dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 47
  1. #1

    Domyślnie Bateria PAFFONI

    Co sadzicie o bateriach z firmy PAFFONI, mam zamiar taka kupic ale nie wiem nic na temat tej firmy

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie Re: Bateria PAFFONI

    Cytat Napisał malutka123
    Co sadzicie o bateriach z firmy PAFFONI, mam zamiar taka kupic ale nie wiem nic na temat tej firmy
    Nie wiele sie dowiesz o Paffoni . To firma jakich we Wloszech mnostwo i na jakich sie mozna latwo naciąć. To tansze podrobki markowych wyrobow dobrych firm w branzy. Mozesz miec klopot /nie musisz/ , kiedy zepsuje Ci sie bateria, okaze sie , ze nie dostaniesz do niej nawet uszczelki. Paffoni znaja glownie Czesi i Slowacy. my tez znalismy kilka takich firm , ktore juz nie istnieja .

  3. #3

    Domyślnie

    Ja zastanawiam sie nad zakupem PAFFONI seria STICK, chcę trójootworowa i umywalkowa. Czy ktos z was moze użytkuje taką lub coś wie na ich temat?

  4. #4

    Domyślnie

    mam jednootworowa już kilka dobrych lat... nic się złego nie dzieje

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    ja mam paffoni od 15 lat,- kuchenna zepsula sie po 2 latach. kupilem grohe i jest spokoj.
    umywalkowa, wysiadl ceramiczny mieszacz po 3 latach, do wymiany.
    wannowa, nie trzyma zawor prysznica i bez przerwy cieknie woda sluchawka. serwis jest slaby. ale juz niedlugo przeprowadzka i czekaja na mnie: hansgrohe, grohe i kludi.
    paffoni good bye!

  7. #7

    Domyślnie

    Podnosze temat. Podobają mi się baterie Paffoni z serii STICK - chyba jako jedyne mają wszystkie baterie w komplecie. Z innych firm nie mogę skompletować podobnych i musiałabym zrobić mieszankę firm. Poza tym cenowo są odpowiednie i słyszałam, że jakaś polska firma robi części do tych baterii. Czy ktoś użytkuje juz dłuższy czas te baterie? Proszę o podpowiedź. A może ktoś podpowie mi jakimi bateriami z tej samej półki cenowej mogę zastąpić Paffoni?
    P.s. nie wiedziałam, że jest problem u nas z niedrogimi ładnymi bateriami w nowoczesnej szacie.
    Pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgataL
    Podnosze temat. Podobają mi się baterie Paffoni z serii STICK - chyba jako jedyne mają wszystkie baterie w komplecie. Z innych firm nie mogę skompletować podobnych i musiałabym zrobić mieszankę firm. Poza tym cenowo są odpowiednie i słyszałam, że jakaś polska firma robi części do tych baterii. Czy ktoś użytkuje juz dłuższy czas te baterie? Proszę o podpowiedź. A może ktoś podpowie mi jakimi bateriami z tej samej półki cenowej mogę zastąpić Paffoni?
    P.s. nie wiedziałam, że jest problem u nas z niedrogimi ładnymi bateriami w nowoczesnej szacie.
    Pozdrawiam.
    Moja mama ma baterie Paffoni prawie 10 lat i to zarowno umywalkowa, jak i wannowa. Obie spisuja sie rewelacyjnie i zupelnie bezobslugowo. Obecnie do swojego domu rowniez poszukuje takiego modelu Paffoni, ktory bedzie nam odpowidala wizualnie
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję Beatko za zdanie.
    p.s. byłam na Waszej stronie. To co robicie to cudo.
    Pozdrawiam.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzieki Agatko
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  11. #11

    Domyślnie

    Nie ma się co rumienić. Piękne rysunki. Uwielbiam portrety robione piórkiem i ołówkiem. Może kiedyś będę Waszą klientką Stronkę zapisałam w ulubionych.

  12. #12

    Domyślnie

    kupiłam 3- otworową baterię Paffoni, więc mnie nie straszcie ....
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  13. #13

  14. #14

    Domyślnie

    Ja chcę kupić całą serie STICK i mam nadzieję, że nie będę musiała zdejmować obudowy wanny, żeby ją wymieniać

  15. #15
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  16. #16

    Domyślnie

    też o tej serii myślałam ale do moich wykończeń nie pasuje. mam zaokrąglony blat umywalkowy i półki.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgataL
    też o tej serii myślałam ale do moich wykończeń nie pasuje. mam zaokrąglony blat umywalkowy i półki.
    a ja mam wannę w elipsie i zabudowę tejże obłą i wybrałam kanciastą
    kontrast czasem dobrze robi
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  18. #18

    Domyślnie

    Dziewczyny, ja własnie montuje w łazience cała seria paffoni-umywalka.wanna.prysznic. Mam nadzieję,ze beą działąć, teraz mam hansgrohe i 2x w ciagu 5 lat była naprawiana. Buble sa wszędzie.Oby nasze były ok

    pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    No oby nasze były ok. Izat mój mąż chciał te kanciaste ale ja chciałam te okrągłe. Widziałam je w OBI i spodobały mi się.

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    0 obsługi, 0 przedstawiciela, 0 serwisu,
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony