dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 38 z 38

Temat: Słodycze

  1. #21

    Domyślnie

    Ja równiez lubię ptasie mleczko Wedla,ale Milki też.Jak byłam w ciąży,to potrafiłam zjeść cały słoik Nutelli w nocy!!!!
    Uwielbiam Chałwę i pamiętam z dzieciństwa,że była pyszna chałwa w takich metalowych opakowaniach-pycha!!!
    Lody-np.Carte`dor-mniam,mniam.
    Pyszne są pomadki "Michałki","tik-taki",i jeszcze takie w kształcie podobne do tik-taków ,ale nie pamiętam nazwy.

  2. #22

    Domyślnie

    Julcik

    Mamy identyczne upodobania .

  3. #23

    Domyślnie

    A to dziwne chyba Luc?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bełatka
    kofi gdzie można te lody lentylkowe kupić?
    Sorry, nie zuważyłam pytania. W supermarketach, to Nestle chyba robi. W rakich granatowych opakowaniach.
    Ostatnio odkryłam czekoladę bąbelkową Milki, ale za bardzo się kruszy.
    A poza tym wcinam ciasteczka zbożowe, podobne w smaku do sezamków, albo florentynek, ale jakby z bardziej przypalonym karmelem.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał julcik
    A to dziwne chyba Luc?
    Dlaczego ? Ja tez potrafie zjesc caly sloik .

    Cytat Napisał julcik
    (....) to potrafiłam zjeść cały słoik Nutelli w nocy!!!!
    Nie cierpie tylko tego smaku naklejki .

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Zasadniczo nie przepadam za słodyczami. Lody mogą dla mnie nie istnieć, ale czasami nachodzi mnie, jak mawia moja żona, "wieczorna cukrzyca" i jestem w stanie zjeść zawartość słoika dżemu.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Cytat Napisał julcik
    (....) to potrafiłam zjeść cały słoik Nutelli w nocy!!!!
    Nie cierpie tylko tego smaku naklejki .


  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał julcik
    Ja równiez lubię ptasie mleczko Wedla,ale Milki też.Jak byłam w ciąży,to potrafiłam zjeść cały słoik Nutelli w nocy!!!!
    Uwielbiam Chałwę i pamiętam z dzieciństwa,że była pyszna chałwa w takich metalowych opakowaniach-pycha!!!
    Lody-np.Carte`dor-mniam,mniam.
    Pyszne są pomadki "Michałki","tik-taki",i jeszcze takie w kształcie podobne do tik-taków ,ale nie pamiętam nazwy.
    podpisuję się obiema rencami ....te same smaki

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    (...)i jestem w stanie zjeść zawartość słoika dżemu.
    No to chyba tu nie pasujesz , bo tu sie jada nie tylko zawartosc .

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Cytat Napisał tomek1950
    (...)i jestem w stanie zjeść zawartość słoika dżemu.
    No to chyba tu nie pasujesz , bo tu sie jada nie tylko zawartosc .
    Szklanka ciensza, to można zgryźć, ale słoik to przesada i jeszcze ta etykieta klejona takim klejem.

  11. #31

    Domyślnie

    No dobrze . Mozemy pojsc na kompromis . Zawartosc zjesz , a z opakowan powstanie piekny komplet szklanek do drinkow na 6 osob .

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie


    W komturii za kieliszki do wina służą... musztardówki

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Po tym filmiku przestałem słodzic herbatę i dobrze mi z tym
    https://www.youtube.com/watch?v=vG9yI_coziI
    Wolna wola
    Słodycze ograniczyłem co by nie karmić grzyba ,(w sobie )bo każdy go ma ,a on jest poczatiem raka
    Ostatnio edytowane przez Włodek W. ; 01-04-2016 o 10:52
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  14. #34
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Równiez nie słodzę herbaty. No chyba,ze piję taka mocną gorzką. Wtedy muszę.... Sama nie jestem taka restrykcyjna jeśli chodzi o cukier. Jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi i nie ma niczego złego w tym jeśli raz na jakiś czas posłodzimy sobie herbatę czy zjemy coś słodkiego. Nie powinno się jednak z tym przesadzać.....

    Posmakowały mi ostatnio czekolady Hersheys. Koleżanka przywiozła mi z zagranicy. Pycha! Smaki bardzo nieszablonowe, zupełnie inne niż czekolady w polskich sklepach. Stacjonarnie raczej się ich ie dostanie ale polecma poszukać w sieci. Tam już można je znaleźć.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 21-11-2017 o 10:12 Powód: Link reklamowy.

  15. #35
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    A mi jakoś Hersheys nie podszedł. Jadłem w USA i nic nadzwyczajnego.

  16. #36

    Domyślnie

    Kiedy potrzebuję słodkiego pocieszenia piekę czekoladowe muffiny z nadzieniem z serka mascarpone - szybkie, przepyszne i domowe! Są tak dobre (zasługa sprawdzonego przepisu), że od pewnego czasu nie przygotowuję żadnych innych deserów. Tylko muszę się zawsze upewnić, że coś dla mnie zostanie, jak się rodzina dorwie
    Na piecu skrzypce stroi świerszcz

  17. #37

    Domyślnie

    Hej! A wiecie, że te wasze przysmaki bardzo zakwaszają organizm i potem jest w was idealne środowisko dla rozwoju wszelkiego rodzaju grzybów (grzyby żyją tylko w środowisku kwaśnym), a kolejny krok, to rak. Nie chcę Was straszyć, tylko wiem, że nikt inny o tym nie pisze, bo nikt nie ma w tym interesu. A ja mam, bo chcę żeby Polacy byli zdrowi, a nie napychali portfele koncernom farmaceutycznym. Jeśli możecie to przerzucajcie się na naturalne słodycze - owoce, te Wan nie zaszkodzą.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Ciekawa teoria.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony