dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 170 z 170
Pokaż wyniki od 3.381 do 3.396 z 3396
  1. #3381

    Domyślnie

    Cytat Napisał izka_1601 Zobacz post
    Witaj my również budujemy afrodyte w Gorlicach. W Obecnej chwili mamy fundamenty częściowo podpiwniczone,taras wylany i płyta dalej ruszamy na wiosnę.
    Którą część macie podpiwniczoną i gdzie zrobiliście zejście do piwnicy?

  2. #3382

    Domyślnie

    Witam czesc podpiwniczona to pod sypialnia garderoba i lazienka a zejscie mamy pod tarasem , ponieważ taras wyszedł nam jako balkon taki spadek terenu

  3. #3383

    Domyślnie

    Ja podpiwniczyłem pod garażem i kotłownią. Wejście mam w garażu. Nie przeszkadza to garażowanym 2 autkom.

  4. #3384
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    syllia

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-660
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, czy buduje/wybudował ktoś taki domek w okolicy Radomia lub Lublina? Jestem na etapie wyboru projektu a chciałbym zobaczyć domek na żywo

  5. #3385
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pytongrz

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Czy ktoś z Państwa posiada projekt Afrodyta (wersja normalna) i mogłby go użyczyć odpłatnie do celów poglądowych? Chodzi mi o np.ksero. Bede wdzieczny za odpowiedz. mail: [email protected]

  6. #3386
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maagdaa00

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś z Państwa posiada na sprzedaż projekt domu parterowego ,, Afrodyta" ? Potrzebujemy z narzeczonym normalna wersje tego projektu do celów poglądowych.
    Oczywiście może być także ksero. Jeśli by ktoś się zdecydował odsprzedać będziemy bardzo wdzięczni.
    Bardzo bym prosiła o kontakt w tej sprawie poprzez maila: [email protected]
    Pozdrawiam.

  7. #3387
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar melczak
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Dzielnica
    WIELKOPOLSKA
    Posty
    100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał maagdaa00 Zobacz post
    Witam, czy ktoś z Państwa posiada na sprzedaż projekt domu parterowego ,, Afrodyta" ? Potrzebujemy z narzeczonym normalna wersje tego projektu do celów poglądowych.
    Oczywiście może być także ksero. Jeśli by ktoś się zdecydował odsprzedać będziemy bardzo wdzięczni.
    Bardzo bym prosiła o kontakt w tej sprawie poprzez maila: [email protected]
    Pozdrawiam.
    Witam
    W Lesznie na rogu Kurkowej i Żurawinowej jest afrodyta

  8. #3388
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gstecko@wp.pl

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Czy może ktoś pamięta ile metrów podbitki zamawiał najlepiej tej z pcv.

  9. #3389

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam to ok 70m2. Nie licząc powierzchni nad tarasem z tyłu i gankiem z przodu.
    Jesteś zdecydowany na podbitkę z PCV? Po tym jak zobaczyłem jaką demolkę potrafi zrobić kuna na poddaszu zdecydowałem się na takie rozwiązanie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-04-01 13.30.42.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	403308 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-04-01 13.31.15.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	403309Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-05-12 13.54.45.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	403310
    Budujemy Afrodytę z drobnymi zmianami.

  10. #3390
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    keti93

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Niepołomice
    Kod pocztowy
    32-007
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam. Mam Afrodyte mieszkamy już ok 5 lat. Planujemy teraz robić kostkę i przód ( donice i Murki wymorowac) proszę powiedzcie mi czy zamiast murku między wejściem do domu a garażem ma ktoś z palisady? Mąż mówi że bezsensu ten murek i schody. A ja się uparlam. Ma ktoś może coś podobnego? Proszę pokażcie zdjęcia przodu waszych Afrodyt i może akurat coś mi jeszcze wpadnie w oko z kostką pozdrawiam jak coś piszcie [email protected]

  11. #3391
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    moniasweet

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Jesteśmy posiadaczami Afrodyty od ponad 5 lat i chcemy teraz zrobić remont poddasza i szukamy inspiracji na schody. Jeśli ktoś ma to chętnie zobaczę na fotkach
    [email protected]
    Pozdrawiam serdecznie

  12. #3392

    Domyślnie

    Czy ktos adaptował poddasze w naszych Afrodytach? Macie moze jakies rusynki jak rozmieściliście pomieszczenia? Gdzie zrobiliście schody?

  13. #3393

    Domyślnie

    Wsadziłem schody do piwnicy i na poddasze za ścianą garażu - tam, gdzie w oryginale jest ta wąska łazienka. Żeby zmieścić łazienkę przeniosłem do piwnicy „kotłownię” i zmniejszyłem korytarz.
    Wstawię zdjęcia jak tylko odbiorę kompa z naprawy.
    Poddasze jest ogromne
    Budujemy Afrodytę z drobnymi zmianami.

  14. #3394

    Domyślnie

    Również podpinam się pod prośbę o udostępnienie rysunków, zdjęć zaadoptowanego poddasza. Przymierzam się do adaptacji i bardzo będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami osób, które już mają za sobą ten etap. Moja Afrodyta jest klasyczna, bez podniesionej ściany kolankowej. Na poddaszu chcielibysmy zmiescic 2 pokoiki i małą łazienkę z prysznicem. Schody chciałabym wzdłuż ściany i filara pomiędzy hallem a salonem. Strop mam drewniany. Proszę bardziej doświadczonych o wasze rady!

  15. #3395

    Domyślnie

    Czy mogłabym prosić o zdjęcia lub rysunki poddasza? Ja się dopiero przymierzam do adaptacji o poszukuję inspiracji. Pewnie i tak będę musiała zatrudnić architekta. Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam
    Aga

  16. #3396
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pan_g

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-018
    Posty
    1

    Domyślnie poddasze jako jedna duża przestrzeń

    Cytat Napisał Aga P. Zobacz post
    Czy mogłabym prosić o zdjęcia lub rysunki poddasza? Ja się dopiero przymierzam do adaptacji o poszukuję inspiracji. Pewnie i tak będę musiała zatrudnić architekta. Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam
    Aga
    Nie wiem czy jeszcze aktualne.....ale może się przydać Ja zrobiłem jedną przestrzeń, w przyszłości jakiś stół bilardowy może stanie, piłkarzyki itp.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20180811_13_28_28_Pro.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	441370   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20180915_13_11_26_Pro.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	441371  

Strona 170 z 170

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony