dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie Telefon w T-Mobile?? Jak z zasięgiem??

    Czy ktoś kto ma telefon z T-Mobile może zeznać jaki jest zasięg tej sieci? Także poza miastem?
    Jakos się tak składa, że nie mam koło siebie nikogo, kto korzystałby z tego operatora..
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Mam telefon w t-mobile głównie z tej przyczyny że w mojej chałupie na wsi inne sieci z zasięgiem leżą. Co ciekawe play który korzysta z infrastruktury wszystkich operatorów i powinien mieć zasięg wszędzie gdzie jest zasięg którejkolwiek sieci, raz łapie drugi raz nie.
    Pewnie są miejsca gdzie łapie plus czy orange a tmobile nie, ale raczej stykałem się z sytuacją odwrotną.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    No no - to już druga pozytywna opinia.
    Dzięki GN.

    Mam stosunek niepewny do tej sieci, bo jakoś chyba mało kto to ma ( a w moim otoczeniu nikt) i tak jakoś chyba myślę automatycznie, że pewnie jest coś z nimi nie tak. Ale może to złe założenie...
    Byłam OD POCZĄTKU (a to już, lekko licząc, 15 wiosen) w ORANGE i już nie chcę. Wkurzyli mnie kilka razy, nadchodzi koniec umowy i wiecie jak to jest - wszyscy walczą o klienta i warunki mogę mieć, jako przenosząca, bardzo dobre. Tylko chciałabym najpierw sprawdzić to i owo.. mam do wyboru T-Mobile i PLUSa. Mieszkam na wsi (prawdziwej, nie pod miastem) ale w mieście (Wrocław) często bywam.
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Gagata zerknij tu: http://firma.t-mobile.pl/pl/o-firmie...a/mapa-zasiegu
    Ja mam telefon u nich od chyba 2003r, wczesniej abonament, od 4 lat na karte. Z zasiegiem nie mam problemu, no ale fakt, ze jestem w Polsce tylko 2-3 razy do roku Jedyne na co narzekam to telefony z Biura Obslugi Jak zaczna wydzwaniac z jakas super hiper zaje...sta oferta.....
    Prawie cala moja rodzina ma telefony tez u nich, tylko babcia jest w Orange
    A moze zanim przeniesiesz numer, kup jakis starter za 5zl tak na probe? Zeby potem po wsi nie latac i zasiegu szukac

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Cytat Napisał tereska77 Zobacz post
    .... Jedyne na co narzekam to telefony z Biura Obslugi Jak zaczna wydzwaniac z jakas super hiper zaje...sta oferta.....
    ...
    To prawda, ale w innych sieciach chyba to samo. Żona ma w orange, szwagier w plusie, jak się naprą wcisnąć jakąś super "promocje" to żyć nie dają i nic nie pomaga tłumaczenie że np. drugi telefon mi niepotrzebny bo co prawda uszu mam dwoje ale gębę tylko jedną i do dwóch na raz trajdać nie jestem w stanie

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Dzięki Tereska

    A temat znam, jasne. Trudno jest nie znać. Szczęśliwi co nie znają...
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja nie mam problemów z zasięgiem.

  8. #8

    Domyślnie

    właśnie się*do tmobile przenoszę bo na mojej przyszłej wsi są problemy z plejem

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    yyyy z tego co sie orientuje play ma podpisana umowe ze wsyztskimi operatorami. wystarczy wybracrecznie inna siec... orange, tmobile, plus.... i juz.... zatem najlepszy zasieg bedzie mial play
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Ale zdaje się w praktyce to do końca tak nie jest (byłoby to za proste...)
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Piotrek2005

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Pionki
    Kod pocztowy
    26-670
    Posty
    162

    Domyślnie

    Gagata jak masz telefon bez simlocka to kup sobie startówkę taktak i sama sprawdź w miejscu gdzie mieszkasz i w okolicy, jak będzie dobrze to dopiero wtedy ewentualna umowa ( taktak to t-mobile )

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Piotrek2005 - pomysł jest.
    Ale już za późno..

    Z pewnych przyczyn (internet stacjonarny w firmie we Wrocławiu) przedłużyłam w orange. Faktem jest, że dali mi bardzo dobre warunki a na zasięg nigdy nie narzekałam. Dostałam ponadto iPhona, sprzedałam od razu na Ale i mam teraz tysiączek na tablet (potrzebuję z racji "specyfiki życiowej").

    Słowem - dostali kolejną szansę
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  13. #13

    Domyślnie

    Posiadam telefon w sieci T-Mobile i muszę przyznać, że z siecią bywa całkiem dobrze. Zdarza mi się, ze jak jestem w lesie, to ten zasięg zanika. Są to jednak jednorazowe przypadki.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gagata Zobacz post
    Czy ktoś kto ma telefon z T-Mobile może zeznać jaki jest zasięg tej sieci? Także poza miastem?
    Jakos się tak składa, że nie mam koło siebie nikogo, kto korzystałby z tego operatora..

    Kiepsko...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony