dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Nowy trawnik

Domyślnie Nowy trawnik

Witam
    Posadziłem trawnik, pieknie wschodzi, ale razem z trawa wschodza rozne chwasty dwulisciaste.
    Pytanie kiedy [przy jakiej wysokosci nowej trawy] i czym opryskac nowytrawnik, aby zniszczyc chwasty, a trawa została w całosci i rosła sobie dalej?

Domyślnie Re: Nowy trawnik

Cytat Napisał Se
    Witam
    Posadziłem trawnik, pieknie wschodzi, ale razem z trawa wschodza rozne chwasty dwulisciaste.
    Pytanie kiedy [przy jakiej wysokosci nowej trawy] i czym opryskac nowytrawnik, aby zniszczyc chwasty, a trawa została w całosci i rosła sobie dalej?
    Po pierwszym drugim koszeniu możesz już spokojnie pryskać. Ewentualnie po pierwszym koszeniu rozrzuć jakiœ szybko i krótko działajšcy nawóz.

3. Pomysł na metamorfozę ogrodu. Jak stworzyć oryginalną aranżację? Zabawa światłem. 4 pomysły na oświetlenie ścieżek ogrodowych Jak poprawić jakość gleby? Badanie odczynu gleby, nawozy mineralne Kłopoty z trawnikiem. Radzimy, jak rozwiązać wszystkie problemy z trawnikiem

Domyślnie

Podbijam - w kwesti nowego trawnika.
    Mój trawnik ma 2,5 miesiąca. Czy można już go zasilić nawozem?

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    Elfir

Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

Domyślnie

tak
    Mam wątek w dziale "Ogłoszenia drobne"

Elfir stawia klocka - dziennik
    Komentarze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia