dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Dla kogo taryfa G12g

    Witam
    ściągnąłem sobie cennik mojej elektrowni ENERGIAPRO (wrocław)i widzę że oprócz taryfy G12 jest jeszcze taryfa G12g. Różnią się one tym, że taryfa G12 jest tańsza w godzinach: 22-6 i 13-15 (razem 10 godzin). Natomiast G12g jest tańsza w godzinach: 22-7 i 14-16 (razem 11 godzin) oraz od soboty od 14tej do pn do 7mej. Wiąze się to oczywiści z trochę droższym prądem w taryfie wysokiej (o 0,022 gr/kwh) czyli prawie nic. Moje pytanie jest takie czy ktoś może zmieniał już taryfę G12 na G12g lub czy ktoś wie czy mogę ją sobie ot tak zmienić i czy poniosę przy tym jakieś koszta?

  2. #2

    Domyślnie

    doczytaj reszte regulaminu i dolaczony cennik ...tam wszystko objasnili , albo dzwon na infolinie

    [enea wielkopolska ...tu mozesz wystapić o zmiane taryfy nie czesciej niz 1 na 12 miesiecy ....warunki zmiany taryfy okresla umowa]

    znajomy monter z energetyki poradzil zebym najpierw skrupulatnie obliczyl jakie urzadzenia kiedy wlaczam i ile energi zuzywam, w jakich godzinach ....pozniej obliczyl wartosciowo w zl....i wyjdzie ktora taryfa bardziej mi sie oplaca
    Chcesz skrócić sobie życie ???- Zacznij sie budować !!!
    NINJA NIE MOŻE BYĆ MIĘNTKAA!!!

    http://geoportal.gov.pl/ polska z duzej wysokosci - sprawdz swoje włości :lol

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie doczytałem - musze brać co najmniej 3000kwh - przez ostatnie 12mcy (zima załatwiłe mi tę kwestię ) a liczyć już liczyłem i wyszły mi oszczędnośći rzędu 15% a obliczenia dla zainteresowanych (m inn porównanie G12 do G11 - dla mojego przypadku PC) są tutaj
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...r=asc&start=49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony