dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 121 z 145
Pokaż wyniki od 2.401 do 2.420 z 2886
  1. #2401
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monic167

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamihi Zobacz post
    jeśli ci cokolwiek pomoże . to moje wc biel i setim nugat. Jeszcze nie skończone bez fugi i lustra
    też bardzo bardzo ładne. moze wezme je pod uwagę do drugiej łazienki ktora ma byc biało- brązowa.
    jak z kładzeniem tych płytek, nie było problemów?
    jaką fugę wybrałeś?

  2. #2402
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał monic167 Zobacz post
    2. Kale- Nordic Gold (jednak nie wiem gdzie je zobaczyć na żywo?)

    U mnie w domu

  3. #2403
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Monika Mystkowska

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-468
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam! Mam dylemat i myśle ze ktoś z forumowiczów mi pomoże a mianowicie od początku budowy zaplanowaliśmy ze na całym dole naszego domku położymy płytki drewnopodobne wybraliśmy są to paradyz maloe natural i teraz mam pytanie do bardziej doświadczonych czy byście położyły te płytki rownież w kuchńi czy może jednak kuchnie oddzielić innymi płytkami już sama nie wiem . Proszę o opińie pozdrawiam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	300
Rozmiar:	63,8 KB
ID:	322474
    P.s pomiędzy kuchnia a spiżarnia nie ma żadnej ściany jest jednolita przestrzeń. Zrobiona jest wnęka pod zabudowę wysoka
    Ostatnio edytowane przez Monika Mystkowska ; 28-06-2015 o 13:38

  4. #2404

    Domyślnie maloe

    Cytat Napisał Sija Zobacz post
    a jak Ci się układają te płytki, mocno są krzywe, zadowolona jesteś? zastanawiam się nad nimi, chcę takie ułożyć w salonie kuchni, przedpokoju i wiatrołapie nawet. Tylko ja się zastanawiam nad odcieniem natural, znalazłam nawet na necie po jakieś 74 zł razem z przesyłką.
    Witam, czy mogę prosić o namiar gdzie można kupić Maloe w takiej cenie? [email protected]

  5. #2405

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika Mystkowska Zobacz post
    Witam! Mam dylemat i myśle ze ktoś z forumowiczów mi pomoże a mianowicie od początku budowy zaplanowaliśmy ze na całym dole naszego domku położymy płytki drewnopodobne wybraliśmy są to paradyz maloe natural i teraz mam pytanie do bardziej doświadczonych czy byście położyły te płytki rownież w kuchńi czy może jednak kuchnie oddzielić innymi płytkami już sama nie wiem . Proszę o opińie pozdrawiam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	300
Rozmiar:	63,8 KB
ID:	322474
    P.s pomiędzy kuchnia a spiżarnia nie ma żadnej ściany jest jednolita przestrzeń. Zrobiona jest wnęka pod zabudowę wysoka
    U nas kładliśmy na całości drewnopodobne, ale to od początku był taki plan. Tobie bym proponował pobawić się jakimkolwiek programikiem do wizualizacji (np. Sketchup lub SweetHome 3D) i wrzucić podłogę jednolitą i w wersji z podziałem - sama zobaczysz co Ci się bardziej podoba

  6. #2406

    Domyślnie

    Witam drogie i drogich forumowiczów od wczoraj siedzę i przeglądam Wasze wpisy i wybory jakich dokonaliście a są piękne. Jeśli mogę Was prosić o radę jesteśmy w trakcie remontu z mężem i płytki przedpokój kuchnia mamy już kupione stoją i czekaja są to Dublin Almond z Castoramy za 48,95 m2. Teraz zastanawiam się nad płytkami do łazienki pomysł mam taki ponieważ będziemy mieć prysznic (tylko on nam się mieści zamiast wanny ) Jeśli uda mi się Wam wytłumaczyć. Prysznic będzie 90x90 wysoki 195cm i na ścianie tylko w jego zakresie chciałabym płytki drewnopodobne i te same na podłogę a zawrotnej powierzchni 2,5m2 (nie ma jak łazienka w wieżowcu . Wczoraj byłam w jednym salonie i nawet spodobały mi się Cersanit Gusto i cena też super, a w obrębie prysznica wystarczą po dwa rzędy tych płytek na ścianę ale mam wrażenie, że nie będzie to zbyt dobrze wyglądać takie kwadraty na tak małej powierzchni. Płytki o długości 60cm też dość ciężko bo jeden pasek byłby długi a a drugi króciutki, chyba że ewentualnie docinać i układać je "na dziko" ale to też dużo cięcia. Wspomnę że reszta ścian białe płytki Bianca Cersanit. Czy ktoś by miał pomysł co zrobić żeby wyglądało to do ludzi, byłabym niezmiernie wdzięczna. Wasze płytki wyglądają nieziemsko ale na dużych powierzchniach Jeszcze dodam że szukam jakiegoś ciepłego odcienia ale nie ciemnego. Pozdrawiam

    PS. Inspirowałam się tymi płytkami Siena Marrone http://www.leroymerlin.pl/plytki-cer...3217,l233.html ale po zobaczeniu ich na żywo to zupełnie inny kolor zimny i nie przyjemny
    Ostatnio edytowane przez mychaa3 ; 01-07-2015 o 10:59

  7. #2407
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    na zdjęciu zdecydowanie za jasne fugi

  8. #2408

    Domyślnie

    Mam pytanko czy ktoś z Was posiada płytki drewnopodobne i jak one się sprawują pod prysznicem czy bardzo osadza się na nich mydło i są ciężkie w utrzymaniu czystości czy może bez różnicy jakie płytki się położy? Będę wdzięczna za pomoc

  9. #2409

    Domyślnie

    AdamKA8 jak dla mnie za ciemne drewno i za jasna fuga.
    Jane pytki drewnopodobne bardziej imitują drewno, te ciemne wyglądają znacznie gorzej i widać na nich najmniejszy kurz.
    Szczerze odradzam.
    Nie mów jaki ktoś jest wspaniały, spraw by w to uwierzył i to poczuł...

  10. #2410
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mesynka

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czy ma ktoś płytki marazzi treverkhome lub treverkever? Możecie podzielić się zdjęciami z nazwami kolorów?

  11. #2411
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Monika Mystkowska

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-468
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam! Mam pytanie do posiadaczy plytek Maloe beż - jaki kolor fug daliście. Pozdrawiam

  12. #2412

    Domyślnie

    Jak dla mnie na powyższym zdjęciu fuga zdecydowanie za jasna.
    Miał może ktoś styczność z płytkami polcolorit foresta bronzo, chciałabym je położyć w łazience ale jak by może ktoś miał zdjęcie ich już po położeniu byłoby super

  13. #2413

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5085.jpg
Wyświetleń:	1526
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	324470
    A tak wyglądają nasze płytki do przedpokoju i kuchni, wyjęłam jedno opakowanie żeby im się przyjrzeć jak na moje oko są ok

  14. #2414
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar SandraR
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Małe Miasteczko
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    mychaa3 bardzo ładne płytki!

    gramm, ja się również zdecydowałam na drewnopodobne płytki do salonu i jadalni i może do łazienki na dole

    natomiast w kuchni chciałabym mieć górne szafki i słupki białe, blat szary, a szafki dolne w jasnym kolorze drewna, dlatego na podogę kuchenna zaplanowałam takie

    mi się bardzo podobają wnętrza całe w jednolitych płytkach, ale sama musisz wiedzieć czy meble w kuchni będą współgrały w podłogą.

    edit:
    płytki firmy cerrad
    1. Setim mist
    2. city titanium

    chociaż teraz jak je ze sobą zestawiłam, zastanawiam się czy to dobry pomysł... w salonie jakoś ładniej to wyglądało...
    Ostatnio edytowane przez SandraR ; 17-07-2015 o 12:12

  15. #2415

    Domyślnie

    SandraR dziękuję

    przemo123 powiem Ci z mojego doświdczenia, że najlepiej się wybrac do sklepu. Upatrzyłam sobie płytki na stronie Leroy Merlin już widziałam w nich moją łazieneczkę i pojechaliśmy do LM je kupić a na miejscu jedno wielkie rozczarowanie Zupełnie Inny Kolor. W końcu się zebrałam w sobie i zaczeliśmy jeździć po sklepach z płytkami, musiałam do tego z motywować swojego męża bo bardzo nie chciał ale udało się Naprawdę Polecam wybrac się do paru sklepów i popatrzeć jak co wygląda...

  16. #2416
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MatixL

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Posty
    269
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    dotałem bardzo dorą ofertę na Colonial Venge 30x60 za 48 zł metr kwadratowy. Tanio ale też płytka stosunkowo mała ( porównując do tych 2 x dłuższych )
    czy ktoś ma ułożony taki wymiar drewnopodonego gresu ? jak to się Wam podoba ?
    Rodzina 2+2 210 metrów grzanych podłóg. Roczne zużycie na grzanie 2100kWh ... Piwnica SilkaS podłoga 20cm0,034 +22cm xps na ścianach, wyżej Ytong Energo24cm+25cm0,031, poddasze piana pur 30cm, , 3szyby ciepły montaż, WM z Airpack400V, PC BuderusWPS10K1, DZ pionowe 3x74m, odwiert wody 45m, zero kominów! kilka mostków cieplnych np. wszędzie na roletach, łączenia okien na wykuszu

  17. #2417
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Dreamerx
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Niemysłowice
    Kod pocztowy
    48-200
    Posty
    66

    Domyślnie

    Szanowni!

    Słowa swe kieruję do szukających opinii o płytkach i firmie Paradyż - ODRADZAM wszystkim współpracę z tą firmą. Słowem wyjaśnień: początkiem lipca zamówiliśmy płytki Trophy Beige rozmiar 98 - termin deklarowany przed producenta to były dwa tygodnie. Po tym czasie dowiedzieliśmy się, że pracownik Paradyża poinformował hurtownika u którego kupujemy, że produkcja jest planowana na 29 lipca i w tym terminie będzie dostępny. Wczoraj - 05.08 - po telefonie bezpośrednio do producenta poinformowano nas, że produkcja być może będzie 19 sierpnia ale może i później. Wcześniej kupiliśmy bezpośrednio u producenta przez znajomego pośrednika mozaikę i cokoły więc nie możemy już zmienić płytek. Paradyż jest absolutnie niepoważną firmą - straciliśmy termin u ekipy, pieniądze wydane na mozaikę i cokół i mnóstwo nerwów - a jedyną odpowiedzią firmy było "być może". Szczerze - dajcie sobie spokój - jeżeli macie opcję B u innego producenta bierzcie w ciemno. Absolutnie nie warto tracić nawet chwili na myśl o współpracy z Paradyżem.

  18. #2418
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar cormac
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice 3city
    Posty
    233

    Domyślnie

    Marazzi kolekcja Treverkchic kolor Noce Francese . Nie mam zdjęć z umytą podłogą.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1618
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	326698

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1154
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	326699

  19. #2419

    Domyślnie

    Mam u siebie na podłodze w kuchni i przedpokoju płytki Tubądzin Traviata, odcień brązowy (łącznie 22 mkw płytek). Wyglądają fenomenalnie, są łatwe w utrzymaniu czystości, praktycznie NIC na nich nie widać, uwielbiam je! Wybierałam długo, ale warto było, od roku sprawują się świetnie.

  20. #2420

    Domyślnie

    Bardzo ładne wzory ma firma Atlas Concorde seria ETIC, oraz Marazzi Treverkhome. Świetnie odwzorowują naturalne drewno, dobrze jest też mieszać między sobą szerokości i długości płytek. Często wykorzystujemy je w projektach, ponieważ pomysłowo ułożone dają naprawdę świetny efekt. Fajnie sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach, nawet w salonie zamiast paneli, czy podłogi drewnianej. Można sobie zobaczyć jak wygląda zastosowanie płytek drewnopodobnych w kuchni z salonem: [Moderowano - reklama jest płatna]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 09-08-2015 o 13:39
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

Strona 121 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony