dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 10
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 181
  1. #21

    Domyślnie tapeta moro "pustynna burza" - czy ktoś widział?

    Tak jak w temacie. Chodzi mi o tapetę w ciepłej piaskowej tonacji. Taką w oliwkowo-zielonej znalazłam,ale jest za zimna i ponura.
    Może ktoś pomoże?
    Szczerze mówiąc wolałabym papierową, ale nie będę marudzić.

  2. #22

    Domyślnie tapety i tkaniny

    Witam, poszukuję tapety i tkaniny z takim samym wzorem. Chcę w jadalni na jednej ścianie nakleić tapetę i zrobić na okna panele z tkaniny o takim samym wzorze jak tapeta. Czy wiecie gdzie mogę takie dostać?

  3. #23

    Domyślnie

    Ponownie proszę o pomoc!!!

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Zajrzyj też do Leroy Merlin ( o ile masz ten sklep w swoim mieście ), zdaje się, że widziałam tam takie połączenie
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  6. #26

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za pomoc. Pewnie coś ładnego tu znajdę

  7. #27

    Domyślnie

    są specjalne drukarnie ktore wydrukują ci to albo na panelach albo na roletach
    tylko musisz zeskanowac wzor
    ty mów co wiesz, ja wiem co mówię

  8. #28

    Domyślnie jaka to tapeta?



    Kto jest producentem takich tapet jak ta na zdjęciu (drzewko)? Znacie może ciekawe strony z nowoczesnymi tapetami?

    Pozdrawiam

  9. #29

    Domyślnie

    możesz dać większe zdjęcie bo też mi się spodobała

  10. #30

    Domyślnie

    Niestety nie posiadam większego.
    Znalazłem ją na tej stronie http://www.takmieszkam.pl/archiwum/n...=projektujemy2

    Nie ma tam większego zdjęcia niestety.

  11. #31

    Domyślnie

    to nie jest tapeta a na pewno malowane ręcznie lub z szablonu, popatrz www.szabloneria.pl
    Dla chcącego nic trudnego!

  12. #32

    Domyślnie

    i wszystko jasne, dzięki

  13. #33

    Domyślnie

    to może być naklejka lub szablon - na allegro jest wiele ciekawych wzorów do wyboru.

  14. #34

    Domyślnie

    A ja znalazłem coś takiego i może się skuszę http://www.fototapety.com.pl/catalog...oducts_id=1546
    ale są i inne....

  15. #35

    Domyślnie poszukuje tapety w dwóch kolorach- może pomożecie?

    Witam! Niestety nie mam gładzi na ścianach i ze względu na koszty narazie zostaje skazana na tapety. Poszukuje tapety w kolorze- beżu, lub kremu oraz tapete w kolorze mlecznej czekolady, czyli jasnego brązu. Oczywiście bardzo zalezałoby mi aby tapety miały jak najmniej wzorków, wytłoczeń, tak aby jak najbardziej imitowały malowane ściany. Zalezałoby mi również aby te dwie tapety były z jednej serii, czyli wyglądem zbliżone do siebie, bo w jednym pomieszczeniu jedną ściane chciałam wytapetować na beż o drugą na brąz Poszukuje tych tapet od dłuższego czasu, jednak jak narazie z mizernym skutkiem. Może pomożecie?

  16. #36

    Domyślnie

    Ostatnio zainteresowałam się szukaniem tapety na jedną za ścian w sypialni, nie szukałam niczego konkretnego (moze poza kolorem) po prostu liczyłam na to że coś wypatrzę i to będzie właśnie TO
    Nie wiem skąd jesteś ale bardzo duży wybór ciekawych tapet znalazłam w Mega Meble w Warszawie (na rozpisce galerii znajdziesz dokładnie który to sklep) mają kilkadziesiąt katalogów więc trzeba sobie zarezerwować troszkę czasu aby to przejrzeć, czas dostawy jak i ceny różne podobnie jak firmy i wzory, podobne katalogi ale pewnie troszkę innych firm widziałam w Leroy Marlin ale tanm nie miałam czasu na dokładniejszą analizę. Tapety są prezentowane seriami i jest tego tak ogromny wybór, że na pewno udałoby Ci się coś interesujacego znaleźć

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zaki

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Tapeta - słonecznik lub cos podobnego ;o)

    Poszukuje tapety do salonu - szer.ok 1m, wys. ok 2m., najlepiej żeby to był słonecznik, ale może tez być coś innego ciekawego. A może ktoś zna firme, gdzie można zamówić tapetę z danego zdjęcia?

  18. #38

    Domyślnie

    Ostatnio też takiej firmy szukałam więc podrzucam linki (mam nadzieję, że nikt nie potraktuje tego jako kryptoreklamę ):
    http://www.newmedia-art.pl/ - wydrukują Twoje zdjęcie lub jakiekolwiek ze swojej dość bogatej galerii w dowolnym rozmiarze i na wybranym nośniku - papier do ramki, folia samoprzylepna, na stronie mają kalkulator więc możesz sprawdzić ile taka przyjemność kosztuje,
    http://www.vide.pl/ tu też jest sporo zdjęć, ale jeszcze nie sprawdzałam czy wydrukują Twoje zdjęcie.
    A jeśli masz zdjęcie, które chciałbyś/łabyś wydrukować jako tapetę możesz skoczyć do nabliższej drukarni i spytać jaki będzie koszt, mają masę różnych rodzajów papieru, folii itd. Ja też planuję wielki "kwiatek" na ścianie, ale po przyjrzeniu się bliżej problemowi doszłam do wniosku, że wydrukuję to na folii (bo można przetrzeć), ale nie przykleję bezpośrednio na ścianę, tylko na jakąś cieniutką pcv - jak mi się znudzi to kwiatka zdejmę, poza tym obawiałam się, że mimo gładzi ściana nie będzie idealnie gładka i będzie pod zdjęciem znać nierówności.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  19. #39

    Domyślnie tapety z USA

    http://www.designpublic.com/popups/m...15218&status=1

    chcem takom tapete... do USA pisałem, nie przesyłają przez wielką wodę...

    moze ktoś wie czy mają przedstawicielstwo inne w Europie?

    albo może być inna tapeta ludwikowska , innej firmy w kolorze fioletu lub oberżyny????
    tylko pliz w normalnych pieniądzach czyli do max 300pln za rolkę 5-8m2

    może się ktoś natknął? za odp z góry dzięki...

    pozdr

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    A jaka jest wyjściowa cena tej tapety?

    Rozwiązaniem byłoby znalezienie kogoś w USA, kto by kupił i przesłał za wielką wodę. Są tacy

Strona 2 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony