dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Peknieta wylewka na storpie. Czym to uzupelnic?

    Mam parterówke, ocieplenie mam na stropie. Warstwy na stropie to: betonowy strop, pozniej steropian okolo 20 cm, pozniej na nim wylewka okolo 10 cm. Na strychu hula wiatr. Chodzi mi o to ze budynek mi osiadl , i ta ostatnia wylewka mi pekla na calej szerokosci domu. Powstala szpara na jakis 1 cm. Mam pytanie do Was , czym to mozna teraz zakleic. Zrobic z tego co wylewka , czy z jakiegos innego materialu? PZDR

  2. #2

    Domyślnie

    Ceresit robi taki preparat CX15. Co prawda służy on do kotwienia barierek itp., ale również można go wykorzystać do napraw wylewek. Bardzo ładnie wypełnia szczeliny. Jedynym minusem jest cena ok. 50 PLN za worek 25 kg.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar pawelurb
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    2.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    jak ta wylewka była zrobiona w jednym kawałku to nie budynek osiadł ale zrobiła się dylatacja wylewki , i sobie pękło , wylewka powinna być podzielona na mniejsze pola i na granicy tych pól powinno pekać , to normalne, również jak posadzkarze porobią nacięcia na wylewce to początkowo ich nie widać tylko pęka to po jakimś czasie, jakby to była dylatacja to nie zalepisz tego niczym, bo i tak bedzie w tym miejscu pękać , chyba że uzupełnisz czymś elastycznym.

  4. #4

    Domyślnie

    Faktycznie wylewka byla w 1 kawalku, i to pewnie zrobila sie dylatacja. Peklo w 2 najwezszych miejscach, tam gdzie bylo najslabiej zwiazane, przy wentylacyjnych rurach ktorymi doprowadzam powietrze do domu.
    Dzieki i pzdr.

  5. #5

    Domyślnie

    ale jak centymetr...to dość ładnie pękło...nawet dużo..
    Mi też wylewki na górze popękały ale to były linie ja wiem 1-1,5 mm szer.??
    Dodawałeś włókna albo siatke??
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Senser
    ale jak centymetr...to dość ładnie pękło...nawet dużo..
    Mi też wylewki na górze popękały ale to były linie ja wiem 1-1,5 mm szer.??
    Dodawałeś włókna albo siatke??
    No właśnie?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony