dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 47
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kanton
    0 obsługi, 0 przedstawiciela, 0 serwisu,
    Nareszcie jakis glos rozsądku

  2. #22

    Domyślnie

    Właśnie zastanawiam się nad wysoką baterią z serii Level. Może ktoś się jeszcze wypowie?

  3. #23

    Domyślnie

    Ja mam zakupiony Level, ale montaż dopiero pod koniec kwietnia. Kupiłam ją ze względu na kwadratowy natrysk. To włoska produkcja więc nie spodziewam się super jakości.

    Pozdrawiam
    mz

  4. #24

    Domyślnie

    Ja od 4 miesiecy uzytkuje PAFFONI STICK - baterie umywalkowe sa OK, zlewozmywakowa tez OK, wannowa 3-otworowa reklamujemy - od poczatku nie dziala mieszacz i przelacznik. Zobaczymy jak sie sprawy potocza.

  5. #25

    Domyślnie

    Od października użytkujemy Paffoni Stick - bez zarzutu.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    A jak oceniacie Ferro Padwa. Kupiłam ją do na wannę (3otworowa).
    Czy ktoś ją ma, jak się sprawuje?

  7. #27

    Domyślnie Paffoni bateria 3-otworowa

    witam,

    jak w baterii 3-otworowej Paffoni jest rozwiązany problem wody ściekającej do otworu po wężu od słuchawki prysznicowej ?

    Pozdrawiam
    archi999

  8. #28

    Domyślnie

    Witam,
    czy kroś użytkuje baterię wannową 3 otorową firmy Paffoni, model Level?
    Jaka jest jakość tych baterii?

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał pjj
    ja mam paffoni od 15 lat,- kuchenna zepsula sie po 2 latach. kupilem grohe i jest spokoj.
    umywalkowa, wysiadl ceramiczny mieszacz po 3 latach, do wymiany.
    wannowa, nie trzyma zawor prysznica i bez przerwy cieknie woda sluchawka. serwis jest slaby. ale juz niedlugo przeprowadzka i czekaja na mnie: hansgrohe, grohe i kludi.
    paffoni good bye!
    masz paffoni od 15 lat a kuchenna zepsula sie po 2 latach. czyli przez kolejne 13 lat trzymasz zepsuta baterie?
    czy w ogole 15 lat temu byla taka firma paffoni? a jesli byla, to mozna ja bylo kupic na polskim rynku?
    nie rozumiem ze tego postu nic oprocz zachwytem (slusznym zapewne) nad (hans)grohe i kludi
    Zaj

  10. #30

    Domyślnie

    Mam paffoni czterootworową na wannie. Problem ściekającej wody jest rozwiązany tak, że w otworku, z którego wyciąga się wąż, jest uszczelka - dość mocna i dość twarda. Powoduje to, że woda nie wlatuje tam swobodnie, ale przy tym wąż ciężko się wyciąga, a jeszcze ciężej wpycha z powrotem. i to jest chyba największa wada tej baterii. Jednak nie ma nic za darmo: w innych bateriach są zwijacze (takie jak w kuchennych), i woda spływa pod wannę. Nie chciałam tak. A w tych najlepszych firmach są pojemniki pod waną - coś jakby spłuczka - połączone z kanalizacją i jak woda tam spływa, to nie ma problemu - no ale one kosztują ok. 6 tysięcy , więc raczej ich nie braliśmy pod uwagę . Na wszelki wypadek pod wanną, tam, gdzie jest takie wycięcie na nogi, zostawiliśmy szparę na górze tego wycięcia - wiatr sobie tam hula i nawet jeśli jakaś woda sie pod wannę dostanie, to odparuje.
    Wracając do tej baterii paffoni, to nie jestem też zadowolona z tego, że ze słuchawki woda leci bardzo mocnym strumieniem (odrzut daje, że hej), a z kranu - słabym (może to kwestia perlatora?) - wolałabym odwrotnie.
    Więcej wad na rzaie (od ponad rokju) nie widzę. Bateria jest ładna, chrom nie odpada.
    Ale jak bym miała więcej kasy, to wolałabym Guglielmi.

  11. #31

    Domyślnie

    Ja zakupiłam serię Paffoni Stick do dużej łazienki. Mam 2 umywalkowe -podtynkowe, 1 wannową 3-otworową oraz bidetową... No i teraz mam mieszane uczucia, ale podtynkowe już zamontowane (wannowa jeszcze nie) i trochę za późno na zmiany. Mam tylko nadzieję że za kilka lat nie czeka mnie skuwanie płytek

  12. #32

    Domyślnie

    Od trzech miesięcy użytkuję Paffoni Level - wannową trzyotworową, bidetową i umywalkową. Na razie OK, trochę badziewna słuchawka prysznicowa, z wylewki wannowej (przynajmniej u mnie) przez pewien czas po użyciu kapie woda - chyba spływa z wężyków, bo są trochę długie. Mam nadzieję że się szybko nie zepsują, bo ta przy wannie zamontowana jest na stałe (brak rewizji ale inaczej nie pasowało).

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewerisphu

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bodzanowice
    Kod pocztowy
    46-312
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ale wy nażekacie, to paffoni be, to grohe się psuje, jak jedna tak druga firma ma wysokiej jakości produkty. Problem tkwi w waszych instalacjach, założę się że tylko co 3 osoba z Was ma pozakładane filtry w domu. Zastanawialiście się na jakiej zasadzie działają głowice ceramiczne? Proponuję poczytać i będziecie wiedzieć dlaczego po 2 latach bateria się psuje.
    Ps: nie ma takiej baterii której nie da się naprawić.
    Dla wszyskich chcąchy długo użytkować swoją baterię proponuję założyć zaworki z filtrami i nie stosować temperatur skrajnych, max 60 st.

  14. #34

    Domyślnie opinie

    Podbijam temat , bo jestem ciekawa opinii "starych użytkowaników" i tych co niedawno nabyli baterie Paffoni

  15. #35

    Domyślnie

    Nadal uważam, że poza atrakcyjnym wyglądem Paffoni to kompletna pomyłka. Z kranu leci cienki strumyczek, prysznic za to daje jak oszalały; wylewka się rozregulowała - kręci się dookoła, ma taki jakby za duży luz;nie wiem jak to opisać; wąż od prysznica nadal ciężko wcisnąć - uszczelka dzielnie trzyma. Polecam natomiast - także włoskie - Guglielmi: dwa lata i nadal super. No, ale i cena byla inna.
    Poz tym wszystkie Hans Grohe działają bez zarzutu.

  16. #36

    Domyślnie baterie

    dziękuję za odpowiedź, po przeczytaniu paru opinii o Paffoni i wizycie w sklepie zdecydowałam się jednak na baterie Orasa model Vienda. Bateria wannowa 3 otworowa nie jest wprawdzie tak nowoczesna w kształcie jak Paffoni , ale mam nadzieje , że będzie działała bezproblemowo.
    Moja brzydsza połowa jest bardzo praktyczna i zdecydował pragmatyzm

  17. #37

    Domyślnie

    Ja dziś na allegro zakupiłam do swojej łazienki baterie umywalkowe i wannową 3 otworową jak będzie działać zobaczymy mam nadzieje że wszystko będzie ok !

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mardog

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam pytanie. Czy ktoś z was wymieniał głowicę w baterii kuchennej Paffoni Stick SK176?? Mam taką baterie od 2.5 roku i zaczęła mi przeciekać. Nie ma tam żadnej widocznej ani zaślepionej śrubki do odkręcenia rączki zaworu i nie wiem czy to się jakoś ściąga na siłę albo jakoś przekręca. Nie che próbować żeby nie uszkodzić baterii. Jaki jest koszt takiej głowicy??Bateria wygląda tak:

  19. #39

    Domyślnie

    Przyłączam się do wątku , ponieważ jestem lekko podłamana.
    Zamontowano mi baterie umywalkową podtynkową Paffoni stick SK006.
    Czy Wy też mieszacze od tych barerii macie zamontowane tak , ze trzeba będzie w razie czego wykuć pół łazienki , żeby go wymienić?
    Czy macie mieszacz wykręcany?
    Sama wylewka jest wykręcana , jednak mieszacz juz nie.
    Zastanawiam się , czy moja ekipa dała d... , czy po prostu tak ma być.?

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Jestem bardzo ciekawa opinii ... podoba nam się design ale jakość jest dla nas równie ważna!
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony