dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 300
  1. #281

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    Ano robią mi te parkiety
    Kiedy do mnie zajedziesz??
    Zapraszam
    Pusc mi swoj numer GG na priva to sie umowimy

  2. #282

    Domyślnie

    niestey ale taka szybka jazda czeto konczy sie smiercia dlatego wole pobiegac
    Reklama jest nie zgodna z regulaminem Forum.

  3. #283
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAREK S
    A ja powiem tak ogolnie,generalnie glowna przyczyna wypadkow w PL
    jest zly stan drog i ich oznakowanie...
    Taak, no i o czyms takim, jak dostosowanie predkosci jazdy do warunkow drogwych, to nikt nie slyszal...
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  4. #284

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    Cytat Napisał MAREK S
    A ja powiem tak ogolnie,generalnie glowna przyczyna wypadkow w PL
    jest zly stan drog i ich oznakowanie...
    Taak, no i o czyms takim, jak dostosowanie predkosci jazdy do warunkow drogwych, to nikt nie slyszal...
    W pełni sie z tym zgadzam!

  5. #285

    Domyślnie

    Cytat Napisał wicias
    Powracając do waszych rekordów, całkiem całkiem Mi osobiscie udało sie osiągnąc 180 Fordem Fusionem 1.4 !! okolo 170 myslałem ze to juz koniec ale jadac dalej nabierał bardzo wolno predkosci. Jako Pasazer doświadczyłem 260 na Suzuki GSXR 1000 - samochodem tego nigdy nie doświadczycie! W nastepnym sezonie chce kupić Suzuki GSXR ten motocykl uzaleznia!!
    Ale Wam w tych malych autkach liczniki przeklamuja
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  6. #286

    Domyślnie

    Cytat Napisał ;87589
    To chyba nie hobby tylko brak wyobraźni.
    Brak wyobraźni ? brak wyobraźni to jazda 50/60/90/140

    Mój osobisty rekord to 205 Seatem w wersji GT

  7. #287
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rusztowania

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Królestwo Cieszyńskie
    Kod pocztowy
    43-523
    Posty
    17

    Domyślnie

    Nie popieram jazdy 20 na godzinę, ale również nie wspieram jazdy 200 na godzinę/
    reklama na forum jest płatna

  8. #288
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3761889,wypadek-na-obwodnicy-pulaw-w-zderzeniu-z-ciezarowka-zginal-kierowca-renault-zdjecia,id,t.html

    W poniedziałek mnie wyprzedził spychając prawie do rowu kilka samochodów. A zdjęcia z miejsca 2 km dalej...
    Fakt, szybko jechał.

  9. #289

    Domyślnie

    Wszystko trzeba robić z głową, jeździć też. I tyle w tym temacie.

  10. #290
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kalapat

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-521
    Posty
    5

    Domyślnie

    Wedlug mnie to trzeba jeździć rozwaznie

  11. #291
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lalapa

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    20-515
    Posty
    5

    Domyślnie

    Mozna szybko jezdzic, ale z rozwaga jednoczesnie

  12. #292
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    a.koczorowski

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    95-054
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja lubię jazdę w zsadzie nie osiągnięcie celu a sama jazda dla mnie jest celem chociaż patrząc po autach jakie dotąd zgromadziłem (bmw E34 540d(swapikw trakacie budowy ), w124 E280 i Mondeo mk3 2,5v6 po kuracji wzmacniającej lubię mieć możliwość "przyciśnięcia" nigdy nie miałem wypadku, myślę że dużo wynika z predyspozycji moich do takiej jazdy , wielu godzin nauki jazdy pod okiem mojego taty który 10lat ścigał się w rajdach szybka jazda to przede wszystkim umiejętność planowania przewidywania, trzeba obserwować co się dzieje w ruchu 500m dalej a nie na poprzedzające nas auto
    Ostatnio znalazłem fajną stronkę z której można się umówić na jazdy próbne lub najnowsze akcje serwisowe (co prawda narazie jest tylko akcja forda dla aut +4lata i tak też tam trafiłem jako właściciel mondeo MK3 2,5v6)
    :spam:
    jeśli chcecie zgłosić się na jazdy próbne wszystkie które są pod tym linkiem niestety trzeba zgłaszać się dzień po dniu...ale działa i oddzwaniają
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 14-02-2017 o 16:17 Powód: spam

  13. #293
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ewelinaaa92
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    11

    Domyślnie

    Ja tak miałam na motorze. Mowiłam ze bede wolno jeździć ale jak tylko wyjade na autostradę to nie mogę sie powstrzymac zeby nie dociągnać do tych 200 km/h. W samochodzie tego nie miałam nigdy, moze dla tego ze mam słabiutki a motor 600 cm3
    Ostatnio edytowane przez ewelinaaa92 ; 23-02-2017 o 10:17
    Reklama na Forum jest płatna.

  14. #294
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewelinaaa92 Zobacz post
    Ja tak miałam na motorze. Mowiłam ze bede wolno jeździć ale jak tylko wyjade na autostradę to nie mogę sie powstrzymac zeby nie dociągnać do tych 200 km/h. W samochodzie tego nie miałam nigdy, moze dla tego ze mam słabiutki a motor 600 cm3
    tyle to ja audikiem 1,4 tdi osiągam bez problemu , fakt lekko dłubnięty do 105ps spalanie poniżej 5/100

  15. #295
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    tyle to ja audikiem 1,4 tdi osiągam bez problemu , fakt lekko dłubnięty do 105ps spalanie poniżej 5/100
    Tak, zatem gratulacje. I to poniżej 5L/100km to przy wspomnianych 200/h z pewnością
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  16. #296
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Tak, zatem gratulacje. I to poniżej 5L/100km to przy wspomnianych 200/h z pewnością
    no 200 raczej ciężko brykać cały czas więc po co tak głupie zaczepki , tak to odbieram , chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyśli że przy 200/h auto może palić 5-ke

  17. #297
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    no 200 raczej ciężko brykać cały czas więc po co tak głupie zaczepki , tak to odbieram , chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyśli że przy 200/h auto może palić 5-ke
    sam napisałeś:
    tyle to ja audikiem 1,4 tdi osiągam bez problemu , fakt lekko dłubnięty do 105ps spalanie poniżej 5/100
    w odpowiedzi na informację od ewelinaa92:
    ... Mowiłam ze bede wolno jeździć ale jak tylko wyjade na autostradę to nie mogę sie powstrzymac zeby nie dociągnać do tych 200 km/h. ...
    Trzeba było dodać, że chcesz się pochwalić, nic w tym złego - "tak to odbieram", mój "krajanie"
    Ostatnio edytowane przez przemo1 ; 14-02-2017 o 20:50
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  18. #298
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    sam napisałeś:

    w odpowiedzi na informację od ewelinaa92:

    Trzeba było dodać, że chcesz się pochwalić, nic w tym złego - "tak to odbieram", mój "krajanie"
    Widać mam skróty myślowe , chciałem powiedzieć że małe autko z małym silniczkiem diesla w normalnym użytkowaniu i przeciętnym stylu jazdy pali niespełna 5 litrów na 100 kilometrów , ale jak go pogonić to idzie 200/h ale wiecej pali . dobrze napisałem ?

  19. #299
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Mój rekord jako kierowcy to 190 km/h, niezbyt efektowny I raczej ciężko byłoby go teraz pobić, bo jakoś nie ma sie już tej "fantazji". Jak była odwaga i fantazja to do dyspozycji miałem corse 1.0. A może to i dobrze...
    Nieważne - szybko, wolno. Ważne żeby bezpiecznie, w miare umiejętności.

  20. #300
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    Widać mam skróty myślowe , chciałem powiedzieć że małe autko z małym silniczkiem diesla w normalnym użytkowaniu i przeciętnym stylu jazdy pali niespełna 5 litrów na 100 kilometrów , ale jak go pogonić to idzie 200/h ale wiecej pali . dobrze napisałem ?
    Bardzo dobrze !
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

Strona 15 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony