dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Też nie popieram odzywek, choć co ja mogę o tym wiedzieć, jako kobieta? Ano mój brat chodził na siłownie i z korzystał z różnego rodzaju wspomagaczy. Może nie były to typowe odżywki, ale białko jadł, a do tego jeszcze specjalne posiłki. Trochę przesadzał i teraz już nie trenuje, bo mu zdrowie szwankuje. Do tego potrzeba podejść z głową. Ćwiczenia i prawidłowe odżywianie powinno wystarczyć. Niektórzy o tym zapominają, albo olewają, a przecież powinno się o tym pamiętać: http://eu-eu.eu/co-jesc-chodzac-na-silownie/. Może przez to wyrabianie masy mięśniowej idzie wolniej, ale po co się faszerować nie wiadomo czym? W końcu ćwiczenia na siłowni mają dawać pozytywny efekt, a nie niszczyć nasze, albo wasze Panowie, zdrowie.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    Cytat Napisał nie_zapominajka Zobacz post
    Też nie popieram odzywek, choć co ja mogę o tym wiedzieć, jako kobieta? Ano mój brat chodził na siłownie i z korzystał z różnego rodzaju wspomagaczy. Może nie były to typowe odżywki, ale białko jadł, a do tego jeszcze specjalne posiłki. Trochę przesadzał i teraz już nie trenuje, bo mu zdrowie szwankuje. Do tego potrzeba podejść z głową. Ćwiczenia i prawidłowe odżywianie powinno wystarczyć. Niektórzy o tym zapominają, albo olewają, a przecież powinno się o tym pamiętać: http://eu-eu.eu/co-jesc-chodzac-na-silownie/. Może przez to wyrabianie masy mięśniowej idzie wolniej, ale po co się faszerować nie wiadomo czym? W końcu ćwiczenia na siłowni mają dawać pozytywny efekt, a nie niszczyć nasze, albo wasze Panowie, zdrowie.
    Dobre... Białko jadł i od białka mu zdrowie szwankuje... to teraz pewnie kotleta z piersi już nie zje, a sera białego też broń BOŻE - przecież tam też jest białko....
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  3. #23

    Domyślnie

    Witam,

    Odzywki sluza do uzupelnienia brakow w diecie .

    Sam stosuje bialko poniewaz nie mam ani ochoty ani checi jesc tylko jajek,piersi z kurczaka , ryb jako zrodla bialka.

    Bedac na masie majac diete w ktorej dziennie musialem zjadac 3000-3500 kcal nie bylem w stanie wszystkiego podbrac z diety wiec wtedy odzywki bialkowo-weglodowanowe oraz bialkowe byly dla mnie idealnym rozwiazaniem.

  4. #24
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Rownież jestem zdania, że suplementy nie są niczym złym..... Jednak powinniśmy stawiać głównie na:

    odpowiednie ćwiczenia
    oraz zdrowe odżywianie

    Jesli jeszcze nie ćwiczyliśmy na siłowni to warto jest na pierwsze ćwiczenia zapisać się z trenerem. Pokaże nam jakie ćwiczenia wykonywać aby uzyskać najlepsze efekty.
    http://fitwatch.pl/category/trening/
    Ostatnio edytowane przez crle ; 28-04-2017 o 11:42

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Czesie
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-841
    Posty
    5

    Domyślnie

    Suplementy.. no sama nazwa mówi że mają uzupełniać dietę
    Bez konkretnej diety i odpowiednich treningów nie da się osiągnąć efektu. Tak samo zastąpienie diety suplami nic nie da
    Warto je dorzucić ale nie są konieczne. Na pewno przyśpieszą osiągnięcie efektów. Ale bez zbilansowanej, dopasowanej do nas diety nie wiele da się zdziałać

  6. #26

    Domyślnie

    ja jestem przeciwniczką odżywek, jakoś źle mi się kojarzą.

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sandea

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-499
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mój chłopak stosuje odżywkę, jednak nie pierwszą lepszą tylko szukaliśmy takiej , w której nie ma różnych dzwinych składników i dużej ilości cukru pod różnymi nazwami. Takie coś jest ok, tylko też nie w nadmiarze

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Busters

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków/Wołowice
    Posty
    852

    Domyślnie

    Odzywke do wlosow?

    Ale macie pojecie :d

  9. #29

    Domyślnie

    Te odżywki to niestety jeden wielki syf. A już najgorsze są te smakowe.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony