dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 13
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 273

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie projekt HORNÓWEK pracownia MGPROJEKT

    Witam

    Czy ktoś zdecydował sie na ten projekt? ewentualnie widział jego realizację?

    http://www.mgprojekt.com.pl/domki/ho.../hornowek.html

    Pozdrawiam
    Monia

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    guga.p

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witaj Moniuś . Też szukamy takiej osoby jak ty , która realizuje bądź nabyła ten projekt. Bardzo chcemy poszukać taki domek by móc obejrzeć go na żywo. Ale czy to się uda ? Domek jest ogólnie czadowy i dostosowany do naszych potrzeb ale czy zaistnieje możliwość odszukania osoby która go wybudowała ??????

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    guga.p

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    3

    Domyślnie Kto buduje HORNÓWEK z pracowni MG PROJEKT?????

    Kto buduje HORNÓWEK z pracowni MG PROJEKT????? PILNE!
    Poszukujemy ludzika którego również ten domek zainteresował.

  4. #4

    Domyślnie

    tez bede stawial Hornówka. Zaczynam w czerwcu 2007.
    Zdecydowaliscie sie na ten projekt? Jesli tak, to miloby bylo wymieniac doswiadczenia podczas budowy.

    pozdrawiam,
    pawel

  5. #5

    Domyślnie Hornówek z MG Projekt

    czy ktos buduje? Zaczynam budowe w czerwcu i chetnie nawiaze kontakt z osobami, ktore buduja lub wybudowaly ten domek.

    pawel

  6. #6

    Domyślnie

    Witaj, ja załatwiam pozwolenie na budowę tego domu. Chętnie wymienię doświadczenia
    Jurek

  7. #7

    Domyślnie

    Witaj, jak do tego czasu nikt sie nie złosił. Widć, że nikt nie buduje takiego domu. Szkoda.

  8. #8

    Domyślnie

    Dawno nie zaglądałem na tę stronę. Szkoda, że nikt nie buduje tego domu. Ja jeszcze nie załatwiłem pozwolenia na budowę. Warunki zabudowy ograniczają wysokość domu do 8,5 m, a w projekcie jest 8,7 m. Wstąpiłem o zmianę warunków, ale jeden z sąsiadów owołał się. Polska rzeczywistość. I wszystko się przeciąga. Tak, że w tych warunkach w tym roku nie wystwrtuję.
    jurek
    Ps. a jak tobie idzie z budową? Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie Witam

    Witam wszystkich

    jestem zainteresowany tym projektem, prosiłbym jednak posiadaczy jakichkolwiek materiałów na temat tego projektu o przesłanie ich na maila >> [email protected]

    Dziękuje

  10. #10

    Domyślnie budowa Hornówka

    Witaj, I ja również mam zamiar budować dom wg. projektu Hornówek II. Mam już wydane warunki zabudowy. Obecnie staram się o pozwolenie na budowę. Jestem bardzo zainteresowanym w wymianie doświadczeń. Pozdrawiam serdecznie budowniczych Hornówka
    Jurek

  11. #11

    Domyślnie

    kiedy zaczynasz? czym rozni sie hornowek II od standardowego projektu?
    pawel

  12. #12

    Domyślnie

    Witaj Pawle, czekam na pozwolenie na budowę. Załtwienie tego zleciłem architektowi. Myślę, że w czerwcu. Hornówek II jest bardziej funkcjonalny. Zobacz na stronie mgprojekt
    pozdrawiam
    Jurek

  13. #13

    Domyślnie

    Witam

    niestety zrezygnowalismy z budowy tego prześlicznego domu... ale zawsze pozostanie naszym marzeniem. Widziałam ten dom w relizacji pod Piasecznem, znalazłam zupełnie przypadkiem bo w pracowni nie chcą podać dokładnego adresu.My zdecydowalismy się na projekt indywidualny, na podstawie projektu Elektra z pracowni Dobre Domy
    http://www.dobredomy.pl/?id_project=90
    narazie w przygotowniu.
    Pozdrawiam wszytstkich miłośników Hornówka!

  14. #14

    Domyślnie

    Monia, dziękuję za wiadomość. To miłe, że piszesz dobrze o Hornówku. Pozdrawiam
    Jurek

  15. #15

    Domyślnie Hornówek z pracowni Mg Projekt

    Czy ktoś z Was budował dom wg. projektu Hornówek 2. Ja mam zamiar to zrobić, czekam na wymianę doświadczeń.

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewela251

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    3

    Domyślnie Re: Hornówek z pracowni Mg Projekt

    Cytat Napisał asjk
    Czy ktoś z Was budował dom wg. projektu Hornówek 2. Ja mam zamiar to zrobić, czekam na wymianę doświadczeń.
    Witaj!
    Również będę budowała Hornówka.Jeśli posiadasz jakieś fotki domku to proszę o kontakt na [email protected] .
    Jak idzie Twoja budowa?
    Pozdrawiam
    Ewa.

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AG2004

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Mi też projekt Hornówka bardzo przypadł do gustu, jedynie trochę mi nie odpowiada zbyt mała wielkość pokojów na piętrze. Za to taras wygląda super. Generalnie ten projekt coś w sobie ma ...
    Niestety opieram się na razie tylko na katalogu MG Projekt i bardzo chciałbym go zobaczyć w rzeczywistości. Na razie ma jednak wrażenie, że mało jest jego realizacji i zastanawiam się z czego może to wynikać ?

    Byłoby super gdyby napisał ktoś kto mieszka już w takim domu i podzieliłby się swoimi wrażeniami z budowy i użytkowania.

    Czy ktoś może buduje Hornówka w Wielkopolsce ?

    Pozdrawiam,
    Andrzej

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Esteban

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    5

    Domyślnie buduję hornówka

    witam,
    buduje hornówka w wersji podpiwniczonej, mniej więcej dochodzę do stanu surowego otwartego.
    pewnym problemem jest projekt dachu tego domu. z tyłu hornówek ma uskok (widać to na każdym rzucie, np. parteru). uskok ten nie został jednak uwzględniony w projekcie więźby dachowej, tak więc trzeba mieć naprawdę dobrą ekipę, aby wybrnęła z tego problemu - połacie dachowe się nie zgadzają.
    ogólnie podoba mi się rozplanowanie tego domu oraz fakt zaprojektowania trzech łazienek, duży plus.
    w przyszłości planuję wykorzystać też garaż, który jest olbrzymi.

    pozdrawiam,
    Esteban

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    speen

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,
    Jak wam idą postępy w budowie tego fajnego domu? Jestem ciekawy waszych doświadczeń bo zamierzam wystartować w tym roku z budową właśnie tego projektu.

    Będę wdzięczny za wasze informacje.
    Pozdrawiam,
    Tomek

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Miniek

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Buduję Hornówek ale dopiero jestem na etapie fundamentów.
    Własciwie to są już gotowe. Zostało rozprowadzenie kanalizacji i zalanie chudziaka.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony