D drukowanych. Taką mają fakturę. Przeglądnąłem setki katalogów z tapetami i dziesiątki sklepów internetowych i nigdzie nie mogę znaleźć takiej tapety..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141230_205948.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	296249
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez M.A.G. ; 30-12-2014 o 20:15
    ECO House <--- link do dziennika budowy

    Dom: 207 m2 - 167 m2 + garaż: 40 m2 w bryle, indywidualny z pł. dachem; płyta fund. Izodom 25cm PERIPOR, kubatura 601,1 m3, ściany pustak styro. Izodom 45cm U=0,10 W/m2K, stropy monolit. 14cm-16cm, Dach 30cm EPS, Okna alu. 3 szyby LowE, pakiet 6 szyb bez ramy U=0,28 W/m2K, kable grzejne ELEKTRA 6KW, rurowe GWC+WM, solary do WM, CO i CWU, demonstracyjny system nawadniania, POŚ, n50=0,48, OZC= tu zdania są podzielone

  4. #644
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar M.A.G.
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Kod pocztowy
    36-100
    Posty
    1.410

    Domyślnie

    Up. Podbijam. Wie ktoś co to za tapeta?

  5. #645

    Domyślnie

    Potrzebuję Waszej pomocy znalazłam ładną tapetę w dobrej cenie AS CREATION Shoner Wohnen3 2270-27 szarą w białe romby. Niestety, gdzie tylko pytam jest już niedostępna. Wiecie może gdzie jeszcze mogłabym poszukać? Albo czy kojarzycie jakiś zamiennik? Mam wrażenie, że przekopałam już cały internet.

  6. #646
    Banned
    Bluecanvas.pl

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-122
    Posty
    19

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    W jakiej odległości od kominka jest ściana, gdzie ma Pani ochotę zainstalować fototapetę? Zaproponowałbym fototapetę fizelinową lub lateksową z dodatkowym laminowaniem folią matową. Ciekawi mnie za to tapeta laminowana o strukturze piasku, gdyż folia nie bardzo chce się tegoż piasku trzymać. Przeprowadzaliśmy różne próby i nigdy się nam nie podobały na tyle, by wprowadzić taką usługę.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-08-2016 o 15:07

  7. #647
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Bluecanvas... Czytanie ze zrozumieniem się kłania: TAPETA a nie fototapeta... A poza tym to archeologiczny wątek - spamujesz nieco

Strona 33 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony