dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie mam 10 tyś. zł przznaczone na piec gazowy i grzejniki?

    mam 10 tyś. zł przznaczone na piec gazowy i grzejniki, czy to wystraczy? domek 110 m2 parterowy Bk 24 + 12 styro, poleccie mi jakis nie drogi a przyzwoity piec (instalacje już mam miedziną)

  2. #2

    Domyślnie

    może pomocne byłoby jakbyś napisał jaki piec Cię interesuje i ile grzejników ma być w Twoim domku

  3. #3

    Domyślnie

    grzejniki aluminiowe 82 elememty, ale piec to niemam pojęcia, słyszałem ze teremt ostatnio dobre piece robi a wile tensze od vailantów, buderusów

  4. #4

    Domyślnie

    To zależy ile masz pomieszczeń, czy bedzie kominek do pomocy itd.
    Według mnie powinno wystarczyć skoro masz całą instalacje już zrobioną, ja piec, grzejniki, pompe do cyrkulacji CWU, głowice termostatyczne, rozdzielacz, zasobnik kupiłem na allegro

  5. #5

    Domyślnie Re: mam 10 tyś. zł przznaczone na piec gazowy i grzejniki?

    Cytat Napisał jaropow4
    mam 10 tyś. zł przznaczone na piec gazowy i grzejniki, czy to wystraczy? domek 110 m2 parterowy Bk 24 + 12 styro, poleccie mi jakis nie drogi a przyzwoity piec (instalacje już mam miedziną)
    wystarczy dobrze sie rozejrzec za grzejnikami ... ja planuje Purmo jakies 8 sztuk i ceny w salonach to ok 4000-5000 ... a jak dobrze poszukałem na Allegro to wyjdą mi w sumie coś ok 2000 rabar 40% jest jak najbardziej osiagalny ... reszta zostaje ci na piecyk

  6. #6

    Domyślnie

    polecam vaillanta, koniecznie w pakiecie kocioł plus zasobnik, wychodzi dużo taniej, plus grzejniki purmo lub korado, ja mam te ostatnie, bo jest więcej nietypowych rozmiarów, wszystko świetnie działało tej zimy

  7. #7

    Domyślnie

    vailanty i vieśmany są drogie ja mam Ferolli tantaqua to kociał żeliwny 2 w 1
    Życie to sen wariata...

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar rafslusarczyk
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Skąd
    Krzeszowice Olkusz
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    823
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Re: mam 10 tyś. zł przznaczone na piec gazowy i grzejniki?

    Cytat Napisał jaropow4
    mam 10 tyś. zł przznaczone na piec gazowy i grzejniki, czy to wystraczy? domek 110 m2 parterowy Bk 24 + 12 styro, poleccie mi jakis nie drogi a przyzwoity piec (instalacje już mam miedziną)

    jaro przyślj na priwat - może cos wypocę )

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar rafslusarczyk
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Skąd
    Krzeszowice Olkusz
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    823
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    co po niektórzy musza dać tyle za sam piec - lae nie na 110m2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony