dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 312

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    cd.
    Później wzięliśmy się za pracę w ogrodzie, wyrównanie trawy przy kostce granitowej, poprawienie wyspy "Oleńki" , zakup nowych roślinek , nowych mebelków ogrodowych i udoskonalenie projektu "Przytulnego"- wstawiliśmy okno na tarasie między ścianą a słupem. Wcześniej kiedy siedziałam przy stole a wiatr wiał od zachodu robił się straszny przeciąg, wiało jak diabli, w silniejszych porywach wiatr przewracał nawet donice. Pomysły na zagospodarowanie dziury były różne, skończyło się na oknie z aluminium, ma wąską ramę i nie zasłania widoku, zrobiło się cicho, ciepło i kwiatki pięknie rosną a ja spokojnie mogę tam odpoczywać




    nowe mebelki z technorattanu i donice, pozostałe dwie zamówione mają dostarczyć w przyszłym tygodniu




    Tej wiosny trzej ogrodnicy i "zimna Zośka " byli łaskawi dla roślin, mrozów nie było Wiśnie, porzeczki i agrest oblepione były kwiatami , przyrosty innych roślin iglastych są przepiękne a liście buków i klonów cudownie kolorowe.



    Rozpoczęliśmy sezon grillowo- kąpielowy , woda w basenie przez kilka dni gorączek podskoczyła do 25stopni (to dzięki folii bąbelkowej) polecam!
    Było wspaniale pluskać się z małym Michasiem, któremu niestraszna była "zimna woda " (lepiej ją znosił niż ja) ja rozgrzewałam się w nawo zagospodarowanym zakątku żubróweczką


    Ostatnio edytowane przez kropkq ; 03-06-2012 o 17:32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony