dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 139 z 139
Pokaż wyniki od 2.761 do 2.765 z 2765

Domyślnie

Tzw. "bałagan" jak to kolega wyżej określił ma też tę zaletę, że zostaje nam mniej odpadu. Mi osobiście zależało na symetrii względem obu końców pokoju. Według mnie wąskie, a długie płytki trzeba układać z przesunięciem 15 do 30% długości pełnej płytki. Jodełki w tak dużym formacie osobiście nie wyobrażam, zwłaszcza na niewielkiej powierzchni.

Z przesunięciem o 1/3 ułożyłem sobie inny model płytki z Paradyża w łazience i mimo, że nie sa to płytki rektyfikowane to ułożyłem na fugę 1,5mm na płycie OSB i nic się nie dzieje: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1395.jpg
Wyświetleń:	191
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	389527
    Ostatnio edytowane przez Ermenegildo ; 19-05-2017 o 15:43

Domyślnie

Doriki chodziło raczej o ukośną linię końców płytek -prezentowane powyżej wzory mają linię prostopadłą do ich ułożenia, a można też "manewrować" tą linią i uzyskać przesunięcie i kąt inny niż 90 stopni, np. 45. Pokażcie swoje wzory...

WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Basienkatt

Kod pocztowy
    35-328

Domyślnie

Planujemy położyć płytki drewnopodobne na schody (niestety są to schody wewnętrzne ale prowadzą za razem na piętro i do garażu więc często chodzi się po nich w butach w tym w szpilkach - drewno prawdziwe odpada).
    Uznaliśmy ze najlepszym sposobem będzie położenie płytek o wymiarach 120x30 - dokładnie na cały stopień - jednak przeszukując wzdłuż i wszerz internet nie znalazłam takiego rozwiązania (na zdjęciach, opisach - czymkolwiek)

Zatem, czy jest coś co przemawia za tym, że jest to niewykonalne?

Domyślnie

Witam,

planuję położyć płytki Maloe beige te większe, proszę o rady jak je najlepiej kłaść i jaką fugę dawać aby się nie odróżniała od płytki.
    Pozdrawiam Wiktoria

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    clean fire

Kod pocztowy
    15-339

Domyślnie

Cytat Napisał Basienkatt Zobacz post
    Planujemy położyć płytki drewnopodobne na schody (niestety są to schody wewnętrzne ale prowadzą za razem na piętro i do garażu więc często chodzi się po nich w butach w tym w szpilkach - drewno prawdziwe odpada).
    Uznaliśmy ze najlepszym sposobem będzie położenie płytek o wymiarach 120x30 - dokładnie na cały stopień - jednak przeszukując wzdłuż i wszerz internet nie znalazłam takiego rozwiązania (na zdjęciach, opisach - czymkolwiek)

Zatem, czy jest coś co przemawia za tym, że jest to niewykonalne?
    Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki pomysł zrealizować, kładąc np. takie płytki:
    http://www.myway-paradyz.com/plytki/...menty-kolekcji

Strona 139 z 139

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia