dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Najpiękniejszy detal, element kuchni decyduje o tym, że wybieram:

Głosujących
257. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Kuchnia forumowicza: źródlana

    4 1,56%
  • Kuchnia forumowicza: nina6

    6 2,33%
  • Kuchnia forumowicza: nielot2

    6 2,33%
  • Kuchnia forumowicza: MyszaAJ

    3 1,17%
  • Kuchnia forumowicza: mrówka75

    7 2,72%
  • Kuchnia forumowicza: lea**

    20 7,78%
  • Kuchnia forumowicza: mirkapki

    8 3,11%
  • Kuchnia forumowicza: Michumm

    1 0,39%
  • Kuchnia forumowicza: MartynaP...

    5 1,95%
  • Kuchnia forumowicza: margaret2011

    0 0%
  • Kuchnia forumowicza: Ola.U

    93 36,19%
  • Kuchnia forumowicza: radam5

    0 0%
  • Kuchnia forumowicza: Zuzza

    17 6,61%
  • Kuchnia forumowicza: zosik

    9 3,50%
  • Kuchnia forumowicza: wrzosennik

    3 1,17%
  • Kuchnia forumowicza: wojtekgood

    0 0%
  • Kuchnia forumowicza: -ula-

    2 0,78%
  • Kuchnia forumowicza: Turlututu

    9 3,50%
  • Kuchnia forumowicza: skorlaje

    31 12,06%
  • Kuchnia forumowicza: sheenaz

    13 5,06%
  • Kuchnia forumowicza: shanta

    2 0,78%
  • Kuchnia forumowicza: Marceli_szpak

    30 11,67%
  • Kuchnia forumowicza: maly06

    3 1,17%
  • Kuchnia forumowicza: lucka6

    6 2,33%
  • Kuchnia forumowicza: emi601

    4 1,56%
  • Kuchnia forumowicza: elizakop

    1 0,39%
  • Kuchnia forumowicza: dusiaka

    11 4,28%
  • Kuchnia forumowicza: cronosik

    1 0,39%
  • Kuchnia forumowicza: Barbara74

    20 7,78%
  • Kuchnia forumowicza: anjap

    1 0,39%
  • Kuchnia forumowicza: aniula_bl

    0 0%
  • Kuchnia forumowicza: Agi75

    16 6,23%
  • Kuchnia forumowicza: agatkaaax

    1 0,39%
  • Kuchnia forumowicza: gajzo

    1 0,39%
  • Kuchnia forumowicza: Gryfpc

    0 0%
  • Kuchnia forumowicza: lena88

    1 0,39%
  • Kuchnia forumowicza: koza79

    23 8,95%
  • Kuchnia forumowicza: Kamilcia

    25 9,73%
  • Kuchnia forumowicza: Kamila_len

    1 0,39%
  • Kuchnia forumowicza: kaluzaw

    17 6,61%
  • Kuchnia forumowicza: iwona_d_66

    3 1,17%
  • Kuchnia forumowicza:hosekk

    3 1,17%
  • Kuchnia forumowicza: hajmal

    4 1,56%
  • Kuchnia forumowicza: GUMISIOWA

    58 22,57%
  • Kuchnia forumowicza: Basia_KRK

    17 6,61%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 97
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Kuchnie pokazane na forum w pierwszej połowie 2013 r.

    Zapraszamy,
    wybierz najpiękniejszą kuchnię z powodu pięknego czegoś - ustawienia, detalu, koloru, itp. To "coś" decyduje, że kuchnia jest piękna...

    ----TUTAJ: ZDJĘCIA KUCHNI FORUMOWICZÓW----

    Dla właścicieli 10 kuchni mamy nagrody. Także wśród głosujących, którzy podzielą się swoimi pozytywnymi wrażeniami w tym temacie, rozlosujemy nagrody.

    Uwagi:
    - Można oddać głos na kilka kuchni!

    Głosowanie trwało do 7 sierpnia.


    ZAPRASZAMY DO FRAPUJĄCEJ PODRÓŻY PO FORUMOWYCH KUCHNIACH modele 2013

    WYNIKI GŁOSOWANIA
    Drodzy Forumowicze, wybraliście najpiękniejsze kuchnie. Podajemy wynik głosowania po podliczeniu głosów także z postów:

    1. Ola.U
    2 GUMISIOWA
    3. skorlaje
    4. Marceli_szpak
    5. Kamilcia
    6. koza79
    7. lea**; Barbara 74
    8. Zuzza Basia_KRK
    9. Agi75; kaluzaw
    10. sheenaz

    Gratulujemy właścicielom pięknych kuchni. Prosimy o adres jako prywatna wiadomość do Redakcja. Mamy dla Was nagrody.

    Wszystkich, którzy uzasadnili swój głos w sondzie, także prosimy o adres - coś Wam wyślemy.

    Dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy do głosowania na... najpiękniejszą łazienkę.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    całokształt

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar hm.projekt
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-687
    Posty
    31

    Domyślnie

    litości....albo urządzamy konkurs dla reklamodawców albo dla użytkowników forum....atak reklam zniechęca....do przeglądania i wszelkiej aktywności na stronie...szkoda.

  4. #4

    Domyślnie

    za konsekwencję w doborze koloru black & white, co sprawia, że kuchnia tworzy spójną całość, jest ponadczasowa...
    Monika & Rafał

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    baśka21

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wyróżniłam kuchnie za ich funkcjonalność, pięknie dobrane wszystkie elementy składające się na ogólny wygląd kuchni. Przemyślany i konsekwentny wybór wyposażenia, detali. Dla mnie bomba, kwintesencja smaku. Wykonanie tych kuchni również zasługuje na to wyróżnienie.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar aniadz
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    WTK-CHW
    Kod pocztowy
    37-455
    Posty
    12

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się kuchnia Oli U., głównie za zgranie wszystkiego ze sobą, pięknie się prezentuje z każdej strony, nie jest "przeładowana" dodatkami, natomiast te, których użyła (np. wyciskarka do owoców) są wybrane idealnie.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Czy ja mogę poprosić o dołączenie do listy najpiękniejszych kuchni, kuchnię Barbary74?
    Zdjęcia są np. tu http://forum.muratordom.pl/showthrea...thouse/page268 w poście 5358.


    To jest kuchnia, która wg mnie może konkurować z kuchnią Gumisiowej, chociaż obie są bardzo różne.
    Obie mają styl, zero sztampy i powtarzalności w wyglądzie, niestety królującej na forum. Są dobrze przemyślane i starannie wykonane ze świetnych materiałów, a jednocześnie bez rozrzutności jeśli chodzi o wydane pieniądze. Obie kuchnie są bardzo starannie przemyślane, dostosowane do wnętrza i potrzeb domowników. Obie mają tyle cech indywidualnych, że się je zapamiętuje. Obie są ciepłe i zapraszają do wnętrza.

    Edytuję: nie doczytałam o możliwości oddania głosu na kilka kuchni

    Głosowałam na kuchnię Gumisiowej z powodów już wymienionych.
    Teraz dodałabym kuchnię Zosik, za odwagę w zastosowaniu koloru i bardzo dobre i ciekawe wykorzystanie miejsca pod skosem dachowym.
    Kuchnie OliU i Agi75 pominęłam przekonana, że muszę wybrać jedną. Moja ocena jest taka sama jak Julianny, więc nie rozpisuję się.
    Podoba mi się również kuchnia Kozy79 bo jest odważnie nowoczesna i ciekawie zaprojektowana.
    Niestety nie mogę uzupełnić głosowania , ale może ktoś przeczyta moją ocenę, przychyli się do niej i zagłosuje na te właśnie kuchnie
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 30-06-2013 o 10:02 Powód: dopowiedzenie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    O tak - ze wszech miar popieram prośbę Pestki. Kuchnia Barbary74 to przykład ciepłej, przemyślanej i dobrze rozplanowanej kuchni, a przy tym po prostu pięknej i nietuzinkowej .
    Jeśli takie poszerzenie listy kuchni jest możliwe, to mnie zachwyciła szczególnie kuchnia Agatyh, która była pokazywana TUTAJ. Podoba mi się jej lekkość, kolorystyka, spójność i "przyjazność", którą bardziej czuję niż opisać potrafię .

    Prezentowane kuchnie są bardzo różne, co mnie ogromnie cieszy, podobnie jak fakt, że można oddać głosy na kilka kuchni Z przyjemnością zatem oddałam głos na kuchnię Gumisiowej, Oli.U, Skorlaje i Agi75 - bo są bezdyskusyjnie piękne.
    Dodaję też głosy na kuchnie Kamilci, Marcelego_szpaka, bo bije z nich ciepło, jasność i czuć w nich zapach ciasta .

  9. #9

    Domyślnie

    pestka56 i julianna16
    Nie sądzicie ,ze takie prośby o dodanie czyjejś kuchni są bez sensu ???
    Bo np.jesli redakcja spelni Wasze postulaty ,to zjawią się następne osoby ,z prośbą o dodanie kolejnych kuchni bo każdemu podoba się coś innego.
    Moim zdaniem redakcja już zadecydowała i albo to akceptujemy i głosujemy ,albo nie ,do glosowania nikt nas nie zmusza
    To tyle w temacie ,pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Zagłosowałam na kuchnię Oli.U bo podoba mi się w każdym calu,jest piękna

  11. #11

    Domyślnie

    Agi75 za półkę nad oknem i drewno na ścianie - piękny kolor!

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    ja równiez podpisuje sie pod prosbą Pesteczki. Kuchnia Barbary74 jest ciepła, klimatyczna, orginalna i naprawde przemyslana jesli chodzi o wyglad i fukcjonalnośc. Własnie dlatego powinna znajsc sie na liscie, bo szczególnie wyroznia sie posrod innych czesto podobnych do siebie.

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Głosuję na nowoczesną, ascetyczną, piękną dzięki prostocie i szlachetnym materiałom kuchnię GUMISIOWEJ!!!

  14. #14
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Rzeczywiście kuchnia Barbary74 jest piękna i nie wiem dlaczego nie znalazła się na liście.
    Ja zagłosowałam na kuchnię Zuzzy, dlatego że jako jedna z niewielu nie ruszyła za modą i nie zrobiła kuchni z połyskiem. Poza tym jest bardzo funkcjonalna i przemyślana co do każdego szczegółu.
    Ostatnio edytowane przez GOSC12_3 ; 30-06-2013 o 08:21

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    183

    Domyślnie

    Podoba mi sie kuchnia OLaU, to coś co mnie zachwyciło to na pewno elegancja a zarazem "wywazenie', niczego nie ma za duzo jak i za mało. Ogólnie mam słabosc do kuchni czarno białych no i ta dopasowana podłoga-kolorystycznie super

  16. #16
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Dziękujemy za zgłoszenia nowych kuchni. Określmy takie warunki zabawy:
    - W czwartek, 4 lipca dodamy wszystkie zgłoszone kuchnie, modele 2013 w miejsce kuchni, które zdobyły przez tydzień najmniej głosów.
    - Można zgłaszać kuchnie, które zostały pokazane na forum w tym roku.


    Zapraszamy do głosowania.

  17. #17

    Domyślnie

    A czy ktoś kto już oddał głos będzie mógł zagłosować na te nowe kuchnie? Bo i ja chciałabym oddać jeszcze głosik na kuchnię Barbary74.
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Ja także bym chciala poddać głosiki ( czyli więcej niż 1) kuchnia OLIU jest ponadczasowa, nowoczesna , elegancka , wyważona

    Także kuchnia barbaty74 jest piękna. Inny styl,dla mnie eklektyzmi i nowocześnośc. byłam świadkiem jej tworzenia ( na fm) i uważam ,że jest przemyslana, nieszablonowa i piękna. A jaki boski blat

  19. #19

    Domyślnie

    Głosuję na kuchnię Oli U bo jest piękna w każdym detalu a zarazem praktyczna co w kuchni jest ogromnie ważne

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Chyba nie powinnam tutaj na ten temat pisać,ale odkryłam wczoraj Wasze wpisy i jest mi STRASZNIE MIŁO!!!
    Miło, że moja kuchnia Wam się podoba.
    A wiecie jak mój mąż był dumny po tych Waszych ciepłych słowach,jeszcze jeden wpis i pękłby z dumy.Pan Portfel pękłby szkoda,że nie z przepełnienia portfela tylko z dumy
    Strasznie to miłe dziewczyny,łza mi się w oku zakręciła, iż moja kuchnia nie podlega głosowaniu a głosujecie na nią
    Kuchnia jest zasługą wielu dziewczyn na tym forum,więc to kuchnia nie Barbary74 a forumowiczek
    Ostatnio edytowane przez Barbara74 ; 01-07-2013 o 16:56

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony