dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Podłoga w garazu

Guest

Domyślnie

Czy na chudziaka w garazu mozna ukladac kostke betonowa jako wierzchnia warstwe podlogi.Wiem ze robi sie to na piasku , ale czy na betonie ? Pozdrawiam wszystkich

Guest

Domyślnie

na swiezym mozna sprobowac

3. Kronika budowy domu z betonu komórkowego H+H. Relacja krok po kroku Wybieramy klej do płytek. Jaki do glazury, jaki do gresu, jaki do terakoty lub kamienia? Własny dom! Najlepszy sposób na życie. Historia budowy nowego domu na starych fundamentach Jaki jest koszt remontu łazienki? Ile zapłacisz za robociznę, ile za materiały?

Domyślnie

Obawiam się, że tak wykonana podłoga będzie "chodzić"

Domyślnie

a może ktoś ma doświadczenia z tzw. masą żywiczną, jest droga (ok. 100 zł m z robocizną) zleca się wykonanie jej, wyspecjalizowanym firmą, ale podobno bardzo trwała i ładna.
    pozdr....

Domyślnie

Na chudziaka trzeba dać styropian FS30, potem jastrych - jeżeli garaż ogrzewany w bryle budynku.

Domyślnie

Jak poprawnie wykonać połączenie podłogi garażu z podjazdem, żeby się nie niszczyło od kół auta? Potrzebna jest jakaś dylatacja?

Domyślnie

ryniu możesz połączyć te dwa elementy podłużną kratką ściekową np. ACO, a sam podjaz dylatuj, jak taras (pola: 4/3m).

Domyślnie

Cytat Napisał mik99
    ryniu możesz połączyć te dwa elementy podłużną kratką ściekową np. ACO, a sam podjaz dylatuj, jak taras (pola: 4/3m).
    chcę podjazd wyłożyć kostką, nie będzie tam lany beton. nieprecyzyjnie się wyraziłem z tą dylatacją, chodziło mi o jakiś "łącznik" między końcem podłogi garażu a samym podjazdem, np. taki pasek betonowy tylko w jakiś sposób oddzielony od domu. ale ta kratka pięknie rozwiązuje sprawę. jak rozumiem, zabezpiecza ona też przed wlewaniem się wody do garażu po podłodze, tak?

Domyślnie

Jeśli chodzi o kostkę na betonie to Barrt ma rację taka kostka będzie chodzić. Moi rodzice zanim nie mieli kanalizy mieli szambo, a na nim jest chodnik z kostki i jak jadę rowerem po tym to mam uczucie, że za chwilę któraś kostka wyskoczy i walnie mnie w łeb.
    pzdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia