dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 89 z 145
Pokaż wyniki od 1.761 do 1.780 z 2886
  1. #1761
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał justyna_k Zobacz post
    jescze raz nasze EDILCUOGHI LEGNI QUERCIA TINTA z fugą toffi ( bedziemy zmieniac, ale na razie szukamy odpowiedniej; fragment zmienilismy na antracyt i znowu nie pasuje )


    Załącznik 231621

    piękne są ! Ale fuga faktycznie za jasna i za ciepła

  2. #1762

    Domyślnie

    No właśnie ta jest zbyt jasna, więc jaka być powinna?
    Ale utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że będę miała piękne podłogi )

  3. #1763

    Domyślnie

    podłączam sie do pytania o fugi, szukam i nie wiem, mąż podpowiada ciemny braz, ja mysle nawet o czarnej

  4. #1764
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olo01

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    Szukam wszelkich informacji o płytkach Opoczna Livivngwood, może takowe ktoś posiada i mógłby się podzielić opinią o nich. Czy były proste, trzymały wymiar, itp.
    Pozdrawiam
    Sławek

  5. #1765

    Domyślnie

    Jak na razie najlepsza wydaje nam się Sopro nr 58 Ambre, choć i tak za jasna, ale innej alternatywy nie widzę. Też chwilowo myślałam o czarnej, ale tez nie pasuje. Już nawet próbowałam przekonać męża do wmieszania czarnej fugi do tej Ambre, ale nie daje się przekonać do mixowania fug.

  6. #1766
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Cytat Napisał justyna_k Zobacz post
    nie wiem czy pytasz o rozmiar czy kolor fugi, my mamy fugi 1,5mm. kolor ceresit toffi ( za jasna ) oraz na fragmencie antracyt ( wyszla niebieska) obie moim zdaniem nie pasuja, bedziemy wymieniac
    Hej z tą wymianą to się lepiej wstrzymaj Ja użyłem tej właśnie fugi do płytek woodentic beige paradyża i na początku wydawała się za jasna, a po 3 latach ściemniała i teraz jest idealna. Fuga jednak trochę się brudzi i z czasem wygląda zupełnie inaczej niż na początku
    Ostatnio edytowane przez map78 ; 27-12-2013 o 17:12
    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  7. #1767
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    clean fire

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    białystok
    Kod pocztowy
    15-339
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał justyna_k Zobacz post
    jescze raz nasze EDILCUOGHI LEGNI QUERCIA TINTA z fugą toffi ( bedziemy zmieniac, ale na razie szukamy odpowiedniej; fragment zmienilismy na antracyt i znowu nie pasuje )


    Załącznik 231621
    A propos EDILCUOGHI LEGNI QUERCIA TINTA.
    Oglądałem je na żywo, podobają mi się, chociaż bardziej LEGNI QUERCIA NATURAL. Moje pytanie:
    - jak się spisują w użytkowaniu.
    - czy usuwanie brudu nie sprawia trudności.

    Z góry dziękuję.

  8. #1768
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiek1500 Zobacz post
    Jak na razie najlepsza wydaje nam się Sopro nr 58 Ambre, choć i tak za jasna, ale innej alternatywy nie widzę. Też chwilowo myślałam o czarnej, ale tez nie pasuje. Już nawet próbowałam przekonać męża do wmieszania czarnej fugi do tej Ambre, ale nie daje się przekonać do mixowania fug.

    wydaje mi się, że Umbra 58 jeszcze będzie za jasna. Czarnej zupełnie tu nie widzę.






  9. #1769
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    do moich Nordic gold wybrałam brąz Mapei - stapiają się z płytką

  10. #1770

    Domyślnie

    Oczywiście miałam na myśli Umbra, a nie Ambre - mi też wydają sie za jasne, ale może po lekkim zabrudzeniu będą ok - na razie nie mam innej opcji, może ktoś jeszcze coś pomoże?? Ja będę miała na podłodze Tintę, Natural i Nordic Brown - do Naturala i Nordica ta Umbra wydaje się ok, dla Tinty jest za jasna.

  11. #1771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    umbra jest zielonkawa.

  12. #1772
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    brąz mapei trzeba by przymierzyć



    ja mam u siebie jasny beż mapei i jestem z tych fug bardzo zadowolona, nic nie ściemniały, czyściutkie jak nowe.

  13. #1773

    Domyślnie

    Może komuś się przyda.
    Szukałam cały weekend płytki która najbardziej przypomina dąb naturalny olejowany.
    Znalazłam płytkę matową w dł. 60cm
    Poniżej zdjęcia wraz z próbką trepa własnie w kolorze dąb naturalny olejowany
    Cerrad Setim Honey - znacie moze tego producenta??

    Załącznik 232338Załącznik 232339Załącznik 232340Załącznik 232341Załącznik 232342

  14. #1774
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cerrad to polska firma. Dotychczas znałam ich wyłącznie z okładzin klinkierowych

  15. #1775

    Domyślnie

    A wiadomo komuś czy są w innym wymiarze tzn dłuższe?

  16. #1776
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie ma. Cerrad raczej jest początkujacym producentem w tego rodzaju ceramice na rynku. Niemniej debiut bardzo trafiony i bardzo ładnie wyglądający.
    Ja bym jeszcze sprawdziła zróźnicowanie tonalne płytek - co ile sztuk wzór się powtarza.

  17. #1777

    Domyślnie

    A może natknęliście się gdzieś na płytkę w kolorze dębu naturalnego ale w rozmiarze 60x60 ?.Potrzebuję do obudowy kominka właśnie taki rozmiar .

  18. #1778
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Cytat Napisał adibu Zobacz post
    A może natknęliście się gdzieś na płytkę w kolorze dębu naturalnego ale w rozmiarze 60x60 ?.Potrzebuję do obudowy kominka właśnie taki rozmiar .
    Płytki takiej nie widziałem, ale chciałem zapytać z ciekawości Czy to dobry pomysł aby kominek obudować drewnem? To chyba niezbyt "naturalnie" będzie wyglądało, ale na pewno odważnie
    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  19. #1779
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    adibu:
    Provenza W-Age Heartwood



    map78 - słabo z wyobraźnią




    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-01-2014 o 13:07

  20. #1780

    Domyślnie

    Rozmiar płytki rewelacja tylko nie takie usłojenie. No właśnie , czy ja nie mogę mieć bardziej standardowych pomysłów.

Strona 89 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony