dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie ile za drewno ezgotyczne?

    Czy 53,10 netto za m2 parkietu przemysłowego merbau 15 x 10-40 x 300 to tanio, drogo czy w sam raz?

  2. #2

    Domyślnie

    Coś chyba pomieszałaś.
    Pierwszy wymiar z reguły to grubość, drugi szerokość, trzeci długość. Jeśli to co napisałaś jest prawdą to Twoja przemysłówka jest o różnej szerkości. Jeśli będzisz ją kładła na siatce to ok, jeśli luzem to za jaj położenie zapłacisz ... troszkę więcej.
    PS
    Cena 53 netto jest całkiem normalna, no może odrobinę niższa.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie pomieszałam. Deseczki będą szerokości od 10 do 40 mm, oczywiście wszystkie tej samej , ale nie wiem jeszcze jakiej
    Będę chciała kłaść "na dziko" (przy okazji - ile taka przyjemność realnie kosztuje?).

    Czyli żadna okazja, szukać dalej? Mam szansę znaleźć taniej?

  4. #4

    Domyślnie

    Zawsze wydawało mi się, że przemysłówka ma ok. 18-20mm szerokości. Jeśli Twoje merbau może mieć nawet 40mm to podchodzi już pod parkiet. Układanie na dziko jest sporo droższe i obawiam się że przy klepce o szerokości 20 będzie dużo wyższa cena (przy 40 może być korzystniejsza). Ja chciałem iść ekonomicznie i zrobić przemysłówkę 20mm (ale tylko na dziko), ale mój parkieciarz zażyczył sobie stawkę razy 2 i zrezygnowałem. Wyszłoby prawie na to samo. (mam deski 15/90/mix) Poszukaj jakiegoś godnego zaufania, tylko i wyłącznie z polecenia rzemieślinika i zapytaj o cenę.

  5. #5

    Domyślnie

    Szukam własnie, ale jakoś nikt nie chce polecać...
    Masz może kogoś takiego?

  6. #6

    Domyślnie

    Skąd jesteś? Z Poznania mogę Ci polecić dobrego fachowca.
    Jestem Pan Ratajski, syn Ryszarda
    Moja głowa to bomba, a pięść to petarda.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony