dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37
  1. #21

    Domyślnie

    Odradzam! Kazda kropelke wody widac, ale w utrzymaniu są ok.
    ****************************
    NUTKA = SAMOTNA MŁODA DAMA
    ****************************

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    gresy polerowane maja pory i sie brudzą jeżelisą niezaimpregnowane, impregnacja zamyka pory i nie trzeba jej powtarzać, ja miałem w salonie 900 m gresu polerowanego i sprzątanie go to była bajka raz sie na szmacie przejechało i lśnił. Swoją drogą na mokrym mozne nieśle pojechać ale tak na prawdę antypoślizgowa jest tylko surowa szlichta betonowa
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  3. #23

    Domyślnie

    900 metrów sześciennych?

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    kasienka
    No i ma teraz dylemata... -bo byłam już nastawona na tego nieszkliwionego Saturna z Opoczna,ale się ciut przeraziłam po Twojej odpowiedzi... bo nie wyobrażam sobie szorować go na klęczkach
    Chyba Ci sie szkliwiony z polerowanym pomylił ?

    Kanton
    gresy polerowane maja pory i sie brudzą jeżelisą niezaimpregnowane, impregnacja zamyka pory i nie trzeba jej powtarzać
    Taaaa! No to bedzie Nobel z chemii.
    Podaj z łaski swojej producenta tego cudownego preparatu.

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    jezeli juz to z fizyki bo tam zadna reakcja chemiczna nie zachodzi dziekuję za uznanie, juz podaję SOPRO preparat 719
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie 900 metrów sześciennych?

    chłe oczywiście ze w kwadracie
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kanton
    jezeli juz to z fizyki bo tam zadna reakcja chemiczna nie zachodzi dziekuję za uznanie, juz podaję SOPRO preparat 719
    A to ciekawe rzeczy Kanton opowiada ? Czyli preparat Sopro produkuja fizycy .No,no .Ja wiem , ze kolega rozroznia wlasciwosci chemiczne od fizycznych , ale tutaj lekko przeholowal, fizycy raczej nie projektuja produktow inzynierii chmicznej , ale kto wie moze sie to pozmienialo
    I mowi , ze Sopro FFP 719 ?? No ciekawe, co na to uzytkownicy?
    Dyckerhoff, fakt niezla firma, ale zeby az tak? To niech kolega na plytke gresowa zaimpregnowana preparatem FFP 719 wyleje atrament z drukarki albo rozgniecie flamaster. Hi,hi
    Radze doczytac co "na pewien czas" zabezpiecza 719.

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    ok sprobuje moze byc do pieczatek??
    tylko daj mi pare dni bo musze zakupic materialy doswiadczalne, kawalek gresu tez sie znajdzie, podaj mi nazwe tego dyckerhoffa to porownam, czy ja mowie za zjadlem wszystkie rozumy? nigdy tego nie sprawdzalem jest okazja
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    jednakowoz proces wysychania poprzez odparowanie rozpuszczalnika jest procesem fizycznym tak samo jak wchlanianie
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kanton
    ok sprobuje moze byc do pieczatek??
    tylko daj mi pare dni bo musze zakupic materialy doswiadczalne, kawalek gresu tez sie znajdzie, podaj mi nazwe tego dyckerhoffa to porownam, czy ja mowie za zjadlem wszystkie rozumy? nigdy tego nie sprawdzalem jest okazja
    Ok Sprobuj.
    A ten dyckerhoff jak piszesz ...no coz, opowiadamy caly czas o tej samej firmie , ktorej cudowny srodek 719 raczyles wymienic. Sopro i Dyckerhoff to, glupia sprawa - ale to ta sama firma /funkcjonuje wciaz pod dwiema nazwami/

    pozdrawiam
    a te nieszczesna fizyke Ci odpuszczam, nie chce mi sie klocic, az taki zapalczywy nie jestem

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    kasienka
    No i ma teraz dylemata... -bo byłam już nastawona na tego nieszkliwionego Saturna z Opoczna,ale się ciut przeraziłam po Twojej odpowiedzi... bo nie wyobrażam sobie szorować go na klęczkach
    Chyba Ci sie szkliwiony z polerowanym pomylił ?
    Ano właśnie mi się nie pomylił,nieuważnie kolega czyta temat,oj nieuważnie...

    Pytałam el-ka o utrzymanie gresu nieszkliwionego satynowego,ale nie polerowanego,i oto co otrzymałam w odpowiedzi:

    Cytat Napisał el-ka
    ...raczej polecam płytki szkliwione (jeśli chodzi o czyszczenie, bo inne powody to insza inszość). Gres mimo, że ma nasiąkliwość zero, jednak zatrzymuje na powierzchni brud...
    stąd mój wywód,jednak gres z Opoczna nieszkliwiony już zamówiony,więc teraz to po ptakach
    wykańczamy... -się i dom... z przewagą pierwszego

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasieńka
    Cytat Napisał 2112wojtek
    kasienka
    No i ma teraz dylemata... -bo byłam już nastawona na tego nieszkliwionego Saturna z Opoczna,ale się ciut przeraziłam po Twojej odpowiedzi... bo nie wyobrażam sobie szorować go na klęczkach
    Chyba Ci sie szkliwiony z polerowanym pomylił ?
    Ano właśnie mi się nie pomylił,nieuważnie kolega czyta temat,oj nieuważnie...

    Pytałam el-ka o utrzymanie gresu nieszkliwionego satynowego,ale nie polerowanego,i oto co otrzymałam w odpowiedzi:

    Cytat Napisał el-ka
    ...raczej polecam płytki szkliwione (jeśli chodzi o czyszczenie, bo inne powody to insza inszość). Gres mimo, że ma nasiąkliwość zero, jednak zatrzymuje na powierzchni brud...
    stąd mój wywód,jednak gres z Opoczna nieszkliwiony już zamówiony,więc teraz to po ptakach
    No faktycznie nie kumam bazy. Tzn gres nieszkliwiony trudniej sie czysci od szkliwionego?
    No i ta "zerowa" nasiakliwosc gresu
    pozdrawiam i nie martw sie , ze "po ptakach" - w domu to maly problem.

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maggi

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    a jak z trwaloscia takich plytek?

    Podobaja mi sie bardzo, ale znajomy mi mowil ze u niego w kuchni tak gdzie sie najczesciej chodzi juz sie wytarly i nie maja juz takiego ladnego polysku

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    Cytat Napisał Kanton
    ..........................
    dołacze się do wymiany zdań
    Kanton impregnaty działaja powierzchniowo i sie wycierają w miejscach zwiększenia natężenia ruchu ( fizyka) , słowo określająca dział budowlnany to tzw "chemia budowlana" jest to chyba jasne i nie trzeba tłumaczyć.
    Materiały budowlane oparte na związkach chemicznych ( żywice, wypełnicze lekkie, pouliretany silikony etc ) produkuja zakłady chemiczne- to tzw "chemia budowlana"

    proszę poczytaj uważnie karty technologiczne - to nie to samo co etykieta na butelce - i przestań głosić wątpliwe opinie bo sa one szkodliwe i moga wpowadzać w błąd forumowiczów.

    Maggi jakie płytki sie wytarły ? ? ?
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    semantyka.....
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  17. #37

    Domyślnie

    Odświeżam stary wątek ( wyszukiwarka nie znalazła nowszego) ,mam zamiar zamawiać gres na parter ok 70 m. kw. i tak : chciałabym i boję się........
    Stąd moja prośba : Proszę o opinie i wyrażanie swoich spostrzeżeń i doświadczeń w temacie :
    cała prawda o gresie polerowanym.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony