dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Urzadzenie do 'sciagania wilgoci'

Domyślnie Urzadzenie do 'sciagania wilgoci'

Witam serdecznie

Czy w Polsce mozna kupic urzadzenie do 'sciagania wilgoci'? Juz tlumacze o co mi chodzi .
    Z takiego urzadzenia korzystalam mieszkajac w Szwajcarii, nazywalo sie ono Secomat. Bylo zainstalowane w pralni/suszarni nieogrzewanej. Gdy sie je wlaczylo, pranie bardzo szybko bylo suche.

U siebie w domu wlasnie w piwnicy chcialabym urzadzic suszarnie, natomiast piwnica nie bedzie ogrzewana. Mam nadzieje, ze mozna takie urzadzenie kupic w Polsce, tylko takiego jeszcze nie spotkalam .

Domyślnie

Moze chodzi tobie o cos co nazywa sie chyba klima......cos tam. Mozna to bylo kupic latem w sklepach (Castorama,Praktiker...) Reklamowane to bylo jako klimatyzator,ale nim nie bylo. Byl to raczej zwykly osuszacz powietrza.

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie Re: Urzadzenie do 'sciagania wilgoci'

Cytat Napisał anetta_p
    Witam serdecznie

Czy w Polsce mozna kupic urzadzenie do 'sciagania wilgoci'? Juz tlumacze o co mi chodzi .
    Z takiego urzadzenia korzystalam mieszkajac w Szwajcarii, nazywalo sie ono Secomat. Bylo zainstalowane w pralni/suszarni nieogrzewanej. Gdy sie je wlaczylo, pranie bardzo szybko bylo suche.

U siebie w domu wlasnie w piwnicy chcialabym urzadzic suszarnie, natomiast piwnica nie bedzie ogrzewana. Mam nadzieje, ze mozna takie urzadzenie kupic w Polsce, tylko takiego jeszcze nie spotkalam .
    Anetta, szukasz chyba urzadzenia ktore nazywa sie osuszacz powietrza (z angielska-dehumidifier). Wstukaj je w onet.pl a znajdziesz kilka sklepow/aukcji ktore je oferuja.
    Pozdro.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia