dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Czy na chudziaka w garazu mozna ukladac kostke betonowa jako wierzchnia warstwe podlogi.Wiem ze robi sie to na piasku , ale czy na betonie ? Pozdrawiam wszystkich

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    na swiezym mozna sprobowac

  3. #3

    Domyślnie

    Obawiam się, że tak wykonana podłoga będzie "chodzić"

  4. #4

    Domyślnie

    a może ktoś ma doświadczenia z tzw. masą żywiczną, jest droga (ok. 100 zł m z robocizną) zleca się wykonanie jej, wyspecjalizowanym firmą, ale podobno bardzo trwała i ładna.
    pozdr....

  5. #5

    Domyślnie

    Na chudziaka trzeba dać styropian FS30, potem jastrych - jeżeli garaż ogrzewany w bryle budynku.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak poprawnie wykonać połączenie podłogi garażu z podjazdem, żeby się nie niszczyło od kół auta? Potrzebna jest jakaś dylatacja?

  7. #7

    Domyślnie

    ryniu możesz połączyć te dwa elementy podłużną kratką ściekową np. ACO, a sam podjaz dylatuj, jak taras (pola: 4/3m).

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał mik99
    ryniu możesz połączyć te dwa elementy podłużną kratką ściekową np. ACO, a sam podjaz dylatuj, jak taras (pola: 4/3m).
    chcę podjazd wyłożyć kostką, nie będzie tam lany beton. nieprecyzyjnie się wyraziłem z tą dylatacją, chodziło mi o jakiś "łącznik" między końcem podłogi garażu a samym podjazdem, np. taki pasek betonowy tylko w jakiś sposób oddzielony od domu. ale ta kratka pięknie rozwiązuje sprawę. jak rozumiem, zabezpiecza ona też przed wlewaniem się wody do garażu po podłodze, tak?

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o kostkę na betonie to Barrt ma rację taka kostka będzie chodzić. Moi rodzice zanim nie mieli kanalizy mieli szambo, a na nim jest chodnik z kostki i jak jadę rowerem po tym to mam uczucie, że za chwilę któraś kostka wyskoczy i walnie mnie w łeb.
    pzdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony