dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. #1

    Domyślnie sauna do samodzielnego montażu

    Jeśli kogoś interesuje samodzielny montaż sauny z gotowych prefabrykatów, to oczekuję pytań.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Akson,
    Ile to może kosztować i czy można taniej?
    pozdr.

  3. #3

    Domyślnie sauna do samodzielnego montażu

    Witaj !
    Taka sauenka np. 200 x 200 cm z pełnym wyposażeniem ( kabina-świerk skandynawski, ławki+oparcia+podgłówki-samba/abachi, wszelkie akcesoria, piec ) to wydatek 6.200 brutto.
    Najlepszej jakości materiały - mówię tu o drewnie.
    Pozdrowienia

    P.S. oczywiście z instrukcją montażu

  4. #4

    Domyślnie

    Akson,
    Piec w takim zestawie jest elektryczny czy na drewno? Czy masz w ofercie jakieś mniejsze kit'y. konkretnie: wysokość ograniczona do 2 m i 180/200, szerokość /długość?

  5. #5

    Domyślnie

    Aha: jaki jest Vat na saunę?

  6. #6

    Domyślnie sauna

    Witam !

    Jeżeli chodzi o wysokość sauny jest możliwość obniżenia jej do zadanej.
    Poprostu niższy jest cokół sauny.
    Sauna o wymiarach 180 x 200 cm będzie tańsza o 400,00 zł.
    Vat na saunę ...
    kabina 7 %
    piec i akcesoria 22%
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Proponuje saune w murach budynku (np. na poddaszu) i wowczas nie ponosisz pokaznych kosztow zewnetrznego deskowania kabiny- placisz jedynie za izolacje cieplno-parowa, ocieplenie )welne z folia alum i wew warstwe boazerii, piec i laweczki. w sumie osczednosc przy wlasnej robocie ok 50% kosztow. Sam to sprawdzilem.
    josek

  8. #8

    Domyślnie sauna do samodzielnego montażu

    Josek !

    A nie słyszałeś, że nie można "wiązać" kabiny sauny ze ścianami budynku.
    Powie Ci to każdy kompetentny sauniarz, niezależnie od firmy.
    O ile oczywiście jest fachowcem z doświadczeniem.
    Między kabiną sauny a ścianą powinna być pustka powietrzna. Oczywiście różnie można to rozwiązać ale trzeba o niej pamiętać.
    Pamiętaj o bardzo ekstremalnych warunkach jakie panują w saunie ( temperatura ).
    Jeśli sam to ćwiczyłeś na sobie, to daj Ci Boże abyś nie miał problemów z drewnem, wełną mineralną, ścianami budynku, rachunkami za energię.
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    No dobra, ale gdzie kupić można elementy do samodzielnego złożenia takiej sauny? U mnie jest przewidziane miejsce o wymiarach 2,2 x 2,0 metra, z trzech stron ściany.
    DarekRz

  10. #10

    Domyślnie

    Witam !
    Elementy do samodzielnego montażu można nabyć u mnie.
    Zapraszam.
    Sprawdzę cenę bo nie pamiętam.
    Pozdrawiam
    Akson

  11. #11

    Domyślnie

    Masz jakąś stronkę, żeby zapoznać się z ofertą?
    DarekRz

  12. #12

    Domyślnie sauna

    Witam po dłuższej przerwie !
    Jakieś pytania? Zapraszam!
    UWAGA: Jeśli interesują kogoś wszystkie niezbędne materiały do budowy sauny, od podstaw, we własnym zakresie, również zapraszam.
    Pozdrawiam
    Akson

  13. #13

    Domyślnie

    Jestem zainteresowany, chciałbym wiedzieć ile mnie będzie kosztowała sauna 180 x 220 i co w tej cenie się zawiera, co jeszcze muszę oprócz tego dokupić.
    DarekRz

  14. #14

    Domyślnie

    Akson - daj znać na priva jak otrzymac szczegóły. Interesuje mnie sauna o wymiarach tak mniej więcej 1,5x1,5 m wraz z info czego, poza elementami gotowymi od Ciebie będę potrzebował.
    Dom już wykończony. Ja też.
    Marcin

  15. #15

    Domyślnie sauna

    Cytat Napisał DarekRz
    Jestem zainteresowany, chciałbym wiedzieć ile mnie będzie kosztowała sauna 180 x 220 i co w tej cenie się zawiera, co jeszcze muszę oprócz tego dokupić.
    DarekRz

    Witam !
    Jutro podam Ci aktualne ceny. Dziś jestem na etapie liczenia.
    Pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie sauna

    Cytat Napisał MarcinU
    Akson - daj znać na priva jak otrzymac szczegóły. Interesuje mnie sauna o wymiarach tak mniej więcej 1,5x1,5 m wraz z info czego, poza elementami gotowymi od Ciebie będę potrzebował.
    Cześć Marcin !
    Informacja jest już na priv.
    Pozdrawiam
    Akson

  17. #17

    Domyślnie sauna

    Cytat Napisał DarekRz
    Jestem zainteresowany, chciałbym wiedzieć ile mnie będzie kosztowała sauna 180 x 220 i co w tej cenie się zawiera, co jeszcze muszę oprócz tego dokupić.
    DarekRz
    Kompletna sauna 180 x 220 to koszt 6.200,00 zł. brutto.
    W tej cenie jest wszystko; kabina, ławki, oparcia ścienne, podgłówki, oświetlenie, kratka podłogowa, obudowa pieca, piec ( podstawowy ), termometr, chochla, ceber, klepsydra, drzwi szklane.
    Kwestia transportu... Zależy gdzie?!
    Pozdrawiam
    Akson

  18. #18

    Domyślnie

    Tez jestem zainteresowany sauną podobnej wielkości. czy możesz przesłać więcej materiałów natemat tej sauny? Transport?
    Jaroma

  19. #19

    Domyślnie sauna

    Witaj Jaroma !
    Więcej informacji prześlę mailem na skrzynkę którą widać przy Twoim profilu. Transport zależny od miejsca przeznaczenia.
    Pozdrawiam
    Akson

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Akson, ja też poproszę o materiały na priva. Sauna 150 x 200.
    Pozdrawiam
    Tomek

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony