dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie

    Czy ktos może mnie oświecić ile kosztuje montaż okien. Ceny są tak różne (od 20 do 60 zł za m) i to za sam motaż bez tynkowania!!! Czy ma zanaczenia jakie okna sie montuje- plastik czy drewno

  2. #2

    Domyślnie

    Moja cena za montaż drzwi,okien jest 30 zł za mb.
    Wchodzi w to demontaż starych okien i obrobienie glifów.
    Polecam swoje usługi i ŻYCZE WESOŁYCH ŚWIAT I SMACZNEGO JAJKA.

  3. #3

    Domyślnie

    7 zł/m obwodu okna. Podwrocławski producent montujący swoje okna.
    W sumie wynegocjowałem montaż gratis

  4. #4

    Domyślnie

    Ale pewnie nie dostałeś upustu i wyszło na to samo.

  5. #5

    Domyślnie

    W okolicy Warszawwy w stan surowy (czyli tylko montaż)proponowali mi za 14 - 22 zł za metr obwodu.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Tychy, 17 zł/mb tylko montaż.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafik71

    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    5

    Domyślnie

    Od 10 do 15 pln , to moim zdaniem rozsądne ceny.

  8. #8

    Domyślnie

    Do janrenovate. Ile biezesz za montaz nowych okien. Gryfy juz sa zrobione przez tynkarzy. Pozostaje tylko czysty montaz.

  9. #9

    Domyślnie

    Za suchy montaż założenie okien i "wypiankowanie" płaciłem 9zł/m bieżący liczony z obwodu w tym wszelkie materiały firmy.

  10. #10

    Domyślnie

    u mnie montowali przedstawiciele producenta - 15 PLN/mb (ich materiały - i to nie te najtańsze)...
    sądzę że to rozsądna cena...
    montaż i obróbka przy murach tj. bez malowania
    tylko tynk...

    snow


    ...gust jest kwestią ... gustu??

  11. #11

    Domyślnie

    On 2003-04-19 09:15, pyrka wrote:
    Ale pewnie nie dostałeś upustu i wyszło na to samo.
    Pyrka, nie wiem co to upust. U mnie cena to cena, a 530 PLN za jednoskrzydłowe okno 150/150 z profili Schuco, okucia Winkhaus autopilot, k 1,1 (szyba) wydaje się ciekawą propozycją. Co powiesz?

  12. #12

    Domyślnie

    za 11 okien /w tym małe do WC jak i duże oraz balkonowe/ zapłaciłem 500zł brutto/faktura/ - mocowanie i pianka bez żadnego obrabiania. Generalnie średnio 50zł za okno.
    Pozdrawiam

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    Za przeproszeniem Kodi coś ściemniasz.
    Dwa miesiące temu chwaliłeś się, że już tradycyjnie zrobisz to sam, bo to nic trudnego (W "Zrób to sam&quot. Przyznaj sie co takiego się stało, że zmieniłeś zdanie? Nie obrażaj się się od razu - w pytaniu nie ma złych intencji.
    Wiesław

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Właśnie dostałam ofertę na okna wraz z montażem; montaż potraktowano ryczałtowo, bez rozróżnienia na metry czy okna.
    Przy takich założeniach: 16 okien różnej wielkości, w tym 9 okien 150/150 montaż na piance i kotwach bez demontażu starych okien: 1971 PLN netto.
    Pozdrawiam,
    Gaga2

  15. #15

    Domyślnie

    U mnie 9 zł za metr.

  16. #16

    Domyślnie

    Wiesławie - owszem napisałem, że zrobię to sam i patrząc na chłopców co to robili dalej podtrzymuję, że nie jest to nic trudnego. Na dowód tego wstawiliśmy drzwi zew., które trzymają pion i poziom w każdej pozycji. Uważam także że wstawienie drzwi jest o niebo trudniejsze niż okien. Wstawienie 11 okien to 500zł a wstawienie 1 drzwi to 300zł. Był jeden problem - mam tylko 2 ręce podobnie jak teść, a chciałem mieć drzwi i okna wstawione w ten sam dzień. Bałem się, że nie damy rady tego zrobić a nie wyobrażałem sobie sytuacji, żeby chałupa nie była zamknieta na amen.
    Do tego dochodzą sprawy gwarancji itp. Powiem szczerze tyle zaoszczędziłem na innych etapach, że mogłem lekką ręką wydać te 500zł co nie znaczy, że gdybym miał czas i mozliwości, że bym nie dał rady ich wstawić.

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bartosz 348

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-784
    Posty
    3

    Domyślnie

    Praktycznie nie ma większego znaczenia,chyba że ktoś się nie zna lub próbuje naciągnąć.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartosz 348 Zobacz post
    Praktycznie nie ma większego znaczenia,chyba że ktoś się nie zna lub próbuje naciągnąć.
    Pobiłeś chyba rekord - odpowiedziałeś na post z przed 11stu lat .......brawo...

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Murator powinnien Ci przyznać nagrodę za odkopanie najstarszego tematu...
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony