dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 135 z 145
Pokaż wyniki od 2.681 do 2.700 z 2886
  1. #2681
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    as103

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Opoczno
    Kod pocztowy
    26-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!
    ja z zapytaniem o baimę,jakie są te płytki w użytkowaniu?interesuje mnie każda opinie n/t tych płytek
    za każdą odpowiedź z góry serdecznie dziękuję
    as103

  2. #2682

    Domyślnie

    Szukam opinii o płytkach Cerrad Mattina lub Cortone o wymiarach 20 x 120. Przede wszystkim, czy płytki nie łódkują na długości. Proszę również o inne opinie dotyczące układania i użytkowania. Z góry dziękuję za wszystkie opinie

  3. #2683
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał CziD Zobacz post
    Niestety nie będę miał podłogówki.
    Rozumiem, że wówczas będzie odczucie zimna ...
    oczywiście

  4. #2684

    Domyślnie

    Cytat Napisał dudek6311 Zobacz post
    Szukam opinii o płytkach Cerrad Mattina lub Cortone o wymiarach 20 x 120. Przede wszystkim, czy płytki nie łódkują na długości. Proszę również o inne opinie dotyczące układania i użytkowania. Z góry dziękuję za wszystkie opinie
    Mam położone ponad 110 m2 płytek Cerrad Mattina Grigio. Polecam. Ładne, długie dechy. Kosztują swoje fakt, lecz warte swej ceny. Rozmiar ma duże znaczenie, początkowo planowałem takie w rozmiarze 15x60 ale prze dużych powierzchniach wypadają marnie. Mattina 20x120 daje super efekt.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  5. #2685

    Domyślnie

    Do wg39070 - Dziękuję za błyskawiczną opinię

  6. #2686

    Domyślnie

    Cytat Napisał dudek6311 Zobacz post
    Do wg39070 - Dziękuję za błyskawiczną opinię
    Nie ma sprawy. W razie potrzeby mogę przesłać fotki na maila.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  7. #2687
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ggdh
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    854

    Domyślnie

    Witam,

    nie kryję, że bardzo mi się podobają takiego typu podłogi, a zważywszy, że będę robił 100% podłogówkę to i by się nadały.

    NIESTETY, żona nie chce nawet o tym słyszeć, bo "będzie w lecie ciągnąć zimnem". Mamy złe wspomnienia z Irlandii, gdzie pół domu było wyłożone płytkami, no ale co my tu porównujemy... Domy z kartonu do polskich z podłogówką...


    Coś ktoś może na ten temat?

  8. #2688
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    latem właśnie idealnie jest chłodna, nie nagrzana od słońca.

  9. #2689

    Domyślnie

    Kolego ggdh, jak pisze Elfir, latem chłód od podłogi jest wręcz pożądany. Sprawdzone.

  10. #2690
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ggdh
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    854

    Domyślnie

    Jakbym ja chciał, żeby to moja żona też zrozumiała...

  11. #2691

    Domyślnie

    Cytat Napisał ggdh Zobacz post
    Jakbym ja chciał, żeby to moja żona też zrozumiała...
    A jakie ja mam szczęście, że moja to rozumie. Tłumacz, przekonuj, pokazuj aż do skutku. Powodzenia.

  12. #2692
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ggdh
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    854

    Domyślnie

    Nie mam gdzie pokazać, jedynie w marketach, ale tam słabo miarodajne.

  13. #2693
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    glx

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-547
    Posty
    95

    Unhappy

    Cytat Napisał Han_na Zobacz post
    Moje - Marazzi Treverkhome Larice 150 x 19 cm

    Załącznik 378386

    Załącznik 378387
    Jak widać - mam tez słabsze miejsca... Pozostaje oderwać płytki krzywe i włozyć na ich miejsce prostsze.
    Jednak tak długi rozmiar (150 x 19 cm) jest dość ryzykowną sprawą.
    Powinnam była stać przy kafelkarzu i sprawdzać czy aby tych najbardziej krzywych nie położy w centralnym miejscu...

    Załącznik 378388

    no chyba nie mogę tego tak zostawić.... - boję się , że sąsiednie płytki przy wyciąganiu tej krzywej popękają mi....
    Han_na i co z tym zrobiłas???

    czy moze ktoś sie wypowiedziec kto mial podobny problem? Po prostu niektore plytki odstają, wystają wzdłuz - nie wiem jak to opisac - czy to łodkowanie?
    Co w takiej sytuacji?
    czy da coś wymiana tych najbardziej wystających???
    prosze o pomoc.
    Najpierw myślałam że to wina glazurnika, ale teraz to zwyczajnie mam załamkę...
    Ostatnio edytowane przez glx ; 26-03-2017 o 22:06

  14. #2694
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    glx

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-547
    Posty
    95

    Domyślnie

    Nikt tu nie zajrzal, albo wszytskim wyszły równe...
    Doradzicie coś?

  15. #2695

    Domyślnie

    Witam stoję przed trudnym wyborem płytek do parteru domu .Wpadły mi w oko cerrad mattina beige obawiam się czy nie będą zbyt ciemne próbnik leży a ja ciągle nie jestem pewna czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniem jak to faktycznie z nimi jest i czy są praktyczne w użytkowaniu?Myślę czy nie dać ich na cały dół oprócz łazienki(będzie szara) i dolnego pokoju. Proszę także o rady czy kolorystycznie to będzie współgrać dodam że okna są w kolorze orzech(ciemny brąz) stół, komodę, stolik kawowy i sofę też bym chciała w ciemnym brązie .Kuchnia jest oddzielona od salonu będzie w białym lakierze.Za wszystkie sugestie będę ogromnie wdzięczna.

  16. #2696

    Domyślnie

    Cytat Napisał milenka 2 Zobacz post
    Witam stoję przed trudnym wyborem płytek do parteru domu .Wpadły mi w oko cerrad mattina beige obawiam się czy nie będą zbyt ciemne próbnik leży a ja ciągle nie jestem pewna czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniem jak to faktycznie z nimi jest i czy są praktyczne w użytkowaniu?Myślę czy nie dać ich na cały dół oprócz łazienki(będzie szara) i dolnego pokoju. Proszę także o rady czy kolorystycznie to będzie współgrać dodam że okna są w kolorze orzech(ciemny brąz) stół, komodę, stolik kawowy i sofę też bym chciała w ciemnym brązie .Kuchnia jest oddzielona od salonu będzie w białym lakierze.Za wszystkie sugestie będę ogromnie wdzięczna.
    Cały parter mam wyłożony płytkami Cerrad Mattina Grigio, rozważałem Beige ale były ciut za ciemne jak dla mnie. Co do użytkowania jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim są proste na krawędziach i nie powyginane w banan. Jak już napisałem są na całym parterze łącznie z łazienką i prysznicem.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  17. #2697

  18. #2698

    Domyślnie

    wg 39070 dziękuję za expresowy odzew mogę prosić jakieś zdjęcia? tutaj lub na priva

  19. #2699

    Domyślnie

    Cytat Napisał milenka 2 Zobacz post
    wg 39070 dziękuję za expresowy odzew mogę prosić jakieś zdjęcia? tutaj lub na priva
    Troszkę nieaktualna fotka, bo już mieszkam ale obejmuje dość spory kawałek podłogi. Na tyle mogę pomóc w wyborze. Pzdr.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-1511.jpg
Wyświetleń:	1301
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	385859
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  20. #2700

    Domyślnie

    No to teraz mam kolejną kwestię do przemyślenia, a jaka kolorystyka mebli i drzwi u Ciebie dominuje jasna czy ciemna ja bezkompromisowo i świadomie uparłam się na te ciemne brązy i ot mam dylemat.Zapytam też o kolor fugi?Dziękuję za zdjęcie wybiorę się po jeszcze ten próbnik i dam znać co postanowiłam

Strona 135 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony