dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 139 z 145
Pokaż wyniki od 2.761 do 2.780 z 2886
  1. #2761

    Domyślnie

    Doriki chodziło raczej o ukośną linię końców płytek -prezentowane powyżej wzory mają linię prostopadłą do ich ułożenia, a można też "manewrować" tą linią i uzyskać przesunięcie i kąt inny niż 90 stopni, np. 45. Pokażcie swoje wzory...

  2. #2762
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Basienkatt

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-328
    Posty
    1

    Domyślnie

    Planujemy położyć płytki drewnopodobne na schody (niestety są to schody wewnętrzne ale prowadzą za razem na piętro i do garażu więc często chodzi się po nich w butach w tym w szpilkach - drewno prawdziwe odpada).
    Uznaliśmy ze najlepszym sposobem będzie położenie płytek o wymiarach 120x30 - dokładnie na cały stopień - jednak przeszukując wzdłuż i wszerz internet nie znalazłam takiego rozwiązania (na zdjęciach, opisach - czymkolwiek)

    Zatem, czy jest coś co przemawia za tym, że jest to niewykonalne?

  3. #2763

    Domyślnie

    Witam,

    planuję położyć płytki Maloe beige te większe, proszę o rady jak je najlepiej kłaść i jaką fugę dawać aby się nie odróżniała od płytki.
    Pozdrawiam Wiktoria

  4. #2764
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    clean fire

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    białystok
    Kod pocztowy
    15-339
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basienkatt Zobacz post
    Planujemy położyć płytki drewnopodobne na schody (niestety są to schody wewnętrzne ale prowadzą za razem na piętro i do garażu więc często chodzi się po nich w butach w tym w szpilkach - drewno prawdziwe odpada).
    Uznaliśmy ze najlepszym sposobem będzie położenie płytek o wymiarach 120x30 - dokładnie na cały stopień - jednak przeszukując wzdłuż i wszerz internet nie znalazłam takiego rozwiązania (na zdjęciach, opisach - czymkolwiek)

    Zatem, czy jest coś co przemawia za tym, że jest to niewykonalne?
    Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki pomysł zrealizować, kładąc np. takie płytki:
    http://www.myway-paradyz.com/plytki/...menty-kolekcji

  5. #2765

    Domyślnie

    Witam,

    Poglądowo wrzucam zdjęcie fragmentu podłogi z płytek Serenissima Living kolor Amber - w momencie poszukiwanie informacji na temat tej płytki nic konkretnego na FM nie udało mi się znaleźć, może komuś się przyda. Ogólnie płytka OK, idealna nie jest ale facet od podłogi nie narzekał. Pozdrawiam wszystkich budujących



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0421.JPG
Wyświetleń:	583
Rozmiar:	65,3 KB
ID:	394137[ATTACH=CONFIG]394142Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1895.jpg
Wyświetleń:	726
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	394154
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1894.jpg
Wyświetleń:	409
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	394142   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1893.jpg
Wyświetleń:	425
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	394143  
    Ostatnio edytowane przez Lilkase ; 02-08-2017 o 13:10

  6. #2766
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gagatki

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, może nie na temat ale szukam osób, które w salonie, kuchni, łazience, holu i wiatrołapie mają takie same płytki drewnopodobne?

  7. #2767

    Domyślnie

    Cytat Napisał gagatki Zobacz post
    Witam, może nie na temat ale szukam osób, które w salonie, kuchni, łazience, holu i wiatrołapie mają takie same płytki drewnopodobne?
    Posiadam takie rozwiązanie.

  8. #2768

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Posiadam takie rozwiązanie.
    I chwalisz sobie? Ja się obawiam, że jednak będzie widać, że to płytka a także, że wiecznie będzie mi zimno w stopy.

  9. #2769

    Domyślnie

    Cytat Napisał echme Zobacz post
    I chwalisz sobie? Ja się obawiam, że jednak będzie widać, że to płytka a także, że wiecznie będzie mi zimno w stopy.
    Chwalę i polecam. Zimno w stopy? Chmm.

  10. #2770

    Domyślnie

    Cytat Napisał gagatki Zobacz post
    Witam, może nie na temat ale szukam osób, które w salonie, kuchni, łazience, holu i wiatrołapie mają takie same płytki drewnopodobne?
    Witam,
    mam takie rozwiązanie od ponad pięciu lat,bardzo je sobie chwalę,jest ladne i praktyczne,podłogówka po całości,cieplo przewodzi rewelacyjnie,nikt nie narzeka na zimno w stopy latem,ja nie mam nawyku chodzenia na boso ale syn przez okrągły rok śmiga na bosaka,pozdr....

  11. #2771

    Domyślnie

    Cytat Napisał knittwiktoria Zobacz post
    Witam,

    planuję położyć płytki Maloe beige te większe, proszę o rady jak je najlepiej kłaść i jaką fugę dawać aby się nie odróżniała od płytki.
    Pozdrawiam Wiktoria
    Podbijam, bo też zakupiliśmy Maloe, kładziemy z przesunięciem 25cm (tak zadecydował spec), ale nie mogę nijak dobrać fugi neutralnej, tzn. w odcieniu płytek -doradźcie proszę...

  12. #2772

    Domyślnie

    cappucino mapei bedzie OK?

  13. #2773
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Marcin34_Śl
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Posty
    935

    Domyślnie

    U MNie płytki Ceasar Life Noce
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170715_181717.jpg
Wyświetleń:	497
Rozmiar:	85,2 KB
ID:	394782   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170715_181721.jpg
Wyświetleń:	431
Rozmiar:	80,2 KB
ID:	394783  
    Nasza stodoła, projekt indywidualny 145 mpu, płyta fundamentowa 12 XPS pod, 14 EPS nad, anhydryt 6,5cm i 5,5 cm, Porotherm Dryfix, Termo Organika Gold 18cm, dach i strop 30 cm PROFIMATA, poddasze 20CM, podłogówka 100%, WM z rekuperacją ZEHNDER 350, PC PW Panasonic 7KW H, GALECO bezokapowy, Integra 64,Okna Veka 82, Drzwi zewn. ALUPROF, OZC 4,6 KW

  14. #2774
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar KOSBUD
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    55
    KOSBUD Bracia Kosińscy Sp.J. Chemia budowlana. Systemy ociepleń. Okładziny elewacyjne. www.kosbud.com.pl Dziękowizna, ul. Warszawska 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki

    Domyślnie

    A na ściany do łazienki jako alternatywę drewnopodobnych płytek ceramicznych proponujemy okładzinę imitującą drewno - elastyczną deskę TABULO
    http://kosbud.com.pl/tabulo-deski-dekoracyjne/

    tutaj deska w kolorze Perła Bałtyku i Złoty Dąb
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka, elastyczna deska TABULO, KOSBUD (1).jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	394811   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka, elastyczna deska TABULO, KOSBUD (5).jpg
Wyświetleń:	164
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	394812   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka, elastyczna deska TABULO, KOSBUD (4).jpg
Wyświetleń:	205
Rozmiar:	80,2 KB
ID:	394813  
    Ostatnio edytowane przez KOSBUD ; 14-08-2017 o 13:36

  15. #2775

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin34_Śl Zobacz post
    U MNie płytki Ceasar Life Noce
    Marcin widzę w stopce że masz anhydryt. Czy stosowałeś jakiś specjalny klej do płytek przeznaczony do anhydrytu. Jeśli tak to jaki.
    Po za tym czy masz też anhydryt w łazience. Jeśli tak to czy stosowałeś jakieś zabezpieczenie anhydrytu przed wilgocią.

  16. #2776
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Marcin34_Śl
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Posty
    935

    Domyślnie

    Wszędzie Kerakol H 40 No Limit, w łązience folia z płynie z Kerkola
    Nasza stodoła, projekt indywidualny 145 mpu, płyta fundamentowa 12 XPS pod, 14 EPS nad, anhydryt 6,5cm i 5,5 cm, Porotherm Dryfix, Termo Organika Gold 18cm, dach i strop 30 cm PROFIMATA, poddasze 20CM, podłogówka 100%, WM z rekuperacją ZEHNDER 350, PC PW Panasonic 7KW H, GALECO bezokapowy, Integra 64,Okna Veka 82, Drzwi zewn. ALUPROF, OZC 4,6 KW

  17. #2777

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin34_Śl Zobacz post
    Wszędzie Kerakol H 40 No Limit, w łązience folia z płynie z Kerkola
    Ok. Dzięki.
    U mnie też w planach płytki drewnopodobne w salonie i w kuchni. Zresztą cały parter będzie w płytkach.
    Na razie studiuję temat. I jak zawsze przy rożnych momentach w budowie dobrze że to robię.

  18. #2778

    Domyślnie Witam.

    Cytat Napisał Nataly Zobacz post
    Podbijam, bo też zakupiliśmy Maloe, kładziemy z przesunięciem 25cm (tak zadecydował spec), ale nie mogę nijak dobrać fugi neutralnej, tzn. w odcieniu płytek -doradźcie proszę...
    Witam.
    Tak wyglądają moje
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170828_143508_resized.jpg
Wyświetleń:	755
Rozmiar:	60,5 KB
ID:	395699

    przesunięcie na szerokość płytki. Ponawiam pytanie jaka fuga. Proszę o zdjęcia z płytką.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170828_143514_resized.jpg
Wyświetleń:	310
Rozmiar:	58,6 KB
ID:	395698  
    Ostatnio edytowane przez knittwiktoria ; 29-08-2017 o 10:34

  19. #2779
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jacfar

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    5

    Domyślnie nie wierzę, że ktoś to popełnił nie będąc w stanie wskazującym :D

    Cytat Napisał WOJNARKI Zobacz post
    No nie wierzę, że ktoś się na nie zdecydował!!!!
    Właśnie z M myślimy je kupić do kuchni, tylko troszkę inaczej chcemy je ułożyć. Piękna kuchnia.
    tego typu płyty kładzie się z przesunięciem o 1/3, a to co widzę urąga wszelkim regułom sztuki i wygląda jak nocny koszmar pijanego glazurnika jeżeli to terakota to pół biedy bo klej dociągnie, ale jeśli klinkier to środki są wyżej niż brzegi o co najmniej minimetr, zwłaszcza klinkierowe tilie z cerradu- zwracajcie uwagę zanim zaczniecie układać, bo "łódki" są dopuszczone w normie obowiązującej na ten rodzaj płytek i reklamacja nie przysługuje przekonałem się o tym na własnej skórze po pocięciu i ułożeniu "na sucho" kilku m2 tilii we własnej kuchni

  20. #2780

    Domyślnie

    A to moje "dechy" z przesunięciem o 1/3.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-1507.jpg
Wyświetleń:	867
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	395891
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

Strona 139 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony