dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Urzadzenie do 'sciagania wilgoci'

    Witam serdecznie

    Czy w Polsce mozna kupic urzadzenie do 'sciagania wilgoci'? Juz tlumacze o co mi chodzi .
    Z takiego urzadzenia korzystalam mieszkajac w Szwajcarii, nazywalo sie ono Secomat. Bylo zainstalowane w pralni/suszarni nieogrzewanej. Gdy sie je wlaczylo, pranie bardzo szybko bylo suche.

    U siebie w domu wlasnie w piwnicy chcialabym urzadzic suszarnie, natomiast piwnica nie bedzie ogrzewana. Mam nadzieje, ze mozna takie urzadzenie kupic w Polsce, tylko takiego jeszcze nie spotkalam .

  2. #2

    Domyślnie

    Moze chodzi tobie o cos co nazywa sie chyba klima......cos tam. Mozna to bylo kupic latem w sklepach (Castorama,Praktiker...) Reklamowane to bylo jako klimatyzator,ale nim nie bylo. Byl to raczej zwykly osuszacz powietrza.

  3. #3

    Domyślnie Re: Urzadzenie do 'sciagania wilgoci'

    Cytat Napisał anetta_p
    Witam serdecznie

    Czy w Polsce mozna kupic urzadzenie do 'sciagania wilgoci'? Juz tlumacze o co mi chodzi .
    Z takiego urzadzenia korzystalam mieszkajac w Szwajcarii, nazywalo sie ono Secomat. Bylo zainstalowane w pralni/suszarni nieogrzewanej. Gdy sie je wlaczylo, pranie bardzo szybko bylo suche.

    U siebie w domu wlasnie w piwnicy chcialabym urzadzic suszarnie, natomiast piwnica nie bedzie ogrzewana. Mam nadzieje, ze mozna takie urzadzenie kupic w Polsce, tylko takiego jeszcze nie spotkalam .
    Anetta, szukasz chyba urzadzenia ktore nazywa sie osuszacz powietrza (z angielska-dehumidifier). Wstukaj je w onet.pl a znajdziesz kilka sklepow/aukcji ktore je oferuja.
    Pozdro.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony