dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 64 z 145
Pokaż wyniki od 1.261 do 1.280 z 2886
  1. #1261

    Domyślnie

    Cytat Napisał wingerman Zobacz post
    czy ktoś z was potrafi powiedzieć co to za płytki te drewnopodobne?
    woodstone imperial

  2. #1262
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Ja bym obstawiała czerwony trawertyn. Perski. Jest pocięty na prostokąty o różnych wymiarach (zwróćcie uwagę, że nie każda płytka jest w jednakowym rozmiarze) i wypolerowany.
    Trawertyn nawet polerowany się nie świeci. Trawertyn jest za miękki ,żeby go wypolerować i ma naturalne "wżery".
    Może być, co najwyżej trawertyn żywicowany.

    Jeśli to nie żadna płytka ani żywicowany trawertyn , to może równie dobrze być to jakiś kamień, który ma handlową nazwę "Red Wood-Grain Stone marble".
    Wydobywają go np Chińczycy i mają kamieniarze w Polsce pod taką też nazwą.
    Kolor i wybarwienie zależne od kraju pochodzenia. Np wood stone imperial jak napisał(a) manhatan. Rozprowadza go firma Beltrami.
    Ostatnio edytowane przez 2112wojtek ; 18-10-2012 o 23:37

  3. #1263
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Wojtku, dziękuję Bardzo sobie cenię Twoje rady, szkoda, że tak rzadko wpadasz na forum. Masz rację. Jeśli już trawertyn to żywicowany. Z drugiej strony może to być każdy inny kamień.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  4. #1264

    Domyślnie

    Witam
    Proszę o Wasze opinie o płytkach wenge naturale . Przyznam że bardziej podobają mi się od woodentica nie wiem tylko czy nie będą za ciemnie Jaka wielkość płytki będzie odpowiednia do salonu z aneksem 30m2?
    Pozdrawiam

  5. #1265
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Jeśli podasz nazwę producenta i format, to może ktoś Ci coś powie.
    " Wenge naturale" to tylko nazwa handlowa, jak "buraczkowa sukienka"
    Nie ma ścisłej reguły co do wielkości płytek zwłaszcza jeśli płytka jest rektyfikowana i ma kształt niekwadratowy.
    Wielkość ma znaczenie w zależności od tego jak płytka została wykonana i jak będzie położona i jaki kształt ma pomieszczenie.
    Dla pomieszczeń o tej wielkości można przyjąć , że ( przy złotym podziale) format ok 60x30 to max. , ale już 90x15 układana "dziko" całkiem spoko.
    Ostatnio edytowane przez 2112wojtek ; 21-10-2012 o 00:17

  6. #1266

    Domyślnie

    Już się poprawiam o taką wengę mi chodzi: http://www.paradyz.com/Collection/li...wenge-naturale Myślałem o rozmiarze płytek 60x10 chciałbym żeby podłoga wyglądem przypominała deski.Wyjaśnij proszę co to jest" złoty podział"i "układanie na dziko"
    Zastanawiam się czy w takiej wielkości pomieszczeniu podłoga nie powinna być jaśniejsza. Ten kolor mi się podoba i myślę że z jasnymi frontami szafek kuchennych (ecru) ciemno grafitowymi bokami i blatem powinno dobrze wyglądać.Jakie jest Wasze zdanie ? Czy ktoś ma u siebie taką kolorystykę w salonie z aneksem?

  7. #1267
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    happy_123

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wasze forum zachęciło mnie do gresu drewnopodobnego.
    pytanie do Warszawy i okolic: jakie są stawki za położenie takich płytek?

  8. #1268

    Domyślnie Płytki imitujące drewno drewnopodobne

    Czy ktoś ma w Waszym domu płytki ceramiczne, które imitują drewno?
    Czy takie płytki w ogóle są modne?

    Namierzyłam fajne modele w salonie Dekordia i myślę nad tym, czy się na nie zdecydować
    http://dekordia.pl/dodaj_do_koszyka/...nspiracje_kole

    Co myślicie?

    Załącznik 148371

  9. #1269

    Domyślnie

    Cytat Napisał joythedreamer Zobacz post
    Czy ktoś ma w Waszym domu płytki ceramiczne, które imitują drewno?
    Czy takie płytki w ogóle są modne?

    Namierzyłam fajne modele w salonie Dekordia i myślę nad tym, czy się na nie zdecydować
    http://dekordia.pl/dodaj_do_koszyka/...nspiracje_kole

    Co myślicie?

    Załącznik 148371
    zaijrzyj tutaj:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ight=woodentic

  10. #1270
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    E&K

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich wielbicieli płytek drewnopodobnych Powiem szczerze , że ja do takich nienależałam bo nie lubie imitacji. ale teraz z perspektywy czasu to ciesze sie , że za namową męża wybraliśmy ta alternatywę , bo jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne. Postawilismy na płytki Colorker Tundra Miel i powiem Wam, że serce rośnie jak fachwocy przychodza i nie rozpoznaja, że to ceramika mój mąż napawa sie dumą, a i ja jestem zadowolona. Możecie efekty podgladnąc na naszym wątku

  11. #1271
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    BodzioJ

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam

    Czy może ktoś z forumowiczów miał do czynienia z płykami drewnopodobnymi Selva naturale lub antigua firmy Korzilus i może podzielić się opinią o tych płytkach?

  12. #1272

    Domyślnie

    Cytat Napisał nosean Zobacz post
    Właśnie położyłam u siebie w salonie płytki fassino z serii Woods (firmy Energie Ker) wyglądały tak fajnie, że kupiłam jeszcze na korytarz. Jak na włoskie płytki nie są strasznie drogie - w hurtowni zapłaciłam 109 zł/ m2. Są barwione w masie, tak, że myślę że nie będzie z nimi problemu w razie "odprysków". Nie znalazłam żadnych opinii na ich temat, ale spodobały mi się i mam nadzieję, że się sprawdzą.
    a tu link:
    http://www.energieker.it/main.php?la...t=1&idProd=488
    woodsteel - są błyszczące, woodstock- matowe.
    czy ja mogę poprosić o zdjęcia tych płytek? Właśnie dzisiaj wpadły mi w oko i zastanawiam się nad ich kupnem, ale zupełnie brak opinii o nich.

  13. #1273
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grech66

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    1

    Domyślnie

    Celdom, jak z perspektywy roku oceniasz te płytki? My właśnie zamierzamy je kupić.Dobrze imitują drewno czy jednak widać różnice i nie idzie sie nabrać?

  14. #1274
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wronkata

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Rzepiszyn
    Posty
    1

    Domyślnie

    Nie bałaś się kupić płytek 2 gatunku w sklepie sprzedawcy nigdy nie wiedzą dlaczego one są właśnie tak zaklasyfikowane. Tu to jest tylko mały kawałek, ja chce całą kuchnie, i tez napotkałam jedna kuszącą propozycje tylko nie chce potem sobie za kołnierz pluć. Musze się jeszcze do tego tematu w końcu lutego przymierzyć. A inni, jak myślicie o tych 2 gatunkach, na których z zewnątrz skaz niby nie ma, wyjdzie coś w praniu?
    dobrych rad nigdy dość

  15. #1275
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar kalinus
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    opolskie
    Kod pocztowy
    49-305
    Posty
    8

    Domyślnie

    Czy ktoś ma Stargres Legno Marrone 33x66?
    Na zdj. katalogowaym wyglądają super - jak dla mnie http://www.twojaplytka.pl/pl/p/LEGNO...33,3x66,6/5337
    ....ale ciekawa jestem jak jest w rzeczywistości, mogłabym zobaczyć jakieś realne fotki - jeżeli ktoś takowe ma? byłabym baaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna

  16. #1276
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar vega1
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    1.434
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    faktycznie wyglądają super. I cena rewelacyjna. Tylko ten format płytki taki nienaturalny. To duża wada.

  17. #1277

    Domyślnie

    Tylko format jest nienaturalny? Jak dla mnie koncepcja płytki udającej drewno jest bez sensu. Ani nie jest przyjemne w użytkowaniu ani nie jest ładne i jak to w ogóle ułożyć żeby nie tworzyło fototapety? Nie lepiej kupić prawdziwe deski?

  18. #1278
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar kalinus
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    opolskie
    Kod pocztowy
    49-305
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał w**owe Zobacz post
    Tylko format jest nienaturalny? Jak dla mnie koncepcja płytki udającej drewno jest bez sensu. Ani nie jest przyjemne w użytkowaniu ani nie jest ładne i jak to w ogóle ułożyć żeby nie tworzyło fototapety? Nie lepiej kupić prawdziwe deski?
    do łazienki nie lepiej ;P

  19. #1279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Płytki są mniej upierdliwe, w przeciwieństwie do drewna.

  20. #1280
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar vega1
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    1.434
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    znalazłem piękne płytki. Chyba idealne dla mnie:

    http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...9,r:2,s:0,i:87

Strona 64 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony