dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 112 z 112
Pokaż wyniki od 2.221 do 2.240 z 2240
  1. #2221
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar praha
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    478
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Woooww, Cegiełka, ale z Ciebie błyskawica

  2. #2222

    Domyślnie

    Hej wszystkim.
    Mogę się Was zapytać jakie elewacje macie/będziecie mieć? Zastanawiam nad jasnymi (kremową) ścianami, białą stolarką i ciemnym dachem. Praha, chyba tak jest u Ciebie, tak? Widziałam takiego na żywo i jest piękny ale w sumie podoba mi się też kolorystyka z brązowo-czerwonym dachem, brązową stolarką i brązowo-podobnym klinkierem na wejściu i na podcieniu-tak jak jest przedstawiony projekt Benedykta2 na stronie MGProjekt tyle, że nie widziałam jeszcze Benka tak zrobionego i nie wiem jakby to wyglądało w rzeczywistości. Niśka, Ty masz już koncepcję? Bo budujemy ten sam model? Czy macie ewentualnie jakąś stronę godną polecenia dotyczącą elewacji-najlepiej z elementami klinkierowymi?

  3. #2223
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monia4

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-461
    Posty
    38

    Domyślnie

    Witam,
    My właśnie planujemy jasną elewację i białą stolarkę.A dachówkę musieliśmy wybrać już przy podpisaniu umowy z naszym wykonawcą i mamy czarny mat Creatona oraz cynkowe rynny i ciemne klinkierowe kominy.
    Praha mieszkacie?
    Pozdrawiam

  4. #2224
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar praha
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    478
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Hej dziewczyny!!!!

    Mnie nie było, bo już mieszkamy w nowym domku i jeszcze nie mamy internetu ma być w przyszłym tygodniu, myślałam, że nie da się żyć bez netu, ale jakoś daję radę.

    Jeśli chodzi o elewację, to my mamy kremową, białą (wpadającą w krem) stolarkę, bonie w ciepłej bieli (9016) i grafitowy, praktycznie czarny dach. Wg mnie wygląda super, wielu osobom podoba się nasza elewacja. Cegiełka, jeśli chcesz to wyślę Ci zdjęcie, tylko daj maila (prześlę jak uda mi się podłączyć znowu do netu). Mamy wstawki z klinkieru, ale też grafitowego. Do tego czarne, kute barierki balkonowe.
    Jeśli chodzi o inne kolory elewacji, to bardzo ładny dom ma Saly z forum, ona wybudowała projekt Verona, u niej jest sporo klinkieru i też piękne klinkierowe ogrodzenie. Jest jeszcze wątek ogólny o elewacjach na muratorze. Piękną elewację z tych jasnych ma też Karolina i Artur z forum i MarJel, ale one chyba wrzucały zdjęcia elewacji tylko chwilowo i potem usuwały.

    A mieszka się super Bardzo jestem zadowolona, mamy tylko problem z prysznicem, bo mamy płytki o nierównej powierzchni na podłodze w naszej łazience i uszczelka od drzwi prysznicowych nie przylega przez to idealnie i przez to po każdej kąpieli w łazience są kałuże wody ale generalnie jest super

    Pozdrawiam

  5. #2225
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar praha
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    478
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Hej dziewczyny, jak tam budowanie idzie? My już mamy internet no i mieszka się suuuuperrr

  6. #2226
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Saly
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.674
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Witaj Praha
    Ja z gratulacjami przychodzę Cudownie że już mieszkacie !!!!

    Widzę ze budowa przebiegła mega szybko i w miarę bezproblemowo
    Tym bardziej się cieszę

    Jeśli jest szansa na priv zdjęcie domku będzie mi miło

    Wielkie buziaki i Wielu CUUUUDOWNYCH chwil w Nowym Domku

    Buziaki
    Saly

  7. #2227

    Domyślnie

    Hej Praha,
    Ja również życzę wielu cudownych chwil w nowym domku i mam nadzieje, że będziesz tu czasem zaglądać
    No i oczywiście sama nie mogę doczekać się tej chwili

  8. #2228

    Domyślnie

    Kilka dni wypadło z powodu kapryśnej pogody, wolnego ale strop nad garażem już jest!!!

  9. #2229
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar praha
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    478
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Dziękuję za gratulacje i miłe życzenia Saly jeśli chciałabyś jakieś zdjęcia to musisz mi przesłać adres e-mail, bo żeby przesłać na priva to jest zbyt skomplikowane pozdrawiam i na pewno cały czas będę tu jeszcze zaglądać

  10. #2230
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Saly
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.674
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał praha Zobacz post
    Dziękuję za gratulacje i miłe życzenia Saly jeśli chciałabyś jakieś zdjęcia to musisz mi przesłać adres e-mail, bo żeby przesłać na priva to jest zbyt skomplikowane pozdrawiam i na pewno cały czas będę tu jeszcze zaglądać

    Hej Praha
    Pewnie że bym chciała Mój adres [email protected]
    Pozdrawiam serdecznie

  11. #2231
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar praha
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    478
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Hej, dziewczyny! Dlaczego się nie chwalicie postępami? Pozdrawiam

  12. #2232
    wisienkozerca
    Guest
    wisienkozerca

    Domyślnie

    Witam, mam zamiar budować benedykta ale się troszke obawiam czy nie jest za duży, czy mogę odwiedzić taki dom? Bardzo mi zależy na tym by zobaczyć jak to wygląda w środku. Mogę odwiedzić województwa pomorskie i okolice i warmińsko- maz i okolice. Proszę o kontakt : iwona.new+++gmail.com (+++ czyli to jest @)

  13. #2233
    wisienkozerca
    Guest
    wisienkozerca

    Domyślnie

    adres @ tu jest właściwy literka ,,s,, uciekła

    Witam, mam zamiar budować benedykta ale się troszke obawiam czy nie jest za duży, czy mogę odwiedzić taki dom? Bardzo mi zależy na tym by zobaczyć jak to wygląda w środku. Mogę odwiedzić województwa pomorskie i okolice i warmińsko- maz i okolice. Proszę o kontakt : iwona.news+++gmail.com (+++ czyli to jest @)

  14. #2234

    Domyślnie

    Witam,
    ja jestem na etapie wybierania projektu i zainteresował mnie Benedykt. Czy ktoś może buduje go w kujawsko-pomorskimi jest chętny go pokazać?

  15. #2235

    Domyślnie

    Czy posiadacze tego domu mogą pochwalić się kuchnią i łazienkami bo z tym mamy największy problem. Interesuje mnie także rozwiązanie oświetlenia.
    Bardzo będę wdzięczny o zdjęcia z budowy bo niestety większość na forum już się nie ładuje. Mój email to piotr małpa herbirol.com

  16. #2236

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrsaint Zobacz post
    Czy posiadacze tego domu mogą pochwalić się kuchnią i łazienkami bo z tym mamy największy problem. Interesuje mnie także rozwiązanie oświetlenia.
    Bardzo będę wdzięczny o zdjęcia z budowy bo niestety większość na forum już się nie ładuje. Mój email to piotr małpa herbirol.com
    Witam,
    na jakim etapie budowy jesteś? Ja zaczynam w lipcu Benka V
    Ja znalazłam namiary na innych budujących Benka na: www.mojabudowa.pl/

  17. #2237
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    annasil

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    92-502
    Posty
    3

    Domyślnie

    widzę, że wątek zamarł, jednak i tutaj umieszczę swoją prośbę
    czy ktoś z Państwa mógłby nam umożliwić obejrzenie gotowego Benedykta II?
    mój mail: [email protected]

    z góry dziękuję!

  18. #2238
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    anna.matthias

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Brzezie k. Szarowa
    Kod pocztowy
    32-014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Czy ktoś z formunowiczów, kto już wybudował dom Benedykt mógłby wrzucić zdjęcia jako inspiracja ?

  19. #2239
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    anna.matthias

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Brzezie k. Szarowa
    Kod pocztowy
    32-014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał jessi Zobacz post
    my bedziemy budowac naszego benedykta w Małopolsce-Brzesko
    Jessi czy jest mozliwosc obejrzenia domku? Prosze o kontakt [email protected]

  20. #2240
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    anna.matthias

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Brzezie k. Szarowa
    Kod pocztowy
    32-014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Drodzy forumowicze! Zastanawiam sie nas budową domku Benedykt 2. Proszę Was o podpowiedz: jak ksztaltuja sie koszty budowy Benedykt 2 systemem gospodarczym w stanie surowym zamknietym? Ile was kosztowalo wykonczenie domu? Pozdrawiam Anna

Strona 112 z 112

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony