dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Prezent na 50-te urodziny

    Forumowicze drodzy, podpowiedzcie mi, co mogę kupić mojej mamie na 50-te urodziny. To już taka okrągła, konkretna rocznica i myślę, ze wypada dać coś równie konkretnego
    Odpadają wszelkie filiżanki, obrusy, serwetki, książki itp.
    Myslałam o bizuterii, ale nie jestem do końca przekonana.
    Może macie jakieś pomysły?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja swojej mamie kupiłam biżuterię ale z perspektywy czasu nie był to dobry wybór. Można wykupić na jeden dzień wizytę w centrum odnowy, kupić bilet do teatru na ciekawą sztukę, zrobić składankę ulubionych piosenek mamyz dedykacją, kupić elegancką koszulkę nocną, zaprosić mamę do restauracji na obiad, wykupić karnet na fitness lub basen, zrobić specjalny album z jej zdjęciami opatrzony ciekawym komentarzem i opiniami jej bliskich i znajomych lub zebrać ich życzenia i tam zamieścić.
    monig

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    ja mojej mamie na 50-te urodziny ( dokładnie co do dnia ) urodziłam wnuczkę .......


    to jest prezent !! ninęło 20 lat a moja mamcia wciąż sie chwali jaki prezent sprawiła córka na 50-kę

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    ja mojej mamie na 50-te urodziny ( dokładnie co do dnia ) urodziłam wnuczkę .......


    to jest prezent !! ninęło 20 lat a moja mamcia wciąż sie chwali jaki prezent sprawiła córka na 50-kę

    To się, córko naprawdę postarałaś
    A premiumpremium już chyba nie masz wątpliwości jaki prezent mamie "sprawić"??

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    Cytat Napisał Ew-ka
    ja mojej mamie na 50-te urodziny ( dokładnie co do dnia ) urodziłam wnuczkę .......


    to jest prezent !! ninęło 20 lat a moja mamcia wciąż sie chwali jaki prezent sprawiła córka na 50-kę

    To się, córko naprawdę postarałaś
    A premiumpremium już chyba nie masz wątpliwości jaki prezent mamie "sprawić"??
    Jeszcze takiego "prezentu" sprawić mamie nie mogę
    Może na 52-53 urodziny-proszę bardzo

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    50 lat dla kobiety to magiczna data ........ja za kilka lat będę miała stresa związanego z ta datą ......i co chciałabym dostać od córki????
    zawsze lubiłam dostawać perfumy ....takie z wysokiej półki ....albo biżuterię ,np piękny bursztyn oprawiony w srebro -broszka i do kpl. pierścień ......albo piękny szlafrok i koszulka nocna ,np.Trumph

    pomyśl o mamie jak o sobie za ...kilka lat -będziesz wiedziała

    powodzenia

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli mogę cos doradzić to myślę że powinien być to prezent "tylko" dla Jubilatki, czyli odpadają wszelkie zastawy, serwetki itp. Tak jak Ew-ka radzi coś takiego co byś ty też chciała dostać, coś czego mama nie kupi sobie sama bo jak to zwykle bywa trzeba kupić coś potrzebniejszego. Myślę, że perfumy, komplet biżuterii np srebrnej, lub coś czym się interesuje. Najlepsze życzenia dla mamy.

  8. #8

    Domyślnie

    Dziekuję Wam bardzo
    Też myślałam o prezencie "tylko" dla Niej. Rozglądnę sie za koszulką nocną/szlafroczkiem. Jednak trudno tak znaleźć coś wyjątkowego dla mojej wyjątkowej Mamy

  9. #9

    Domyślnie

    To ja poproszę i pomysły na 50-urodziny wujka, wędkarza

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Qmpleka

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    21

    Domyślnie

    PremiumPremium, mamie już 60.tka stuknęła. Co tym razem kupiłaś? )

    Z wnuczką/wnuczkiem się udało? )

  11. #11
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    64peter

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-624
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam prezent uniwersalny. Dla 40 i 50 latka i dla wujka wędkarza też. Znalazłem szukając czegoś dla dziadków na wspólny prezent. Fotoksiażka. Własnoręczna edycja. Zresztą kreator jest intuicyjny. Można sprawdzić − http://www.colorland.pl/fotoksiazka.
    Ostatnio edytowane przez 64peter ; 18-01-2017 o 20:02

  12. #12
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Hmm.A jakby tak podarować mamie jakiś elegancki zegarek? Jesli poszukasz w sklepach internetowych to takie zegarki mozesz kupić o wiele taniej niż stacjonarnie ( szczególnie teraz kiedy są spore wyprzedaże na wiele modeli).

    Świetne są na przykład zegarki od Tissota . Klasyczne oraz bardzo dobrej jakości.

  13. #13
    Banned
    ilion

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa/Gdańsk/Poznań
    Kod pocztowy
    30-004
    Posty
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał crle Zobacz post
    Hmm.A jakby tak podarować mamie jakiś elegancki zegarek? Jesli poszukasz w sklepach internetowych to takie zegarki mozesz kupić o wiele taniej niż stacjonarnie ( szczególnie teraz kiedy są spore wyprzedaże na wiele modeli).

    Świetne są na przykład zegarki od Tissota . Klasyczne oraz bardzo dobrej jakości.
    Starzy zegarmistrzowie twierdzą, że zegarek powinien mieć czarny pasek, skórzany, biała tarcza, rzymskie cyfry.

    Czy taki smartwatch spełnia te kryteria?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	goclever-chronos-connect-2,14717599545_7.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	9,6 KB
ID:	379532

    Wg mnie nie.

    Czy taki Tissot spełnia te kryteria:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	500_70b3a8e5d93ff61f417875706ab360a9.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	32,7 KB
ID:	379533

    Wg mnie tak. Na odnośnik mają tego więcej.
    Ostatnio edytowane przez ilion ; 23-02-2017 o 13:02

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony