dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 117
  1. #1

    Domyślnie Marzenie o malym domku z ogrodem.

    Witam serdecznie.
    Ale sie mi trafilo. Pisze tego posta po raz - drugi. Dziwnie jakos mnie "wyrzucilo" za drzwi, czyzby cos/ktos nie chcial abym spelnila swoje marzenie o domku?
    Cudownym trafem, udalo mi sie znalesc te forum, co bardzo mnie cieszy; gdyz dowiem sie wielu rzeczy dotyczacych budowy domu w PL .

    Od 15 lat mieszkam w Kanadzie, ale od kilku miesiecy nosze sie z zamiarem wybudowania, domku-marzenie. Jak dotej pory, przejrzalam projekty domow, ktore oferuje murator; przyznaje, iz wiele interesujacych. Ale nie od projektu domu powinnam zaczynac. Wlasnie! I tutaj powstaje problem!
    Dlatego wlasnie, zawitalam tutaj z nadzieja iz otrzymam, choc kilka wskazowek, porad - mam problem z znalezieniem odpowiedniej stronki z informacjami, o sprzedazy dzialek; o ile takowe istnieja.
    Wiec prosze - jesli ktos ma internetowe adresy, a ma zyczenie "pomoc" ... nowicjuszce, bede niezmiernie wdzieczna.
    Dziekuje slicznie.
    A teraz pojde, poczytac forum.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  2. #2

    Domyślnie

    Witam
    Rozumiem, że poszukujesz działki w Polsce. Myśmy szukali przeszło rok w okolicach Piaseczna pod Warszawą jest ciężko. Aktualnie w Polsce jest dosyć duży popyt (bardzo dużą dostępnąść kredytów i niewielka ilość oddawanych nowych mieszkań) zasadzie to agencje szukają "towaru" ale może spróbuj tu http://dzialki.net.pl/ na allegro.pl ot i tyle na początek
    .
    Najbardziej żałujemy tych decyzji, których nie podjeliśmy.

  3. #3

    Domyślnie Radosc

    Witam.
    Tak, szukam dzialki w PL , z dala od miasta - jestem zmeczona zyciem w miescie. Nigdy nie lubilam miejskiego zycia.
    Dziekuje za stronke, zaraz ja odwiedze, dam znac jesli cos bedzie bliskie memu sercu.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  4. #4

    Domyślnie Mam metlik

    Witam ponownie.
    Nie sadzialam, ze moge byc, az tak pochlonieta, przegladaniem forum Murator. Od wczoraj - dzielnie "sledze" innych forum'owiczow. W nocy spac nie moglam, gdyz w myslach bylo - forum. Dzis rano, pierwsza czynnoscia, ktora uczynilam, bylo otwarcie - forum Murator.
    Mecze swoje oczy, czas umyka nieublaganie, ale jestem zadowolona; poniewaz, jest wiele interesujacych mnie "informacji", ale do mojego marzenia, jeszcze droga daleka.

    Mam prosbe.. Jesli jest ktos z okolic Debica - Krakow, a ma jakies informacje na temat sprzedazy dzialek; prosze mnie poinformowac.
    A teraz pojde ... na forum! Reszta nie ma teraz znaczenia, to nic, ze na moment zapomnialam o realnym swiecie.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  5. #5

    Domyślnie

    Basia zajrzyj jeszcze na www.gratka.pl .... najlepsza metoda bedzie jak wejdziesz w polskie google i wpiszesz nieruchomosci Krakow, Debica czy co Ci tam odpowiada... napewno wyszuka Ci troche ogloszen, biur nieruchomosci itp

    powodzenia w poszukiwaniach

  6. #6

    Domyślnie

    Witam
    Wysłałem kilka informacji na priv.
    Pozdrawiam
    wojtek nr. 19805
    FOTO

  7. #7

    Domyślnie Super

    Mohag, nie bardzo wiem, czy pisane bylo do mnie, gdyz Basia, nie bardzo mnie przekonuje - ani to moje imie ani nazwa niczego innego.
    Nie mniej jednak, dziekuje za informacje - zaraz sprawdze w google.
    Pozdrawiam.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  8. #8

    Domyślnie Dziwne.

    wojtekww, dziekuje za zainteresowanie i za okazana pomoc, ale, nie mam zadnej wiadomosci na priv, niestety.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tutaj też jest dużo ogłoszeń:

    http://tiny.pl/7m4r

    życzę powodzenia w szybkim znalezieniu działki

    Pozdrawiam
    Sonika

  10. #10

    Domyślnie

    Mohag, nie bardzo wiem, czy pisane bylo do mnie, gdyz Basia, nie bardzo mnie przekonuje - ani to moje imie ani nazwa niczego innego.
    sorry to przez moje roztargnienie w czasie pisania posta gadalam z Basia na gg

  11. #11

    Domyślnie

    Sorki coś poszło nie tak.
    Teraz powinno już być.
    wojtek nr. 19805
    FOTO

  12. #12

    Domyślnie Jak milo

    Sonika, dziekuje slicznie.

    Mohag, nie wiem, czy mam plakac czy sie cieszyc z tak hmmm... niefortunnej pomylki? Badz uwazniejszy nastepnym razem, gdyz wiesz zapewne, czym sie moze zakonczyc, taka - pomylka

    Wydaje mi sie, ze cos sie zaczyna - dziac! Nie moge jeszcze nic napisac, gdyz nie mam, jeszcze zdecydowanej odpowiedzi.
    Jesli wszystko sie powiedzie /musi/ to byc moze - bede miec dzialeczke!
    Az nie wierze! Zbyt szybko! Zbyt bajeczne, by moglo okazac sie prawda!
    Nooo, ale do tego czasu, musze byc cierpliwa!
    To tyle na dzis.


    wojtekww, slicznie dziekuje za informacje - jestes nieoceniony.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  13. #13

    Domyślnie Jest ...?

    Nie bylo mnie chwilke, pochlonieta zyciem, praca i pieknym teraz latem, spedzalam wolne czas na przegladaniu ... projektow domow. Tak, tak! Nie jest latwo wybrac ten jeden; ten wymarzony, zawsze cos nie pasuje.
    Dodam, ze znalazlam dzialeczke, ladne miejsce, piekny widok na gory, cisza, spokoj; to bylo to, czego szukalam, co prawda, zdala od innych zbudowan i jak slyszlam opinie, ze to daleko, ze niebezpiecznie itp: to zaczelam sie zastanawiac i przyszly zwatpienia, niestety. Jednak miejsce jest tak urocze, iz zadne przestrogi nie pomogly; nie dalam sie odwiesc od uprzedniego postanowienia. Dzialeczka ma byc moja!! Ta albo zadna inna! Postanowilam i pojechalam aby zrealizowac swoj plan.
    Na miejscu raz jeszcze obeszlam dookola "moja" dzialeczke, wdychalam swiezutkie powietrze, przecycone zapachem polnych ziol, kwiatow, lak... oczami wyobrazni, widzialam juz swoj domek. To bylo jak we snie, nierealne. Nie moglam uwierzyc, ze za chwil kilka, nabede miejsce ktore mozna by nazwac - Eden.
    Szybko jednak moja radosc zamienila sie w smutek, rozpacz przeogromna, gdyz okazalo sie, ze wlasciciel zmienil zdanie - nie bedzie dzialki sprzedawac! Dodam, ze cena byla astronomiczna, pewnie wiedzial o walorach jakie ta polanka ma ze soba, alboooo... widzial mnie zafascynowana, zauroczona, snujaca plany... no wiec, marzenie pryslo jak mydlana banka!! Nie mam zalu do wlasciciela, jego wlasnosc; jego decyzja. Szkoda mi tylko, mojego czasu, ktory poswiecilam abym tam pojechac, tym bardziej, ze byly to tysiace km! Coz, takie jest zycie!!

    Na pocieszenie mam swoj domek, na ktory moge patrzec - wizualnie. Ohhh, jak pieknie bylby wkomponowany w miejsce mojej ... niedoszlej dzialeczki.
    Z tego zalu, zapomnialm wspomniec o ... o domku, ktory nadal czeka, na piekna dzialeczke.
    Jest to jak zdolalam sie zorientowac, dosc "popularny" projekt. Poraz pierwszy ujrzalam go czytajac post wojtekww , obejrzalam i zachwycil mnie niesamowicie, nawet wewnetrzny projekt, po kilku zmianach, bedzie mi odpowiadac. Pierwotnie, nosilam sie zamiarem zamowienia - indywidualnego projektu, jednak odradzono mi.
    A wiec... moim wymarzonym domkiem bedzie - Emanuela!
    Poki to nastapi, czekam na swoja dzialeczke... jest ona gdzies tam, czeka na mnie, tylko musze ja odnalesc.

    Emanuele, buduje wojtekww, a takze jeszcze jedno Panstwo, sorry, nie pamietam "nick'a, ale jest do ich dziennika budowy link, na poscie wojtekww. Zaraz, zaraz, zdaje sie, ze bylo... tadekL? Jesli sie mysle, to przepraszam.
    Wiec to by bylo tyle. Zadnych rewelacji.

    Pozdrawiam.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Soniczko, ratuj stronę, bo się bardzo rozciągnęła przez ten długi adres
    Tutaj masz ten sam, tylko w skrócie: http://tiny.pl/7m4r

    Skasuj tamten, plss, a wpisz ten w wersji powyżej i wszystko wróci do normy

    Przy okazji zajrzyj na stronę: http://tiny.pl/ , dzięki której można skracać takie przydługaśne adresy

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Słoneczko - link poprawiony .

    BasniowySen
    Szkoda mi tylko, mojego czasu, ktory poswiecilam abym tam pojechac, tym bardziej, ze byly to tysiace km!
    Przyleciałaś z Kanady zobaczyć tę jedną działkę i teraz wróciłaś do domu, za ocean, tak?
    Podziwiam, ale jak się coś chce bardzo mieć.... .

    Działka musiała być rzeczywiście wyjątkowa.

    Mam nadzieję, że chociaż lot miałaś dobry - tyle teraz obostrzeń na lotniskach - strach po prostu latać samolotem.

    To jakie są Twoje plany?
    Kiedy znowu przylatujesz?

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Bardzo Ci dziękuję

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Słoneczko - uwielbiam Twoje gify .

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    BasniowySnie, sama zobacz:

    http://tiny.pl/7m42 ,
    http://tiny.pl/7m48

    Takich pięknych działek są tysiące. Siadaj do przeglądarki i szukaj

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Słoneczko - uwielbiam Twoje gify .
    Taak? No to masz "dzidziusia":

  20. #20

    Domyślnie

    Dziekuje sloneczko, za link.

    Nie, to nie byla tylko jedna dzialka, jednak ta dla ktorej tak naprawde pojechalam - nie dane mi bylo kupic. Mialam rowniez i innych kilka spraw do zalatwienia, tym bardziej, ze bede budowac - na odleglosc. Nie zajelo mi wiele czasu, gdyz wszystko bylo juz przygotowane, wczesniej przez moja siostre i szwagra; wiec uwinelam sie sprawnie o dziwo(!!) nie bylo zadnej biurokracji, tak znanej w PL.
    Co do samej dzialki - wart byla mojego przyjazdu i nie trace nadziei, ze bedzie moja; staram sie o nia usilnie. Ah, Ci starzy ludzie - sentyment? Miejsce cudo!! Nie mialam problemow na lotnisku.
    Jednak kilka lat temu - 9/11 NY , wracalam do Kanady, po dwoch tyg od zamachu. Nie bede komentowac, z wiadomych powodow.
    A teraz pojde obejrzec dzialeczki na sprzedaz.
    ~ To, kim jestesmy jest nieskonczenie wazniejsze od tego co posiadamy ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony