dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zmywarka -która najlepsza?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bosch

    7 28,00%
  • Siemens

    4 16,00%
  • Ariston

    4 16,00%
  • Gorenje

    0 0%
  • Whirpool

    1 4,00%
  • AEG

    3 12,00%
  • Electrolux

    3 12,00%
  • Mastercook

    0 0%
  • Candy

    3 12,00%
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 80
  1. #41

    Domyślnie

    Dzięki za porady. Zakupiłam w końcu AEG Elektrolux. Za prawie połowę ceny w necie. Mam nadzieję że ok. teraz będę z nią jak z jajkiem

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika B
    Dzięki za porady. Zakupiłam w końcu AEG Elektrolux. Za prawie połowę ceny w necie. Mam nadzieję że ok. teraz będę z nią jak z jajkiem

    Monika, powiedz proszę jaki model kupiłaś?


    pozdrawiam
    Basia

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar sylwia13
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie PIEKARNIK ARISTON FZ 1022 C.1 IX

    Witam!
    Poszukuje kogoś kto ma ten piekarnik - pilne.

  4. #44

  5. #45

    Domyślnie Co sądzicie o produktach firmy Ariston?

    Witam!!
    Co sądzicie o firmie Ariston zmywarka,lodówka.
    Może ktoś użytkuje taki sprzęt proszę o opinie.

  6. #46

    Domyślnie

    chodzą słuchy aby nie kupować sprzętu zaczynające się na literę A

  7. #47

    Domyślnie

    AEG, rzekomo jedna z lepszych firm zaczyna się na A...

  8. #48

    Domyślnie

    Użytkuję pralko-suszarkę Ariston i jestem bardzo zadowolona. Jedyne, do czego można się przyczepić, to wykończenie - trochę gorsze, niż w droższym sprzęcie (brzydsze, bardziej tandetne pokrętła, itp.). Znajoma prowadzi studio kuchenne i twierdzi, że to bardzo dobry sprzęt - dużo tego sprzedaje i klienci sobie chwalą.
    Pozdrawiam
    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

  9. #49

    Domyślnie

    Ja mam automat Ariston Margherita AL 948 TX , od jakiś 6 -7 lat. Działa bez problemu. Ale to już staroć i wszystko w tej firmie mogło się zmienić, więc chyba niewiele pomogłam.

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar INWESTORKA71
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    Mogę coś powiedzieć na ten temat
    Od 7 lat użytkuję Aristona ,mam zmywarkę ,kuchenkę,płytę, lodówkę i miałam jeszce pralkę
    Pralki nie polecam bo po dwóch latach poprostu ją wyrzuciłam (nie opłacało się naprawiać) piekarnik i płyta ok(jak dotąd bez zarzutu) lodówka dość głośno chodzi ale technicznie ok!
    Zmywarka: po 5-ciu latach, był do wymiany zakamieniony krzyżak (ale to chyba wina wody) i dość głośno chodzi.
    Większych zastrzeżeń nie mam ,ale w nowym domu będzie raczej inny sprzęt.
    Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny ,to chyba zależy co się komu podoba ,mnie pasuje.
    http://foto3.m.onet.pl/_m/050b595368...6d7,5,19,0.jpg

  11. #51

    Domyślnie

    lepiej omijać
    ariston nie ma najlepszych opinii mówiac delikatnie, z prawie osobistych doswiadczeń moja mama przeklina lodówkę, praktycznie zepsuła się już po niespełna roku, wciąż coś było z nią nie tak, ostatecznie po 3 latach musiała wymienić na nową

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał INWESTORKA71
    Mogę coś powiedzieć na ten temat
    Od 7 lat użytkuję Aristona ,mam zmywarkę ,kuchenkę,płytę, lodówkę i miałam jeszce pralkę
    Pralki nie polecam bo po dwóch latach poprostu ją wyrzuciłam (nie opłacało się naprawiać) piekarnik i płyta ok(jak dotąd bez zarzutu) lodówka dość głośno chodzi ale technicznie ok!
    Zmywarka: po 5-ciu latach, był do wymiany zakamieniony krzyżak (ale to chyba wina wody) i dość głośno chodzi.
    Większych zastrzeżeń nie mam ,ale w nowym domu będzie raczej inny sprzęt.
    Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny ,to chyba zależy co się komu podoba ,mnie pasuje.
    http://foto3.m.onet.pl/_m/050b595368...6d7,5,19,0.jpg
    Czyli tak jak mówiłam,nic na A

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał stuk
    AEG, rzekomo jedna z lepszych firm zaczyna się na A...
    Proszę cię,u kogo?

  14. #54

    Domyślnie

    ...hmm a wiecie że te na M to też już wątpliwej jakości sprzęt a te na E też potrafią być kiepskie...no ale za polecanie tej marki można czasem coś skorzystać...więc polecamy ...kupujcie ...a za punktciki lecimy do Egiptu
    hihi kto handluje AGD ten wie

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    W poprzedniej kuchni mialam aristona, uzytkowalam 4 lata do przeprowadzki do domku.
    Pralka- wytrzymala 4 lata, zabralismy ja do nowego domu i po miesiacu padla,
    lodowka - od poczatku musialam rozmrazac ja co 2 msc, bo strasznie byla zawalona lodem (powinno ja sie odmrazac co 6 msc),
    plyta - ok,
    piekarnik - reklamowalam, przyjechali i zrobili ale z jednej strony przypiekal i treba bylo uwazac.
    Wydalam na ten sprzet majatek, a zadowolona nie bylam.

    Teraz kupilam pralke beko, kosztowala 1070 zl (ariston 1500 zl kilka lat temy), beko ma 5 lat gwarancj na wszystkie czesci i powiem Wam, ze pierze rewelacyjnie tzn. widze teraz roznice w czystosci prania, po aristonie reczniki byly niedoprana.
    Nie ma co wydawac duzej kasy na sprzety "super marek" czytaj drogich marek, bo czy to bedzie lodowka beko za 1200 zl czy miele za 5000 zl to jak ma sie zepsuc to i tak sie zepsuje. I obojetnie jaki sprzet kupimy to po 7-8 latach jest on do wymiany. Juz teraz nie robia takich piecy, lodowek, pralek itp. jak robili ponad 20 lat temu, teraz te sprzety sa bardzo delkatne i dluga nie pochodza.

  16. #56

    Domyślnie

    my mamy zmywarke Ariston
    i poza tym, że jest głośna to nic złego o niej powiedzieć nie mogę

  17. #57

    Domyślnie

    Od 4 lat mam lodówkę Aristona - jestem b.zadowolona. 2 termostaty, cichutka, nie ma potrzeby częstego rozmrażania. Od 2,5 lat mam też płytę ceramiczną, piekarnik i zmywarkę. Wszystko hula aż miło. Faktycznie zmywarka mogłaby być trochę cichsza, ale że włączam ją na noc (II taryfa ) więc de facto nie ma to dla mnie większego znaczenia.
    Na pralkę Aristona się nie zdecydowałam - w czasie, gdy dokonywałam wyboru naczytałam się właśnie o ich pralkach kiepskich opinii.

  18. #58

    Domyślnie

    w kujawsko-pomorskiem dość trudno o fachowych serwisantów. Może to kwestia, że panowie zarzuceni pracą - umawiali się i nie przyjeżdżali. Miałem duże problemy z wyegzekwowaniem naprawy pieca dwu-funkcyjnego.

    Nie kupuje już tej marki z obawy o naprawy serwisowe

  19. #59

    Domyślnie

    Od sześciu lat mam pralkę i lodówkę Aristona. Póki co, odpukać, wszystko działa. Ale 15-letni Whirpool u moich rodziców lepiej dopiera, niż moja pralka.
    Przy kolejnych zakupach AGD zdecyduję się na coś bardziej polecanego.

  20. #60

    Domyślnie Zmywarka Ariston-hotpoint - opinie

    Witam,

    Polecono mi w sklepie zmywarkę 60 cm: hotpoing-ariston LF-T320HX-HA. Czy to dobry wybór czy generalnie są złe/wadliwe/nie warte?

    Michał

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony