dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 14
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 273
  1. #221
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mrqwert

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja juz na całe szczęście jestem na etapie doboru kuchni. Planujemy wprowadzic sie we wrzesniu.

  2. #222
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar gotyslawa
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    97
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    jak dobrze pójdzie to my też jakoś tak w okolicy września przeprowadzimy się. Na chwilę obecną jesteśmy na etapie wyboru płytek, kolorów ścian itp. schody i parapety drewniane mamy już przygotowane do montażu a z zewnątrz nasz Hornówek prezentuje jak poniżej
    obecnie opaski wokół okien są już także wytynkowane (o jeden ton jaśniej od elewacji) a słupki są już wszystkie obłożone klinkierem
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bud1.jpg
Wyświetleń:	294
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	15381   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bud2.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	15382  

  3. #223
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar gotyslawa
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    97
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    faktycznie problem okna łukowego można rozwiązać w ten sposób jak opisano - my nie pomyśleliśmy w porę i nawet nasi budowlańcy chcieli podciąć nam 'wnękę' okienną (nie pamiętam jak to się fachowo nazywa) we wspomniany sposób ale ostatecznie zrobiliśmy tak, że mniejsza część jest tylko uchylna a ta większa otwiera się normalnie także nawet przy myciu nie będzie problemów. Rozwiązań pewnie może być wiele no ale akurat my na taki sposób zdecydowaliśmy się ostatecznie

    a u nas.... jesteśmy teraz na etapie robienia półeczek z regipsu i ... coraz intensywniej przebieram nóżkami i JUŻ SIĘ CHCĘ WPROWADZAĆ!!!!

  4. #224

    Domyślnie

    Witam się po długim czasie
    Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

    My mieszkamy już w nowym domu, choć wciąż jeszcze go wykańczamy.

    Może by tak znów rozruszać ten watek?
    MW
    _______________________
    Tu na razie jest ściernisko....

  5. #225

    Domyślnie

    hej, wemima podesłałabyś jakieś zdjęcia my mamy tynki i wylewki pod koniec sierpnia wchodzą z suchymi tynkami a w połowie września startujemy z podłogami (oczywiście to są plany - zdążyłam się nauczyć że życie koryguje plany......)
    jak rozmieściliście łużko w sypialni (wychodzi mi taka mało ustawna (chyba że zdecydujemy się na osobne łóżka pod przeciwnymi ścianami
    pozdrawiam i przeogromnie zazdroszczę

  6. #226

    Domyślnie

    morrodiel,

    Domyślam jak się rwiesz do przeprowadzki My przeprowadziliśmy się właściwie hmm... na budowę. Cały dół czekał na wykończenie. Ale podjęliśmy decyzję i nie było odwrotu. Z perspektywy czasu nie żałuję ale wtedy nie było mi wesoło, ciągle się pyliło, kurzyło, praktycznie nie chowałam mopa.
    Dziś wciąż nie mam jeszcze zrobionego dołu, kuchnia prowizoryczna, teren wkoło niezagospodarowany ale nie narzekam i cieszę się tym co już mam.
    Oczywiście wszystko rozbiło się o finanse i wciąż czekam jeszcze na pieniądze ale w perspektywie mam mieć położone schody i parapety w przyszłym tygodniu i podłogi pod koniec miesiąca, więc jest światło w tunelu, że będziemy mieszkać już jak w domu a nie na budowie

    Mieszkamy tak
    Wkleję zdjęcia jak będzie co pokazać na razie jest zadyma




    Co do łóżka w sypialni, ustawiliśmy je równolegle do okna balkonowego przesuwając drzwi do łazienki maksymalnie w prawo( przy kominie) a do garderoby centralnie. Na ścianie gdzie są drzwi wejściowe ustawiłam dwie komody. Nie narzekam na brak miejsca.
    Pstryknę wieczorem jakieś fotki.
    MW
    _______________________
    Tu na razie jest ściernisko....

  7. #227
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ASIAWOJMIR

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    my już 2 miesiące w domku. Wszystko ok tylko sprzątania strasznie dużo

  8. #228

    Domyślnie

    Chwalcie się dziewczyny zdjęciami!!! szukam inspiracji!!!!
    pozdrawiam

  9. #229
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar z-big
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    52
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie



    Witamy wszystkich,

    Jesteśmy na etapie wybierania projektu i urzekł nas projekt Hornówka. Szukamy domu z wejściem od południa i hornówek jest idealny. Jesteśmy z Lublina – może ktoś buduje (lub zbudował) ten dom w okolicy (Lublin, Wa-wa, Kielce) i mógłby nam go pokazać w realu. Kontakt do nas: [email protected].

    Dużo piszecie o problemie z dachem – czy MG usunęło już ten błąd ?

    Proszę piszcie – będziemy wdzięczni za wszelkie informacje.
    Zbyszek

  10. #230

    Domyślnie

    U nas w tym tygodniu wylewki, góra i połowa piwnicy już zrobione, do końca tygodnia zrobią wszystko. A potem od września się zacznie...

  11. #231

    Domyślnie

    Mam parapety i schody i balustrada też już prawie gotowa. Prawie, bo relingów jeszcze brak.
    Dół powoli zaczyna wyglądać jak dom a nie jak budowa

    KlaudiiKrzyś- kiedy planujecie przeprowadzkę?
    MW
    _______________________
    Tu na razie jest ściernisko....

  12. #232

    Domyślnie

    Witam
    Jesteśmy na etapie zakupu projektu domu „Hornówek”, wersja z piwnicą, raczej zdecydowani, ale zawsze są jakieś wątpliwości:). Istnieje możliwość rozwiać przynajmniej kilka z nich i obejrzeć Hornówka „na żywo”? Mieszkamy w Mielcu (podkarpackie).

  13. #233

    Domyślnie

    Cytat Napisał wemima Zobacz post
    Mam parapety i schody i balustrada też już prawie gotowa. Prawie, bo relingów jeszcze brak.
    Dół powoli zaczyna wyglądać jak dom a nie jak budowa

    KlaudiiKrzyś- kiedy planujecie przeprowadzkę?
    Chciałabym na wiosnę, może kwiecień,wszystko zależy od tempa prac.Teraz robimy małą przerwę i chcemy na trochę wyjechać a po połowie września zaczynamy.Wiele rzeczy chcemy zrobić sami(oczywiście żeby zaoszczędzić na kosztach robocizny), kafelki w piwnicy, panele, malowanie itp.Zobaczymy jak nam pójdzie. Jeżeli o mnie chodzi to mogłabym już tam mieszkać na tych pięknych równiutkich podłogach, ale mamy małą córeczkę(wczoraj skończyła 1,5 roczku - MAJA)więc chociaż dół musi być w miarę wykończony.

  14. #234
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar gotyslawa
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    97
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    a u nas w planach przeprowadzka za jakieś 2-3 miechy - to czekanie jest straaaaaaaaaaaaaaaszne!!!! no ale... postanowiliśmy przeprowadzić się już 'na gotowo', póki co robi się kominek i kładą nam kafelki, schody, parapety i drzwi mamy już zmagazynowane i czekają na swoje 5 min. aaaaa i dziś do naszego 'magazynu' dołączyly jeszcze szafki kuchenne które też w stosownym momencie będą 'instalowane' - na razie podłogę w kuchni już mam! i póki co to mi musi wystarczyć

    z-big - DZIĘKUJEMY ZA PRZEMIŁE ODWIEDZINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #235

    Domyślnie

    Cytat Napisał gotyslawa Zobacz post
    a u nas w planach przeprowadzka za jakieś 2-3 miechy - to czekanie jest straaaaaaaaaaaaaaaszne!!!! no ale... postanowiliśmy przeprowadzić się już 'na gotowo', póki co robi się kominek i kładą nam kafelki, schody, parapety i drzwi mamy już zmagazynowane i czekają na swoje 5 min. aaaaa i dziś do naszego 'magazynu' dołączyly jeszcze szafki kuchenne które też w stosownym momencie będą 'instalowane' - na razie podłogę w kuchni już mam! i póki co to mi musi wystarczyć

    z-big - DZIĘKUJEMY ZA PRZEMIŁE ODWIEDZINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Na święta będziecie cieszyć się ogniem w kominku i pachnącą choinką we własnym domu
    MW
    _______________________
    Tu na razie jest ściernisko....

  16. #236

    Domyślnie

    EEEE to my 100 lat za Wami Dziś zaczeli ocieplać strych i poddasze, dopiero pod koniec miesiąca mają zacząć łazienki i podłogi, końca nie widaćPozdrawiam Aga

  17. #237
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jogi102

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6

    Domyślnie Fotosy

    Hej , mam wielką prośbę do wszystkich w temacie- zapodajcie jakieś zdjęcia jak możecie bo mi już głowa pęka od pomysłów i różnych opcji I to zarówno chodzi o wew. jak i zew. ; z góry dzięki i pzdr!
    W KOŃCU!

  18. #238

    Domyślnie

    Kładziemy klinkier.


    Nieskończona sypialnia.


    Łazienka dzieci( na razie wspólna)


    Kominek



    Zamówiłam
    Płytki na dół poza salonem.


    Tapetę na ścianę z kominkiem i tv już mam taką

    i taką:

    Czeka aż położymy płytki.


    Na razie tyle mogę pokazać

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wemima ; 30-08-2010 o 12:52
    MW
    _______________________
    Tu na razie jest ściernisko....

  19. #239

    Domyślnie

    Ups..poobcinało mi zdjęcia.
    MW
    _______________________
    Tu na razie jest ściernisko....

  20. #240

    Domyślnie

    Od wczoraj kładziemy płytki na dole! jupiiiii

    Są piękne!
    MW
    _______________________
    Tu na razie jest ściernisko....

Strona 12 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony