dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zmywarka -która najlepsza?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bosch

    7 28,00%
  • Siemens

    4 16,00%
  • Ariston

    4 16,00%
  • Gorenje

    0 0%
  • Whirpool

    1 4,00%
  • AEG

    3 12,00%
  • Electrolux

    3 12,00%
  • Mastercook

    0 0%
  • Candy

    3 12,00%
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 80
  1. #61

    Domyślnie

    z tego co zauwazylem marka ariston nie cieszy sie jakos dobra opinia ... wszystko zalezy ile chcesz wydac na zmywarke ale osobiscie kierowalbym sie w strone firm bosch/siemens

  2. #62

    Domyślnie

    No właśnie, też coś trochę słyszałem. A jeśli Bosh czy Siemens, to jakiś konkretny modem w wersji 60 cm? Albo - na co zwrócić uwagę przy wyborze.

  3. #63

    Domyślnie

    napewno 60cm ...co do modelu to opinie mozesz sprawdzic na skapiec.pl albo na ceneo.pl ja kupilem siemensa z racji niezlej promocji cenowej i 5 letniej gwarancji

  4. #64

    Domyślnie

    Napisz więc, jakiego siemensa i jak się sprawuje.

  5. #65

    Domyślnie

    jeszcze nie uzytkuje wiec nic nie moge napisac ... tak jak pisalem wczesniej zajzyj na ktoras ze stron www ktore podalem

  6. #66
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    magnolia

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    1.464

    Domyślnie

    Ja mam Hotpoint Aristona. RZeczywiscie jedni mówią że kiepska, ale inni że świetna. Ja lubie tę firmę bo jest designerska w tym przedziale cenowym. Używam jej dopiero drugi tydzień, ale narazie jestem zachwycona. Chodzi cicho, ma bardzo fajne programy- podstawowy na 60 minut ( w poprzedniej podstawowy trawł 1.5 godziny) jeszcze nie miałam ani jednej niedomytej rzeczy. Nie wiem czy to zmywarka, czy inna woda, ale wszystko jest baardzo czyste. To są doswiiadczenia z 1.5 tygodnia.
    REKLAMA

  7. #67

    Domyślnie

    Ja dzięki opiniom na ceneo.pl zdecydowałam się na Electroluxa ESL66010.
    http://www.ceneo.pl/;015515420-10.htm

  8. #68

    Domyślnie

    Miałam zmywarkę Aristona 8 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć, myła dobrze, jedna awaria jeszcze na gwarancji. Teraz mam od 3 m-cy Bosha SMI65T25EU i jest bardzo cichutki i wszechstronny SUPER polecam

  9. #69

    Domyślnie czy ktoś ma zmywarkę Hotpoint-Ariston LST 329 AX?

    kupiłam ją po poleceniu jej tu na forum, użytkuję od kilku dni, niestety mam wrażenie, że nie suszy naczyń, a przynajmniej słabo...

    czy ktoś jeszcze ma podobny problem? nie wiem bowiem czy dzwonić do serwisu czy to jest normalne w tym modelu ... Nie jest to moja pierwsza zmywarka, niedawno przez parę miesięcy wynajmowałam mieszkanie ze zmywarką Boscha [jakiś dobry model, tyle wiem] i tam nie było tego problemu...

    jeśli ten mój model tak ma, to już żałuję, że ją kupiłam, trzeba było dołożyć kilkaset złotych, może tysiąc, i mieć coś lepszego

    19 pozytywnych opinii na ceneo dotyczących tej zmywarki byłoby chyba od osób, które nigdy nie widziały lepszego modelu :

    tu jest link do modelu, linki nieraz są pomocne: http://www.ceneo.pl/;0152309370-10;0020-20-0-0-1.htm [to teraz bardzo popularny model]
    Ostatnio edytowane przez Nina81 ; 01-09-2010 o 14:31

  10. #70
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar lolipoplady
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Poznan - Manchester
    Posty
    27

    Domyślnie

    Niestety ja mialam zmywarke i pralke hotpoint i obie byly straszne !!!!!! Zmywarka nie suszyla i nie plukala dokladnie. Wiem jedno juz nic z tej firmy nie kupie.

  11. #71

    Domyślnie

    jeszcze łudzę się, że ktoś mi odpowie, że mam felerny egzemplarz, bo NORMALNIE to jest lepszy model
    i tak zadzwonię do serwisu, dopytam...nie uśmiecha mi się jednak rozkręcanie zmywarki i zawożenie jej do serwisu, za dużo zachodu, a zmywarka jest już w zabudowie przecież

  12. #72

    Domyślnie

    ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia?

  13. #73

    Domyślnie

    ja mam hotpointa i moja zmywa i suszy bardzo dobrze,naprawde jestem z niej zadowolona.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  14. #74

    Domyślnie

    kolezanka kupila sobie identyczny model, porownam z jej, zobaczymy jak u niej dziala...

  15. #75
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cebu

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, czy ktos z wlascicieli moze powiedziec jakiego koloru sa kosze na naczynia w tej zmywarce? Biale czy szare/srebrne? Z gory dziekuje za pomoc.

  16. #76
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Nina a jakich środków do zmywania używasz? Może wystarczy zmienić dozowanie nabłyszczacza lub tabletki na inne.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  17. #77

    Domyślnie

    używam niemieckich tabletek 7 w 1 Calgonit/Finish, tylko tego

    cebu kosze są szare/srebrne

  18. #78

    Domyślnie

    przyznam, się.... nie włączyłam opcji "tabletki wielofunkcyjne", wiecie jak to jest, człowiek nie doczyta instrukcji obsługi...
    przeczytałam część - czy jest coś na temat pierwszego użycia, rodzajów programów i sposobu układania naczyń

    dam znać za jakiś czas czy zmiana funkcji wpłynęła na suszenie naczyń

  19. #79
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mirek118
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Praszka
    Kod pocztowy
    46-320
    Posty
    758

    Domyślnie

    Odgrzebuję stary wątek ponieważ ostatnio spodobały mi się lodówki wolnostojące marki Hotpoint-Ariston, model o o szerokości 70 cm.
    Ktoś ma lodówkę tej firmy i może się wypowiedzieć?

    Ja myślę o modelach:
    - E4DY AA X C
    - E4D AA X C
    - E4D AA SB C
    - E4D AA B C
    Dom z podd. użytk.+piwnica+podw. garaż.OZC by Asolt 5,75kW dla temp. oblicz. -18*C na zewn. i 22*C wewn.,EAH = 41,8 kWh/m2*rok.4 osoby.Okna MS Line 3 szyby Uw=0,62-0,93+3 Fakro 3 szyby. Skosy 30cm wełny λ=0,035,sufit 30-45cm.Styro 20 cm λ=0,031. 100% podłogówka+2 drab. w łazienkach. Pow podłóg w części mieszk. 165m2, pow. piwnicy 55m2, pow. garażu 55m2. Kubat. grzana 510m3.Garaż nie ogrzew. PCi GW 8,3kW by Wihi z DZ poz.-pion., Galmet Maxi 300l. WM Onyx 550+GGWC 4,5kW.Strefa II/III

  20. #80

    Domyślnie

    Też grzebnę,interesuje mnie taka kuchnia,ma,miał ktoś i może coś napisać.

    CP98SEA /HA S

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony