dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 39 z 145
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 2886
  1. #761

    Domyślnie

    Cytat Napisał emjot27 Zobacz post
    No to jak za tą cenę wydaje się ciekawą ofertą? Czy one są rektyfikowane? Taką cenę dostaliście w salonie czy w sklepie internetowym?
    Co do barwnika do fug, to masz na myśli coś takiego?
    http://www.efugi.pl/p/pl/353/fuga+fr...min+160gr.html
    Nie dla mnie przysłało Sopro.

    Cena ze sklepu, rektyfikowane
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  2. #762

    Domyślnie

    No to za taką cenę to na prawdę fajna oferta. Ja za nasze zapłaciłem co prawda 110 zł/m2 ale bez rektyfikacji.
    http://www.novabell.it/introserie.jsp?serieid=13

    Co do fugi, to znaczy, ze malowaliście je tak? Jeśli tak to czy gra była warta świeczki? Fuga, rzeczywiście zyskała na tym uroku?
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  3. #763
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blackluk
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    Są to Ontario firmy Monocibec.

    Ontario z Monocibec
    Możesz podać namiar na jakiś stacjonarny sklep który ma je w ofercie miło by było z polski południowej. Jestem z Krakowa

  4. #764

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blackluk Zobacz post
    Możesz podać namiar na jakiś stacjonarny sklep który ma je w ofercie miło by było z polski południowej. Jestem z Krakowa
    Niestety ale ja znam tylko Olsztyn i Warszawa ale jak sprzedawca ma w swojej ofercie Monocibec to zapewne sprowadzi dla Ciebie Ontario.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  5. #765
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar et75
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    36
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    odaro!
    Widziałam na żywo płytki Sandia Orsa i Skandia Basic i powiem Tobie, e mozesz brac w ciemno sa pikne tylko drogie jak diabli ale polecam

  6. #766

    Domyślnie

    Cytat Napisał et75 Zobacz post
    odaro!
    Widziałam na żywo płytki Sandia Orsa i Skandia Basic i powiem Tobie, e mozesz brac w ciemno sa pikne tylko drogie jak diabli ale polecam
    Ja też już widziałem i odpowiem tak.... są ładniejsze np. Monocibec Ontario albo Atlas Concorde seria Doga.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  7. #767

    Domyślnie

    Odaro, a na który kolor się zdecydowałeś bo jest ich kilka....Mi sie podoba odcień rovere

  8. #768
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    a co myslicie na temat płytek doga sandal?

  9. #769

    Domyślnie

    paradyż stwozył nowe płytki w kolekcji may way o nazwach noce, rovere, ebony, wenge itd. Piękne rektyfikowane i w wielu różnych wymiarach i dekoracjach tylko szkoda, ze w 2 gat nie ma ich

  10. #770

    Domyślnie

    Cytat Napisał rena rena Zobacz post
    a co myslicie na temat płytek doga sandal?
    Widziałem na żywo raczej do nowoczesnych wnętrz.

    Są drewnopodobne ale tak trochę plastykowe.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  11. #771

    Domyślnie

    Cytat Napisał kkkamilka Zobacz post
    paradyż stwozył nowe płytki w kolekcji may way o nazwach noce, rovere, ebony, wenge itd. Piękne rektyfikowane i w wielu różnych wymiarach i dekoracjach tylko szkoda, ze w 2 gat nie ma ich
    Już była o nich mowa.

    Wcale takie piękne nie są
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  12. #772
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    jakoś z tych wszystkich gresów właśnie doga sandal wydawała mi się najbardziej zbliżona do naturalnej deski... najmniej plastikowa ale nie widziałam ich na zywo, a np. portobello które na zdjęciach wyglądaja super, w rzeczywistości już nie są takie ładne... ewentualnie grespania escandinawia chociaż one maja połysk czego bym nie chciała... czy mógłby ktoś wkleić fotkę dogi sandal i escandinawii grespanii - niestety jeszcze nie potrafie;( ..z góry dziękuję i proszę o opinie szcvzególnie jesli ktoś je użytkuje..

  13. #773

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    Już była o nich mowa.

    Wcale takie piękne nie są
    Eeetam, nie są takie złe. Jak zwykle to rzecz gustu Mi się np nie podobały tak wychwalane tutaj serenissimy. Wygląd zniszczonego drewna w ogóle mnie nie bawi, wole ładnie wypolerowane drewno z delikatnie uwydatnionymi słojami
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  14. #774
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    serenissima mnie też w ogóle się nie podoba, ale oczywiście rzecz gustu.. jeśli już mam wybrac cos co imituje ... w tym wypadku gres-drewno chciałabym wybrac już coś jak najbardziej zbliżone do ideału...

  15. #775

    Domyślnie

    Cytat Napisał rena rena Zobacz post
    serenissima mnie też w ogóle się nie podoba, ale oczywiście rzecz gustu.. jeśli już mam wybrac cos co imituje ... w tym wypadku gres-drewno chciałabym wybrac już coś jak najbardziej zbliżone do ideału...
    Serenissima Timber wogóle mi się nie podoba.

    Serenissima Resort jest bardzo ładna ale jest zrobiona na postarzałe drewno i nie pasuje do każdego wnętrza.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  16. #776

    Domyślnie

    a co myślicie o rovere giallo z Paradyża?

  17. #777
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    pojedyncze płytki nie wyglądają źle, ale zobaczyłam niby zdjęcie pokazowe... ble... więc chyba żeby powiedzieć o ich coś sensownego trzeba by je zobaczyc na żywo... w płytkach drewnopodobnych najbardziej oprócz połysku wkurza mnie powtarzalnośc wzorów, dlatego pomy ślałam o doga sandal, bo sa po prostu inne i faktycznie przypominają drewniana podłogę...podobały mi się też brazylijskie portobello ale dopóki nie zobaczyłam ich na żywo... strasznie się błyszczą...

  18. #778

    Domyślnie

    Cytat Napisał rena rena Zobacz post
    pojedyncze płytki nie wyglądają źle, ale zobaczyłam niby zdjęcie pokazowe... ble... więc chyba żeby powiedzieć o ich coś sensownego trzeba by je zobaczyc na żywo... w płytkach drewnopodobnych najbardziej oprócz połysku wkurza mnie powtarzalnośc wzorów, dlatego pomy ślałam o doga sandal, bo sa po prostu inne i faktycznie przypominają drewniana podłogę...podobały mi się też brazylijskie portobello ale dopóki nie zobaczyłam ich na żywo... strasznie się błyszczą...
    Teraz tak na szybko nie mogę sobie przypomnieć ale są producenci którzy mają płytki drewnopodobne w wersji matowej.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  19. #779

    Domyślnie

    ale ta doga sandal bardzooooooo droga choć rzeczywiście piękna! Znalazłam ja tylko w jednym sklepie internetowym i tylko w jednym kolorze Mozna ja gdzieś jeszcze dostać, zobaczyć, pomacać ?

  20. #780

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agi75 Zobacz post
    ale ta doga sandal bardzooooooo droga choć rzeczywiście piękna! Znalazłam ja tylko w jednym sklepie internetowym i tylko w jednym kolorze Mozna ja gdzieś jeszcze dostać, zobaczyć, pomacać ?
    Ja ją widziałem w realu w Warszawie na Batyckiej jest ładna nie powiem że nie ale w realu wygląda gorzej niż na zdjęciach. Uwierzcie mi temat płytek drewnopodobnych mam rozpracowany.
    Ostatnio edytowane przez odaro ; 08-06-2011 o 19:36
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Strona 39 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony