dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    kauczukowe to tak wyglada




    o wyczytałam że płyty 0,40 x0,40 są po 60zł/mkw ( ale to czarne) a
    doplata za kolor 9zl/mkw

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    fajne te puzzle są fajne, ale cena
    na wylewanie czegoś sie chyba się nie zdecyduję, gdyż co zrobię z tym miejscem jak dziecko wyrośnie??
    ...no chyba że pojawiłoby się następne

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ivonesca
    fajne te puzzle są fajne, ale cena
    na wylewanie czegoś sie chyba się nie zdecyduję, gdyż co zrobię z tym miejscem jak dziecko wyrośnie??
    ...no chyba że pojawiłoby się następne
    Ale zobacz tam pisze o płytach kauczukowych 0,40 x0,40 ( to to chyba nie wylewane) ?

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka1
    Cytat Napisał Ivonesca
    fajne te puzzle są fajne, ale cena
    na wylewanie czegoś sie chyba się nie zdecyduję, gdyż co zrobię z tym miejscem jak dziecko wyrośnie??
    ...no chyba że pojawiłoby się następne
    Ale zobacz tam pisze o płytach kauczukowych 0,40 x0,40 ( to to chyba nie wylewane) ?
    rzeczywiście nie doczytałam to są płyty
    te przeznaczone na powierzcnie placów zabaw:

    NAWIERZCHNIE PRS KIDS oraz PRS KIDS KOLOR


    Wykonana z dwu warstw - wierzchniej z granulatu gumowego połączonego z TETRAPUR-em
    (tak jak PRS PLUS MELANGE i PRS PLUS KOLOR). Ze względu na specyficzne ułożenie granulatu
    i zastosowanie super elastycznego kleju oraz nowatorskiej technologii wykonania, opracowanej przy współudziale certyfikowanego laboratorium przy Instytucie Sportu, łagodzi ona upadki z wysokości do 2,0 m, dzięki czemu jest idealną nawierzchnią na place zabaw dla dzieci i spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa( EN-PN 1177). Grubość 4cm. Kolory: marmurku jak przy płycie "PRS PLUS MELANGE",
    oraz pełne jak przy "PRS PLUS KOLOR'.

    Cena płyty (0,4 x 0,4 m) 100,00 zl / m2
    Koszt wykonania nawierzchni
    na gotowym podłożu 140,00 zl / m2
    Koszt wykonania nawierzchni
    z podbudową 195,00 zl / m2

    --------------------------------------------------------------------------------

    dopłata za PRS PLUS KOLOR
    + 9,00 zł/m2

  5. #25

    Domyślnie te płytki to dobry pomysł

    FLEXI-STEP tanie nie jest ale za to najwyższej jakości. Płytki są od 120zł+VAT za 1m2. Można także skorzystać z "FLEXI-STEP elastyczna murawa". Wygląda jak kratka tyle że wykonana na bazie gumy. Montaż bezpośrednio w gruncie. Jak się wypełni ziemią to można posiać trawę. Korzyść z tego taka że jest bezpiecznie, nie ma kałuż a z boku wygląda jak zwykły trawnik. Koszt to ok 240 zł+VAT za 1m2. Moje dzieci bawiły się na kilku placach z tą nawierzchnią i muszę powiedzieć że mucha nie siada.

  6. #26

    Domyślnie Re: te płytki to dobry pomysł

    Cytat Napisał z_nad_morza
    FLEXI-STEP tanie nie jest ale za to najwyższej jakości. Płytki są od 120zł+VAT za 1m2. Można także skorzystać z "FLEXI-STEP elastyczna murawa". Wygląda jak kratka tyle że wykonana na bazie gumy. Montaż bezpośrednio w gruncie. Jak się wypełni ziemią to można posiać trawę. Korzyść z tego taka że jest bezpiecznie, nie ma kałuż a z boku wygląda jak zwykły trawnik. Koszt to ok 240 zł+VAT za 1m2. Moje dzieci bawiły się na kilku placach z tą nawierzchnią i muszę powiedzieć że mucha nie siada.
    Fajna ta nawierzchnia jest to prawda z tym, że przez pierwszy sezon w upale niemiłosiernie śmierdzi, czasami i przez drugi a jak mija drugi na publicznych i osiedlowych placach zabaw nawierzchnia już jest do remontu - dziury w nawierzchni, szpary na łaczeniach 'wzorów' plus wyblakle kolory, zabrudzenia itp. Też kiedyś z ciekawości się dowiadywałam - wychodzi, że 30cm piasku amortyzuje wystarczająco a wygląda bardziej naturalnie i jest tańsze.

  7. #27

    Domyślnie

    Na rynku są dobre i podobne materiały. Jedne są na lata inne na chwilę. Najczęściej wskazuje na to cena. Znam podłej jakości materiał chiński co zbliżyć się na odległość 12 metrów to szaleństwo - tak śmierdzą. FLEXI-STEP to niemiecki dobry produkt któremu trudno coś zarzucić. Jeśli chodzi o piasek to dobry wybór chociaż ja wolę gruby żwir - nie pyli, nie dostaje się do oczu i łatwiej porządek utrzymać. Niestety w piasek i żwir lubią załatwiać swe potrzeby różne zwierzątka.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał z_nad_morza
    Na rynku są dobre i podobne materiały. Jedne są na lata inne na chwilę. Najczęściej wskazuje na to cena. Znam podłej jakości materiał chiński co zbliżyć się na odległość 12 metrów to szaleństwo - tak śmierdzą. FLEXI-STEP to niemiecki dobry produkt któremu trudno coś zarzucić. Jeśli chodzi o piasek to dobry wybór chociaż ja wolę gruby żwir - nie pyli, nie dostaje się do oczu i łatwiej porządek utrzymać. Niestety w piasek i żwir lubią załatwiać swe potrzeby różne zwierzątka.
    Hmm.. z tym żwirkiem to też chyba zależy. Dwa okoliczne osiedla plus moje zmieniło po paru latach użytkowania właśnie taki żwirek na sztuczna nawierzchnię. A może nie taki - tamten był koloru szarawego i własnie strasznie pylił, przez co człowiek wychodząc z placu miał szarawe buty. Być może mowisz o takim grubszym, 'żwirowantym' piasku? Jest jeszcze na jednym z placów zabaw na jednym z tych osiedli co wyrzuciły żwir. Dobrze się sprawuje. Jest też plac zabaw wysypany piaskiem - wprawdzie dzieci po zabawie miały piaskownice w butach ale co tam - piasek chyba daje najwiekszą radochę ..

  9. #29

    Domyślnie

    Moja huśtawka stoi na trawie, kupiłem małą elektryczną podkaszarkę i nie ma z tym żadnego problemu.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony