dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 27
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 531
  1. #1

    Domyślnie ROCA -ceramika łazienkowa, umywalka, miska: opinie, uwagi, modele

    Kupilam ceramikę do 3 łazienek hiszpanskiej firmy "Roca", aktualnie jestem w trakcie reklamacji 7 z 14 kupionych sztuk.
    Czy ktos miał podobne doświadczenia z tą firmą ,czy nademną ciąży jakieś fatum ???

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: mika30 dnia 2003-04-11 08:25 ]</font>

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    a jaka serie wzialas? ja przymierzam sie do sidney

    pozdrawiam

    ania

  3. #3

    Domyślnie

    Mam serię: Sydney, Georgia i Giralda - w każdej jakiś element poszedł do wymiany w sydney; umywalka i kompakt ze zbiornikiem na wodę.Towar oddałam do sklepu , a tam ma przyjechać rzeczoznawca.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ruda78

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Takie posty mnie załamują, tez kupiłam Rocę, umywalki blatowe Rodeo i miskę meridian, jeszce nie zamontowane, więc mam nadzieję że u mnie bedzie OK,

  5. #5

    Domyślnie

    A jakie wady stwierdziłaś ?

  6. #6

    Domyślnie

    Kompakt "Sydney" (1167zł)niedolane szkliwo na pokrywie zbiornika wody, wyszczerbiona muszla w dodatku zaklajstrowana jakimś korektorem żeby nie było widać, brak szkliwa w trzech widocznych miejscach na umywalce, ciemne plamki pod szkliwem w większości elementów - może niezbyt wielkie ale jak placisz tyle to chcesz mieć ok.W bidecie Georgia dopiero w trakcie przymiarek do montażu po odwróceniu go do góry nogami zobaczyliśmy duże pęknięcia ceramiki zasmarowane akrylem. Dzwonilam do działu jakości Roca w Gliwicach i bardzo miły pan powiedział że tak nie może być i mam prawo do wymiany.

  7. #7

    Domyślnie

    Kompakt "Sydney" (1167zł)niedolane szkliwo na pokrywie zbiornika wody, wyszczerbiona muszla w dodatku zaklajstrowana jakimś korektorem żeby nie było widać, brak szkliwa w trzech widocznych miejscach na umywalce, ciemne plamki pod szkliwem w większości elementów - może niezbyt wielkie ale jak placisz tyle to chcesz mieć ok.W bidecie Georgia dopiero w trakcie przymiarek do montażu po odwróceniu go do góry nogami zobaczyliśmy duże pęknięcia ceramiki zasmarowane akrylem. Dzwonilam do działu jakości Roca w Gliwicach i bardzo miły pan powiedział że tak nie może być i mam prawo do wymiany.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    to faktycznie strasznie pechowo, wspolczuje

    ania

  9. #9

    Domyślnie

    spytam sie kumpla - pracuje w gliwicach w ich fabryce - spytam sie jaki to chłam sprzedają...
    snow

  10. #10

    Domyślnie

    SNOW - liczę na ciebie, może kumpel uchyli rąbka tajemnicy

  11. #11

    Domyślnie

    Dalsze przygody z rocą są wielce pouczające, gdyż pan z serwisu który przyjechał oglądać wadliwe produkty powiedzial ze są to drobiazgi które firma dopuszcza jako możliwe (w umywalce za 360 zł może brakować szkliwa na 2 cm, fakt że od spodu ale tam tez się brudzi) Nie wiem czemu to ja muszę udowadniać że nie jestem wielbłądem?
    wniosek jest jeden, jeśli już ktoś chce kupić ten wyrób, powinien na miejscu w sklepie przeglądać dokładnie każdy element, jeśli będzie wadliwy nie brać i czekać aż dowiozą dobry.
    Ja kupiłam łącznie 21 sztuk - ceramika i deski na bidety i kompakty, FIRMA JEDNAK POSTANOWIŁA MNIE OLAĆ BO ONI DOPUSZCZJĄ BŁĘDY !!!!NA SWOJEJ STRONIE http://www.roca.pl PISZĄ JEDNAK ŻE ICH WYROBY SĄ WRĘCZ GENIALNE I BEZ SKAZY

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Nic Ci nie wymienili? Co za chamstwo. Też mam zamiar kupić ich produkty ale po twoich doświadczeniach to się jeszcze zastanowię. Gdyby mi zrobili podobny numer to zgłosiłbym się do którejś z tych organizacji:
    * Państwowa Inspekcja Handlowa. Tel. (0-22) 826 18 30. Kontroluje jakość towarów i usług, przestrzeganie przepisów obrotu towarowego i świadczenia usług, ujawnia i zwalcza oszustwa wobec kupujących.

    * Polubowny sąd konsumencki. Tel. (0-22) 826 18 30, przy Państwowej Inspekcji Pracy i przy Państwowym Związku Inżynierów i Techników Budowlanych, tel. (0-22) 827 25 76 lub 827 75 73; 624 97 86.

    * Federacja Konsumentów. Tel. (0-22) 827 90 59. Edukacja konsumencka, poradnictwo prawne; wytacza sprawy w sądzie na rzecz konsumentów.

    * Stowarzyszenie Konsumentów Polskich. Tel. (0-22) 825 15 28. Edukacja konsumencka, arbitraż i poradnictwo prawne.

    * Konsumencki Instytut Jakości. Tel.(0-22) 811 12 30. Bada jakość towarów. Tym samym zajmuje się też

    * Polskie Towarzystwo Ekono-miki Gospodarczej. Tel. (0-22) 621 36 51.

  13. #13

    Domyślnie

    Jezier - dziękuję bardzo, ponieważ mieszkam niedaleko stolicy bardzo mi się te telefony przydadzą, chyba że ROCA do poniedziałku zmieni zdanie - taki dostali czas do namysłu.
    Pozdrawiam Kasia

  14. #14
    Guest

    Domyślnie

    korzystam z produktow Roca (seria Sydney, umywalka i kompakt)od ponad roku i nie mam i nie mialem zadnych klopotow. brak zadnych wad produkcyjnych i naprawde jestem zadowolony. niestety, jeszcze raz sprawdza sie stara prawda, ze nie wazne co i za ile i gdzie kupujesz, zawsze traktuj sprzedawce jak swego najwiekszego wroga, nie wierz jego slowom i sprawdzaj wszystko sama... Powodzenia.
    On 2003-04-09 19:22, mika30 wrote:
    Kupilam ceramikę do 3 łazienek hiszpanskiej firmy "Roca", aktualnie jestem w trakcie reklamacji 7 z 14 kupionych sztuk.
    Czy ktos miał podobne doświadczenia z tą firmą ,czy nademną ciąży jakieś fatum ???

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: mika30 dnia 2003-04-11 08:25 ]</font>

  15. #15

    Domyślnie

    Miałam kompakt Roca i zepsuła się spłuczka. Powinna mieć opcję wyłączania spuszczania wody poprzez ponowne wciśnięcie guziczka - niestety nie miałam tyle siły (mąż też), żeby go wciśnąć po raz drugi. Poza tym w ogóle mechanizm się popusł (chyba woda ciągle leciała - nie pamiętam dokładnie co było), w każdym razie po roku czau wymieniliśmy środek na zwykły polski za 10 zl i działało. Nie jestem pewna czy teraz się zdecyduję na Rocę, choć nie powiem podoba mi się. Z umywalką nie miałam problemów.
    magero

  16. #16

    Domyślnie

    Trzeba było kupić serię Victoria lub Polo te śa robione w Polsce a reszta w Hiszpanii - a wiadomo POLAK POTRAFI...
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  17. #17

    Domyślnie

    jest Roca do sklepów i Roca do marketów - uważajcie kupując te atrakcyjne cenowo egzemplarze. Mają prawo mieć więcej wad i odprysków, robione są z przemiału ceramiki. Źródło informacji - sympatyczny pracownik Roca Polska poznany w pociągu Intercity na trasie Warszawa Poznań

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ja mam sydney i poki co jest ok.

  19. #19

    Domyślnie

    Mała dygresja:
    tak se czytam posty na forum i zauważyłem że teska ma prawie wszystko i u niej wszystko jest OK. Szczęśliwa kocica!

    ale to tak na marginesie.

    Odnośnie wątku- u siebie, ze względu na cenę kupiłem cersanita z nomi i nie narzekam
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał xavi
    Mała dygresja:
    tak se czytam posty na forum i zauważyłem że teska ma prawie wszystko i u niej wszystko jest OK. Szczęśliwa kocica!

    ale to tak na marginesie.

    Odnośnie wątku- u siebie, ze względu na cenę kupiłem cersanita z nomi i nie narzekam
    Jaki model Cersanit'u kupiłeś i za ile?
    Ja się przymierzam do Libry (Koło za żółte...)
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

Strona 1 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony