dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 145
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 2886
  1. #1001

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta Zobacz post
    Można inaczej, ale w większości przypadków takie są zalecenia producentów płytek drewnopodobnych, np. Woodentic Paradyża
    Można inaczej i do tego zgodnie z zalecaniami producentów tylko trzeba poszukać na stronach zagranicznych producentów.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    Można inaczej i do tego zgodnie z zalecaniami producentów tylko trzeba poszukać na stronach zagranicznych producentów.
    Nie bardzo rozumiem o czym piszesz. Kupujesz plytke konkretnego producenta, bo akurat taka ci sie podoba (niezaleznie czy polskiego, czy zagranicznego) i musisz dostosowac sie do zalecen wlasnie tego, a nie innego producenta. Tak jak zrobil wlasnie emjot27 z plytkami np. NovaBell, bo inaczej nie uznaja ci reklamacji , gdyby taka byla konieczna. Trudno, zeby emjot27 kladac NovaBell korzystal np. z zalecen Paradyza co do Woodentica

  3. #1003

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    Można inaczej i do tego zgodnie z zalecaniami producentów tylko trzeba poszukać na stronach zagranicznych producentów.
    Nie daj się więcej prosić i pokaz w końcu zdjęcia ) Niech każdy ma możliwość ocenienia jak jest mu ładniej

  4. #1004
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał emjot27 Zobacz post
    A rzeczywiście zapomniałem napisać to Settecento Naturalia w kolorze Frumento
    Są też inne kolory: http://www.settecento.com/images/pro...A/catalogo.pdf
    emjot27
    Płytki są przepiękne . Od jakiegoś czasu poszukuję płytek drewnopodobnych do łazienki właśnie. Zaskakująca jest ich liczba na rynku, ale tylko nieliczne tak zachwycają. Ślicznie dziękuję za podzielenie się pięknym wnętrzem, które dla wielu stanie się z pewnością inspiracją - dla mnie na pewno .

  5. #1005

    Domyślnie

    Cytat Napisał elizakop Zobacz post
    emjot, ja to tylko napiszę: WOW!!!
    Ja też napiszę WOW,piękne kafelki,

  6. #1006

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    emjot27
    Płytki są przepiękne . Od jakiegoś czasu poszukuję płytek drewnopodobnych do łazienki właśnie. Zaskakująca jest ich liczba na rynku, ale tylko nieliczne tak zachwycają. Ślicznie dziękuję za podzielenie się pięknym wnętrzem, które dla wielu stanie się z pewnością inspiracją - dla mnie na pewno .
    Widziałem te płytki na żywo na kilku ekspozycjach w moim przypadku odpadły już w przedbiegach.

    A co Was w tych płytach urzekło?
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  7. #1007
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    Widziałem te płytki na żywo na kilku ekspozycjach w moim przypadku odpadły już w przedbiegach.

    A co Was w tych płytach urzekło?
    Urzekły mnie na tych konkretnych zdjęciach łazienki u emjot27 . Na żywo dopiero je zobaczę (mam nadzieję, bo na razie nie wiem gdzie to mogę uczynić). Nie jest odkryciem, iż gust jest kwestią subiektywną i chyba niekoniecznie trzeba to uzasadniać . Dziękuję jednak za wyrażenie swojej opinii. Sprawiła, że nie zdecyduję się na ich zakup via internet bez uprzedniego zobaczenia .
    A przy okazji - gdzie można zobaczyć owe ekspozycje?
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 06-11-2011 o 19:10

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Urzekły mnie na tych konkretnych zdjęciach łazienki u emjot27 . Na żywo dopiero je zobaczę (mam nadzieję, bo na razie nie wiem gdzie to mogę uczynić). Nie jest odkryciem, iż gust jest kwestią subiektywną i chyba niekoniecznie trzeba to uzasadniać . Dziękuję jednak za wyrażenie swojej opinii. Sprawiła, że nie zdecyduję się na ich zakup via internet bez uprzedniego zobaczenia .
    A przy okazji - gdzie można zobaczyć owe ekspozycje?
    W Warszawie Bartycka i któreś TTW OPEX
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  9. #1009

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    Widziałem te płytki na żywo na kilku ekspozycjach w moim przypadku odpadły już w przedbiegach.
    A co Was w tych płytach urzekło?
    Ciężko powiedzieć... To rzeczywiście, może rzecz gustu. Razem z żoną oglądaliśmy wiele różnych płytek drewnopodobnych, które w większości były opisywane tutaj na forum. Gdy zobaczyliśmy te, to była po prostu miłość od pierwszego wejrzenia i "pomacania" Przede wszystkim spodobał nam się ich kolor i wzór a na końcu struktura no i wiedzieliśmy, że będą świetnie pasować do naszej koncepcji blatu w połączeniu z szarymi płytkami na ścianie.
    A dlaczego płytki u Ciebie odpadły w przedbiegach i co w ostateczności wybraliście?
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  10. #1010
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    W Warszawie Bartycka i któreś TTW OPEX
    Dziękuję za odpowiedź . To niestety poza moim zasięgiem wycieczki płytkopoznawczej . Może przy kolejnej wizycie w Stolicy . Tymczasem pomyszkuję w okolicznych sklepach. A może ktoś widział płytki Settecento Naturalia w kolorze Frumento na Śląsku?

  11. #1011

    Domyślnie

    Cytat Napisał emjot27 Zobacz post
    Ciężko powiedzieć... To rzeczywiście, może rzecz gustu. Razem z żoną oglądaliśmy wiele różnych płytek drewnopodobnych, które w większości były opisywane tutaj na forum. Gdy zobaczyliśmy te, to była po prostu miłość od pierwszego wejrzenia i "pomacania" Przede wszystkim spodobał nam się ich kolor i wzór a na końcu struktura no i wiedzieliśmy, że będą świetnie pasować do naszej koncepcji blatu w połączeniu z szarymi płytkami na ścianie.
    A dlaczego płytki u Ciebie odpadły w przedbiegach i co w ostateczności wybraliście?
    Ja wybrałem Monocibec Ontario i jestem bardzo zadowolony.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  12. #1012

    Domyślnie

    Mój Woodentic ochra (łazienka w trakcie prac)

    Ostatnio edytowane przez nataliik ; 27-11-2011 o 16:44

  13. #1013
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    no ni cholery wkleić zdjęcia nie mogę;((

    co myślicie o nowej kolekcji atlas concorde etic? może ktoś wklei fotki... dla mnie super i to bedzie moje "drewno"
    Ostatnio edytowane przez rena rena ; 08-11-2011 o 16:37

  14. #1014

    Domyślnie

    Cytat Napisał rena rena Zobacz post
    no ni cholery wkleić zdjęcia nie mogę;((

    co myślicie o nowej kolekcji atlas concorde etic? może ktoś wklei fotki... dla mnie super i to bedzie moje "drewno"

    No widać że producenci nie próżnują

    Wyglądają ciekawie.

    Wstawię zdjęcie swoich Monocibec Ontario.

    Niestety podłoga nie jest jeszcze zafugowana a zdjęcia można zrobić tylko przy sztucznym świetle także lepszych na razie nie mam.




    Znalazłem jeszcze jedno ciekawe zdjęcie.




    Niestety na żadnym zdjęciu nie widać że płytka ma podłużnie się układające delikatne falowanie tzn nie jest idealnie gładka ale dyskretnie pofalowana.

    Na obydwu zdjęciach płytki są pokryte warstwą białego kurzu niestety.
    Ostatnio edytowane przez odaro ; 08-11-2011 o 22:20
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  15. #1015

    Domyślnie

    Odaro - może to zdjęcie poniżej lepiej pokaże fakturę Monocibeca Ontario (kolor inny, ale faktura ta sama zakładając że brałeś wersję Natural):

  16. #1016

    Domyślnie

    Cytat Napisał salik Zobacz post
    Odaro - może to zdjęcie poniżej lepiej pokaże fakturę Monocibeca Ontario (kolor inny, ale faktura ta sama zakładając że brałeś wersję Natural):
    Jak patrzysz na płytkę wzdłuż długiej osi to ma takie delikatne podłużne falowanie czego nie widać na tych zdjęciach.

    Nie chodzi mi o te rowki, zagłębienie widoczne Twoim zdjęciu.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  17. #1017

    Domyślnie

    rena rena Te płytki atlas concorde wyglądają na prawdę ciekawie, tylko ta cena Wydaje mi się, że wysoce przesadzona...
    odaro Nie napisałeś dlaczego zdecydowałeś się na te płytki i w czym wg Twojej opinie były lepsze od Settecento? Z tego co widzę, są ciut tańsze ale, jeżeli chodzi o wygląd, to nie robią na mnie dużego wrażenia. Może to kwestia zdjęć i gdybym je zobaczył w na żywo zmienił bym zdanie.
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  18. #1018

  19. #1019

    Domyślnie

    Cytat Napisał emjot27 Zobacz post
    rena rena
    odaro Nie napisałeś dlaczego zdecydowałeś się na te płytki i w czym wg Twojej opinie były lepsze od Settecento? Z tego co widzę, są ciut tańsze ale, jeżeli chodzi o wygląd, to nie robią na mnie dużego wrażenia. Może to kwestia zdjęć i gdybym je zobaczył w na żywo zmienił bym zdanie.
    Intensywnie szukałem płytek drewnopodobnych przez 6 miesięcy.

    Chyba obejrzałem wszystkie płytki jakie są dostępne w Polsce

    W moim przypadku zdecydował odcień płytki jako całości, najbardziej mi odpowiadał do całości koncepcji wykończenia.

    Poza tym jako pierwsza płytka a może nadal jedyna ma rysunek przypominający słoje drzewa taki jak prawdziwe drzewo tzn że nie są to tylko różne wariacje lini prostych.

    Popatrz dokładnie na to drugie zdjęcie.

    Kolejny argument to akceptowalny stosunek ceny do jakości.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  20. #1020

    Domyślnie

    Odaro - nie wiem czy zerkałeś na Sant' Agostino S.Wood, ale to moim zdaniem płytki najlepiej oddające fakturę i wygląd drewna.
    Nienachalnie, subtelnie - są bardzo trudne do odróżnienia od prawdziwego drewna.
    Niestety mają też jeden poważny minus - cenę powyżej 300zł za m2

Strona 51 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony