dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zmywarka -która najlepsza?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bosch

    7 28,00%
  • Siemens

    4 16,00%
  • Ariston

    4 16,00%
  • Gorenje

    0 0%
  • Whirpool

    1 4,00%
  • AEG

    3 12,00%
  • Electrolux

    3 12,00%
  • Mastercook

    0 0%
  • Candy

    3 12,00%
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 80
  1. #21

    Domyślnie

    MagdalenaK to się cieszę,że jesteś zadowolona....niewiele ludzi ma Aristona, nie wiem dlaczego,ale Bosch jest na każdym kroku.....ciekawe dlaczego?
    Annes77

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Z aristona mam lodowke, piec, plyte, okap (wszystko do zabudowy) i automat. Zmywarki niestety nie posiadam, bo mi sie nie zmiescila. Caly sprzet uzywam 3 lata i jesli chodzi o uzytkowanie to tylko z plyty jestem zadowolona. Piec reklamowalam 2 razy, a automat 3 razy. Serwis maja kiepski. Co do lodowki to powinnam ja rozmrazac raz na pol roku, a musze co 3 miesiace, bo po tym czasie jest strasznie zasniezona. zmywarki nie mam, wiec sie nie wypowiem. Wiosna na nowy domek biore ze soba tylko piec (reszte sprzetu zostawiam osobie, ktora zamieszka u nas). Zmywarke zamierzam kupic boscha, lodowke i zamrazalke whirpoola, a okap fagor, teka lub piramus. Moze zle napisalam nazwy, jesli tak to przepraszam.

  3. #23

    Domyślnie

    Ja od miesiąca użytkuję zmywarkę aristona i niestety nie jestem zadowolona. Jest baaaardzo głośna, nie dosusza i ogólnie jakas taka.... beee

    poprzednio miałam zanussiego i była super w porównaniu z tą, dużo więcej programów, cichsza i lepsza o niebo....
    ja nie polecam, no chyba, że może są lepsze modele... ale ja juz bym drugi raz nie chciała tego sprawzać

  4. #24

    Domyślnie

    niestety Annes77, mam dla CIebie przykra wiadomosc. ariston jesli chodzi o zmywarki, czy pralki jest ledwo średnia firma. mozliwosc przedluzenia gwarancji o kolejne 3 lata za 150zł daje zludne poczucie bezpieczenstwa. Ariston zbadal swoje serwisy gwarancyjne i stwierdzili ze 90% sprzetu umiera smiercia naturalna wlasnie zaraz po 5 latach. oby Twoja zaliczala sie do tych 10%. najbardziej zaawansowana firma jesli chodzi o zmywarki jest bosch-siemens, ale tylko te skladane w niemczech, czyli dosc drogie.

  5. #25

    Domyślnie

    U rodziców zmywarka Aristona nawaliła po ok 3 latach wcale nie intensywnej eksploatacji. U siebie asekuracyjnie właśnie zainstalowałem zmywarkę elektroluxa, skusiłem sie natomiast na piekarnik i płyte gazową Aristona.

  6. #26

    Domyślnie

    Kurczę zaczynam się obawiać ,że źle wybraliśmy Mam nadzieję,że się mylę
    Annes77

  7. #27

    Domyślnie

    U teściów jest zmywarka Aristona od ok. 3 lat i regularnie raz do roku przyjeżdża fachowiec go naprawiać. Za każdym razem pada programator. Dla mnie o 3 usterki za dużo jak na tak młody sprzęt.

    Pzdr
    Amor

  8. #28

    Domyślnie

    TYLKO SIEMENS!!!!!
    10 LAT bez awarii, używana nieomal codziennie, prosta w obsłudze, programów ma 5, ale równie dobrze mogła by mieć tylko 1.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Kupilam wczoraj Siemensa , ale jest wciaz w sklepie , wiec nie wiem jak bede zadowolona.
    Poprzednio mialam Bosha i byla ok

  10. #30

    Domyślnie

    Czy to mozliwe ze zmywarka SE65E330 Siemens nie ma sygnalu konca pracy? przy innych modelach jest taka informacja a przy tym nie ma. Ten model chcemy kupic. Jezeli chodzi o Aristona to nie wiem mam tylko pralke(5lat) i oprocz tego ze wiruje jakby startowal odrzutowiec to jest ok.
    rrmi jaki model kupilas?

  11. #31

    Domyślnie

    Witam.
    Od trzech lat mam zmywarke ZANUSSI.
    Jest nas trzech i jedna "dziewczynka"
    Bywa że zanussi zmywa gary dwa razy dziennie i nic mu nie dolega.
    To chyba dlatego że żre tyle tych tabletek.
    Przed zakupem porozmawiałem sobie z przedstawicielem handlowym z tej branży, i słusznie stwierdził że i tak bede uzywał jednego programu, nie będe sie gapił w wyświetlacz ani migające lampki, nie bede nasłuchiwał czy mycie sie skończył czy jeszcze trwa. Ma jedną podstawową wade: nie pobiera naczyń ze zlemozmywaka.
    Apropo tabletek, popatrzcie jaka szalona jest różnica w cenie i jakości.
    U mnie ostatnio dajemy zanussiemu "Ludwika" są super i relatywnie tanie.
    Po przeczytaniu czegokolwiek z Forum należy zapytać fachowca patrząc mu głęboko w oczy

  12. #32

    Domyślnie

    Pralkę Aristona naprawiali mi równo rok. Całe szczęście że nie pracował jeden program a zreszty mogłem korzystać. Serwis z Białegostoku był fatalny - niesłowny. Po roku "napraw" wymienili pralkę na nową od tej pory wszystko działa bez zarzutu.

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał martkaw1
    rrmi jaki model kupilas?
    Zabij nie powiem , bo nie pamietam.
    Mialam na zakup calego AGD do domu jakies 20 minut .
    I sie ciesze ,bo jakby tak sie dobrze pozaglebiac w te sprzety to siwizna murowana.
    Z doswiadczenia powiem Ci tak, jaka kupisz do takiej sie przyzwyczaisz , aby sie nie psula

    ps Zepsuc sie moze wszystko

  14. #34

    Domyślnie Zmywarka

    Przeczytałam dziś po długiej przerwie odpowiedzi i nasuwają mi się takie wnioski, nie można z góry zaznaczać że Ariston jest be a inne firmy cacy. Każdy z nas ma inne oczekiwania co do sprzętu, przyzwyczajamy sie do firm. A tak na marginesie to sprzęty innych firm się nie psują? , nie chce mi się wierzyć .Proszę się po prostu cieszyć ze swojej zmywarki!!! Ja swoją kocham bo ...zmywa za mnie. Ot cała filozofia.

  15. #35

    Domyślnie Re: Zmywarka

    Cytat Napisał MagdalenaK
    Przeczytałam dziś po długiej przerwie odpowiedzi i nasuwają mi się takie wnioski, nie można z góry zaznaczać że Ariston jest be a inne firmy cacy. Każdy z nas ma inne oczekiwania co do sprzętu, przyzwyczajamy sie do firm. A tak na marginesie to sprzęty innych firm się nie psują? , nie chce mi się wierzyć .Proszę się po prostu cieszyć ze swojej zmywarki!!! Ja swoją kocham bo ...zmywa za mnie. Ot cała filozofia.
    Wszystko się może zepsuć. Tyle że produkty jednych firm psują się bardzo rzadko, innych podejrzanie często. I dlatego wielu woli wybrać boscha czy siemensa niz aristona czy amicę.
    Podobnie jest z jakością i parametrami. Np. zmywarki firmy X i Y zmywaja dobrze, ale zmywarka X pracuje ciszej i jest solidnie zbudowana, a firmy Y bardzo hałasuje, a po jakimś czasie ścierają się jej nadruki z przycisków...
    Dziwnym zbiegiem okoliczności na ogół produkty (sprzęt) włoskie są mniej trwałe i bardziej awaryjne...

  16. #36

    Domyślnie

    No i zakupiłam nie Aristona lecz Electroluxa 6162...może ktoś ma ten model? Ma 60 cm itd.Chętnie wymienię się spostrzeżeniami na temat tej właśnie zmywarki.
    Annes77

  17. #37

    Domyślnie Płyta ceramiczna Ariston?

    Zbiłam sobie wczoraj płytę ceramiczną
    Wychodzi na to, że bardziej opłaca mi sie kupić nową niż wymieniać szybę. Najtańsze co znalazłam, a wydaje sie sensowne (nieplanowany wydatek) to ARISTON KBT 61 14. Może ktoś ma i skomentuje czy warto. Proszę Was bardzo o pomoc, bo jestem naprawdę zdruzgotana takim choler... pechem.

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar INWESTORKA71
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    Mam Aristona(nie wiem czy ten sam model) od 6 lat i jak na razie jestem zadowolona,ma ją też szwagierka od lat trzech i też nie narzeka,choc mówią ,że to zalezy od egzemplarzu na jaki się trafi(jak we wszystkim _Pozdrawiam

  19. #39

    Domyślnie

    A może mastercook:
    http://www.megamedia.pl/plyta-cerami...2-x.php?off=39
    ma fajne funkcje i tania! Co Wy na to?

  20. #40

    Domyślnie

    Ja też użytkuję płytę Aristona. Nie pamiętam, jaki model, ale podobna do tego, który prezentujesz. Póki co mam za sobą 2 lata bezproblemowego gotowania. Wcześniej kilka lat gotowałam na płycie ceramicznej Amica, tyle, że z pokretłami, zamiast sensorami. W kwestii gotowania, utrzymania w czystości, awaryjności - dla mnie zero różnicy.

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony