dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 90
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 1793
  1. #81

    Domyślnie

    Niestety wszystko kosztuje za dużo A tak poważnie to do stropu było około 90 tys. Dalej jeszcze nie liczyłem. mam nadzieję, że z dachem nie przekroczymy 170 tys.

    pozdrawiam

  2. #82

    Domyślnie

    ja tez mysle ,ze stan surowy otwarty czyli fundamenty,parter,pietro,wiezba,dach,okna dachwoe (3 sztuki) ,projket poszerzony na garaz 2-stanowiskowy wyniesie mnie ok 160-170 tys w tym robocizna 50tys.mam tez pytanie jaka dajesz dachowke,bo ja z zona zdecydowalem sie na karpiowke i ile dach bedzie cie kosztowal?

  3. #83

    Domyślnie

    U nas robocizna to 40 tys za fundamenty, ściany (wszystkie), więźbę oraz schody wejściowe i taras. Dodatkowo 17 tys za pokrycie dachu, zamontowanie 7 okien dachowych oraz ocieplenie boków lukarn.
    My zdecydowaliśmy się pokryć dom dachówką ceramiczną falistą plus firmy Roben. Karpiówka też nam się podoba, ale jest dla nas za droga. Zresztą ta którą wybraliśmy chyba też
    Największy problem w tym projekcie sprawia nam kuchnia. Siedzimy już długi czas nad ustawianiem mebli w kuchni i ciągle nam się coś nie podoba. Istotne jest to już teraz, żeby odpowiednio poprowadzić kanały wentylacyjne i w odpowiednim miejscu zrobić wejście do spiżarni.

  4. #84

    Domyślnie

    dzieki za odpowiedz!ale interesuje mnie tazke oprocz wyceny waszej robocizny,ile was wyszly materialy, wtym najbardziej interesujace ile w sumie kosztowal was dach?ja powiekszylem projket na garaz dwustanowiskowy,a wiec i materialu i robocizny jest troche wiecej.w sumie firmie zaplace 50 tys za stan surowy otwarty(fundamenty,wszystkie sciany,2 kominy systemowe,wiezba,dachowka,3 okna dachowe i tarasy). do tego dochodza ceny materialow w hurtowni,beton,roboty ziemne.chcioalbym zamknac sie w calosci SSO ok. 160 tys zl.a u was ile....?mozecie mi przeslac fotki domku ,zewnatrz i wewnatrz,bede dardzo wdzieczny i odesle swoje,moj meil [email protected]

  5. #85

    Domyślnie

    wrzuciliśmy trochę świeżych zdjęć z budowy na nasz fotosik. Pozdrawiamy Anita i Grześ

  6. #86

    Domyślnie

    Witam wszystkich! Jak tam postępy prac. Cisza na forum pewnie wszyscy zapracowani U nas lada dzień rozpoczną się prace wykończeniowe. Kończy się ocieplanie sufitów. Na zewnątrz trwają roboty ziemne ( zakopywanie gazu, szambo, GWC ) . Zaczynamy tez zamawiać już rzeczy typu ceramika, prysznice, kafle itp Teraz w końcu będzie na co popatrzeć w tym domu a nie tylko puste ściany. Pozdrawiam.

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał anita7303
    wrzuciliśmy trochę świeżych zdjęć z budowy na nasz fotosik. Pozdrawiamy Anita i Grześ
    Witam budujących Sagę II. Również zaczynamy budować ten dom. Dlatego interesują nas zdjęcia z realizacji. Byłem na stronie fotosik i tam jest tylko 13 zdjęć. Piszecie na forum o zdjęciach których chyba tam nie ma. Proszę o info gdzie je odszukać.

  8. #88

    Domyślnie

    Zdjecia wrzucamy na fotosik.pl ( nasz link http://anita7303.fotosik.pl/albumy/405282.html) .Pozdrawiamy Anita i Grześ. Niedługo wylewamy posadzki to zrobimy trochę nowych zdjęć

  9. #89

    Domyślnie

    Jak już będziecie na naszym linku to trzeba wejść w :
    Zobacz inne zdjęcia tego użytkownika , po prawej stronie kwadratu z "fotką uzytkownika" tam jest dużo więcej zdjęć. Pozdrawiamy.

  10. #90

    Domyślnie

    Wielkie dzięki! Jeśli to nie jest problem to z wielką chęcią zobaczyłbym dom na żywo. Dużo podróżuję służbowo i jeśli byłoby można choć rzucić okiem na wielkość kuchni czy gabinetu to byłbym w siódmym niebie Jeśli to możliwe to proszę o e-maila na [email protected]

  11. #91
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agata 1984

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4

    Domyślnie Saga II

    Drodzy Forumowicze!
    Mam pytanko - czy ktoś z Was buduję Sagę II z Mgprojektu w okolicach Poznania???
    Chętnie obejrzelibyśmy ten domek z bliska.

  12. #92

    Domyślnie Re: Saga II

    Cytat Napisał agata 1984
    Drodzy Forumowicze!
    Mam pytanko - czy ktoś z Was buduję Sagę II z Mgprojektu w okolicach Poznania???
    Chętnie obejrzelibyśmy ten domek z bliska.
    My się właśnie wprowadziliśmy do naszej SAGI . Niestety masz kawałek do nas - okolice Torunia

  13. #93

    Domyślnie malgoska

    witam wszystkich forumowiczow czy ktos budował saga2 w małopolsce i mam jeszcze prosbe do daniela_torun bardzo prosze o fotki z wnetrza waszego domku dziekuje

  14. #94

    Domyślnie Re: malgoska

    Cytat Napisał malgoska1136
    witam wszystkich forumowiczow czy ktos budował saga2 w małopolsce i mam jeszcze prosbe do daniela_torun bardzo prosze o fotki z wnetrza waszego domku dziekuje

    Poszło na PRIV

  15. #95

    Domyślnie zdjecia

    Witam
    jestem w trakcie budowy sagi i poszukuje zdjęć z realizacji - może mógł bym otrzymać zdjęcia realizacji od osób które już mieszkają.?
    Interesują mnie również przybliżone koszty budowy tego domu.
    wisnia1178

  16. #96

    Domyślnie Re: zdjecia

    podaje mojego priv:
    [email protected]
    wisnia1178

  17. #97

    Domyślnie

    budowę naszej sagi rozpoczynamy w lipcu koło pszczyny cała papierologia już za nami,czy ma ktoś zdjęcia z realizacji z góry dziękuje!

  18. #98

    Domyślnie

    Hej!Zapraszam na Blog MojaBudowa.pl...mojasaga

  19. #99

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujących

    Mam prośbę, ponieważ jestem na etapie wybierania projektu. Bardzo podoba mi się projekt SAGA z garażem dwustanowiskowym. Moja żona niestety ma pewne wątpliwości. Czy mógłbym prosić kogoś z was o przesłanie mi zdjęć z budowy (może jakieś zdjęcia wnętrza - byłbym wdzięczny).
    malgoska1136 jesteś z małopolski? Gdzie dokładnie? Jestem z okolic Wadowic. Czy byłaby możliwość spojrzenia na te zdjątka, które przesłał Ci daniel_torun kilka postów wyżej ?(oczywiście za jego pozwoleniem).
    Pozdrawiam

  20. #100

    Domyślnie wreszcie ruszamy !!!!!!!!!!!

    Witam serdecznie wszystkich użytkowników Sagi2 z MGProjektu .

    nareszcie po wielu trudach zaczynamy , pojutrze czyli 28.03.2009 tyczymy budynek a 02.04. robimy wykopy i lejemy beton .

    Pozdrawiam wszystkich

Strona 5 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony