dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Selektory odpadków-sprawdzają się?

    Witajcie
    czy macie w domach takie urządzenia?
    planuję pod zlewozmywakiem (Blanco) szufladę z takimi selektorami
    w katalogach-wiadomo, wszystko ładnie-pięknie.
    Ale jak to wygląda w prawdziwym użytkowaniu?
    trochę mnie ich małe pojemności przerażają...a może się mylę?
    czekam na opinie

    Ostatnio edytowane przez monjan ; 04-11-2010 o 09:57 Powód: zdjęcie jeszcze raz

  2. #2
    Ostatnio edytowane przez monjan ; 04-11-2010 o 09:58 Powód: no dobra, to link

  3. #3

    Domyślnie

    ja mam, ale w najwiekszym trzymam ziemniaki, w reszcie tez jakies warzywka podreczne, pojemniki swietnie sie do tego sprawdzaja
    kosz na sztucznsci mam osobno, a odpadki od warzyw na biezaco wyrzucam do wiaderka i na kompostownik

  4. #4

    Domyślnie

    U mnie się nie sprawdziły. W jednym nie mam nic, do drugiego moje dziecko wrzuca papiery do spalenia (mi nie chce się otwierac tego kosza, więc papiery wrzucam do papierowych torebek i wynoszę do kotlowni). Odpadki wrzucam do wiaderka i , jak poprzedniczka, na kompostownik.

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar artmag
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    442

    Domyślnie

    Znajomi maja chyba z bluma , w szufladzie 60 i faktycznie zapełniają się dość szybko (oni sortują na szkło, papier i reszta- największy)
    Ja planuje kosze z IKEA, jak będą się za szybko napełniać to przestawię się na jeden duży. Pożyjemy, zobaczymy
    ...lepiej grzeszyć, a później żałować,
    niż żałować, że się nie grzeszyło......

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam pod zlewem firmy peka (4 kosze - 2 większe i 2 mniejsze). Jestem z nich bardzo zadowolona. Tym bardziej, że na zewnątrz też mam osobne kosze i od razu mogę wrzucać śmieci do odpowiednich. Zapełniają się różnie - tworzywa najszybciej. Ogólne już wolniej, bo organiczne wyrzucam na kompostownik, ale wynoszę częściej, żeby "nie śmierdziało". Papier i szkło wynoszę raz w tygodniu.

  7. #7

    Domyślnie

    a macie jakieś "prasy" do śmieci?zgniatacze, żeby mniej miejsca zajmowały śmieci?
    np. takie?
    http://allegro.pl/zgniatarka-do-bute...304310596.html
    Ostatnio edytowane przez monjan ; 08-11-2010 o 11:57 Powód: liink

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony