dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1492

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Chyba chodzi o wspieranie przy podobnej jakości. Nikt przecież nie jest masochistą
    Mam nadzieję Chociaż ja od takiej na przykład idei popierania, bo ze swojego podwórka, zdecydowanie wolę inną argumentację. Mnie jednak przekonuje co innego. Myślę sobie tak: skoro taka "krzyzacka" firma jak hormann siedzi na rynku kilkadziesiąt lat i kilkadziesiat lat pracuje na własną pozycję,to ma za duzo do stracenia (w sensie opinii). tym bardziej dziś, kiedy na takie rynki jak nasz wchodza nowe firmy i ich, nie oszukujmy sie, podstawowym atutem musi byc cena. dla mnie, użytkownika krzyżackiej bramy, obecność innytch producentów bram jest korzystna - bo wiem, że taki hormann będzie sie teraz pilnowal, wiedząc, że pilnuje też tych 60 czy wiecej lat, kiedy pracowal na opinie niemieckiej jakosci. takie wybory podpowiada logika. Poza tym mozna by sie spierac, czy kupno normstahla czy hormanna nie ejst popieraniem wlasnego przemyslu: dealer jest rodzimy, on zarabia to i wydaje, raczej na miejscu. i mimo wszystko, gdybym mial kasę, wolalbym mercedesa niz fso
    pzdr

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał 78konopiel Zobacz post
    wiem, że taki hormann będzie sie teraz pilnowal, wiedząc, że pilnuje też tych 60 czy wiecej lat
    Niestety H poszedł także w "taniochę" wg mnie niegodną takiego producenta. Zobacz kto firmuje bramy w marketach budowlanych...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Niestety H poszedł także w "taniochę" wg mnie niegodną takiego producenta. Zobacz kto firmuje bramy w marketach budowlanych...
    Nie wydaje mi się, żeby sprzedaz w marketach była czymś, co jest dyshonorem. Nie tylko Hormann sprzedaje w castoramie itp. Powiem tak: wydaje mi się, że jesli ktoś chce kupic w castoramie np. drzwi przeciwpozarowe Hormann za sensowną cenę, to marke traktuje jako gwarant, ze kupiony towar, pomimo korzystnej=niskiej ceny, nie okaze się bublem.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał 78konopiel Zobacz post
    Nie wydaje mi się, żeby sprzedaz w marketach była czymś, co jest dyshonorem.
    Sprzedaż w marketach jest dostosowywaniem się do najniższej ceny. A jak wiemy za tym idzie jakość.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Sprzedaż w marketach jest dostosowywaniem się do najniższej ceny. A jak wiemy za tym idzie jakość.
    jasne, totez jesli komus zalezy na gornej polce (dlatego uzylem porownania z krzeslami przeciez) to idzie do autoryzowanego partnera a nie do marketu. market to wybor najnizszej z mozliwych cen. jednak zarzucenie producentowi, ze wypuszcza takze oferte marketowa jest wg mnie nieporozumieniem. reguly gry sa przeciez jasne. w marketach rzadzi cena, jednak nawet w markecie - jesli mialbym w ofercie produkt takiej firmy jak hormann, wybralbym ją, licząc na to, że producent jednak bedzie sie pilnował i nie wypusci megabubla, bo za dlugo pracowal na opinie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony