dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Piekarnik i płyta elektryczna - jakiej firmy?

    Przymierzam sie do zakupu piekarnika pod zabudowe i ceramicznej płyty grzejnej. W każdym sklepie sprzedawcy chwalą to co mają, więc to mało obiektywne. Jakiej firmy macie kuchenki i czy sobie chwalicie, czy tez zalujecie swojego wyboru?

    Co sadzicie o kuchenkach i plytach firm Whirlpool oraz Gorenje?

    Pozdrawiam
    Dancer
    Dancer

  2. #2

    Domyślnie

    Witam.
    Ja mam piekarnik i płytę (gazowa) gorenje.Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej marki i chyba nie zamieniłabym na zadną inną.Modelu piekarnika nie pamietam (musialabym zerknąć w papiery) niemniej jest on sterowany sensorycznie.Na początku obawiałam się, ze sobie nie poradzę z tyloma funkcjami, lecz czas pokazał, ze byly to obawy bezsasadne.Piekarnik jest niezwykle prosty w obsłudze. I piekny i eleganckiPrzyznam szczerze, ze nie pozwoliłabym sobie na jego zakup, gdyby nie fakt, ze w moim miescie Makro wyprzedawało sprzet i piekarenik razem z płyta kosztował połowę taniej

  3. #3

    Domyślnie

    Nikt wiecej nie posiada kuchenki elektrycznej z plyta ceramiczna? Prosze o opinie, bo nie wiem jaka kuchenke wybrac. Budzet na piekarnik plus plyta to okolo 2500pln

    Pozdrawiam
    Dancer
    Dancer

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Ja mam płytę Whirlpoola, bardzo fajna,
    http://www.maximedia.pl/?c=ceramiczn...pool_akm_970ba

  5. #5

    Domyślnie

    ....... a ja mam to:

    http://www.maximedia.pl/?c=kuchnie_d...mica_hks_84413

    Wprawdzie nie są to firmy wyżej wymienione, ale co tam takie cudo kupiłem i już. Cena jak dla mnie była przystępna za kompletną kuchnie, no i po trzech miesiącach gotowania/pieczenia/itpd żona nie zgłosiła żadnych zastrzeżeń.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja Tez mam piekarnik i plyte Gorenje - absolutnie zadnych zastrzezen ))
    Moj wyglada podobnie do tego http://www.rtvagd.sklep.pl/gorenje/b_50_ep_2168.php5
    Niestety nie pamietam modelu a w sklepie widze kilka podobnych. Gdybys byl(a) zainteresowan(y/a) to moge sprawdzic

  7. #7

    Domyślnie Czyszczenie piekarnika

    Witajcie

    Mam pytanko do użytkowników piekarników Gorenje. Jest w nich system Aqua Clean. Znalazłem do niego taki opis:
    Aqua Clean - wystarczy woda i specjalny program Aqua Clean, a czyszczenie piekarnika nie sprawi najmniejszego kłopotu. Do blachy nalewamy pół litra wody, uruchamiamy funkcje Aqua Clean. W czasie 30 minut woda podgrzewana jest w temperaturze 50 stopni C. Następnie ściany piekarnika wystarczy wytrzeć miękką ściereczką

    Czy to prawda?
    Czy ktoś to sprawdzał i może potwierdzić?
    Jakie zanieczyszczenia można w ten sposób usunąć... spalony tłusz z kurczaka na rożnie?

    Pozdrawiam
    PC
    D12a... wybudowałem jest super, jest super więc po co inny

  8. #8

    Domyślnie Re: Piekarnik i płyta elektryczna - jakiej firmy?

    Cytat Napisał Dancer
    Przymierzam sie do zakupu piekarnika pod zabudowe i ceramicznej płyty grzejnej. W każdym sklepie sprzedawcy chwalą to co mają, więc to mało obiektywne. Jakiej firmy macie kuchenki i czy sobie chwalicie, czy tez zalujecie swojego wyboru?

    Co sadzicie o kuchenkach i plytach firm Whirlpool oraz Gorenje?

    Pozdrawiam
    Dancer
    Ja kupiłem Amice, tyle, że sterowanie płytą przez pokrętła w piekarniku. W domku będzie piekarnik oddzielnie więc płyta sensorowa. Wybrałem Amicę, bo serwisant stwierdził, że płyty ceramiczne robi chyba jedna firma dla wszystkich (schott ceran czy jakoś tak), a piekarniki też działają podobnie, z tym, że w razie awarii części do Amici będą gdzieś o połowę tańsze

    Co do płyt sterowanych sensorowo - koleżanka ma z dziewięcioma stopniami regulacji mocy na każdym polu, druga ma tylko z trzema. Po ich opiniach będę szukał na pewno z dziewięcioma

    Bierz taką która ci się bardziej podoba
    Pozdrawiam
    Bartek

  9. #9

    Domyślnie Re: Piekarnik i płyta elektryczna - jakiej firmy?

    Cytat Napisał Sail

    Co do płyt sterowanych sensorowo - koleżanka ma z dziewięcioma stopniami regulacji mocy na każdym polu, druga ma tylko z trzema. Po ich opiniach będę szukał na pewno z dziewięcioma
    Ja chcę kupić płytę Gorenje ECT 2700 P2
    ma 18 stopni regulacji

    Szukam jednak piekarnika...
    GORENJE B 9010 E?
    Czy może AEG COMPETENCE B 5741- 4 M?
    Może ktoś coś doradzi...

    PC
    D12a... wybudowałem jest super, jest super więc po co inny

  10. #10

    Domyślnie

    My od roku mamy i płytę i piekarnik AMICI sterowane sensorami. Jesteœmy zadowoleni. Trochę wkurzajšcy jest to piszczanie po każdym dotknięciu sensora. Mamy tez pralke i lodówkę AMICI i tez nie narzekamy. Więc po co przepłacać za innš zachodniš markę jak w Polsce mamy całkiem dobrego producenta i to tańszego. A poza tym, wspierajmy polskie produkty!

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał AWIk
    My od roku mamy i płytę i piekarnik AMICI sterowane sensorami. Jesteœmy zadowoleni. Trochę wkurzajšcy jest to piszczanie po każdym dotknięciu sensora. Mamy tez pralke i lodówkę AMICI i tez nie narzekamy. Więc po co przepłacać za innš zachodniš markę jak w Polsce mamy całkiem dobrego producenta i to tańszego. A poza tym, wspierajmy polskie produkty!
    Patriotycznie kupiłam okap Amici - a w środku "made in Italy"

  12. #12

    Domyślnie

    No cóż - globalizacja.

  13. #13

    Domyślnie zabudowa AGD

    zatem się pochwalę sprzętem f-my TEKA robią tylko do zabudowy ,
    nie sprzedają w marketach tylko u dystrybutorów.
    jak na razie jest ok
    w końcu jest to sprzęt jakoby markowy
    BIAŁOŁĘKA UBER ALES - HEY !!!

  14. #14

    Domyślnie

    Ja mam płytę ceramiczną , piekarnik , lodówkozamrażarkę , zmywarkę , okap , pralkę Amici . Wszystko działa od 7 lat , pralka od 10 lat bez zarzutu . Aha jeden drobny element nawalił . A mianowicie włącznik (sterowanie) polem grzejnym tym powiększanym - najczęściej używanym . Po kontakcie z serwisem wskazano mi sklep internetowy . Na drugi dzień miałem włącznik . Wymiana dziecinnie łatwa . Nie uważam tego za wadę tylko normalne zużycie eksploatacyjne . To samo w pralce w tym roku nawaliła pompa która kosztowała 40 zł + robocizna 20 zł .
    Wtedy jak kupywałem Amica nie produkowała płyt ceramicznych ze sterowaniem sensorowym .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony