dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie nie potrafię wyregulować drzwi zewnętrznych antywłamaniowych na łapach

    Cześć,
    mam problem.

    W mieszkaniu mam zamontowane drzwi zewnętrzne antywłamaniowe (chyba), których nie potrafię wyregulować w zakresie docisku do ościeżnicy/uszczelki.

    Poniżej link do zdjęć na dysku google, ponieważ nie działa mi dodanie zdjęć do postu:
    https://drive.google.com/drive/folde...Fq?usp=sharing

    Ta długa śruba, która wkręca się w drzwi nic nie robi niezależnie od tego czy ją wkręcę czy wykręcę.

    Imbusowe łapy regulują tylko kąt góra/dół.

    Przeszukałem cały internet po polsku i angielsku i zero odpowiedzi.

    Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    1. Zamieściłeś post na podforum "oknoplast". Niestety, ich "ekspert" tu nie zagląda. Zapłacili ale więcej nie ma z ich strony zainteresowania. Także tu nie doczekasz się raczej odpowiedzi. Mogę ten post przenieść do głownego działu forum "okna - drzwi".
    2. Na zdjęciach są drzwi chińskie i pod takim hasłem szukaj porad. To jest najtańszy produkt drzwiopodobny. Żenująco słabe parametry pod każdym względem (nowe byly kiedyś w Biedronce po 299zl - teraz podchodzą pewnie pod tysiąc zł). Także - ja nie wiem co może pomóc docisk.
    Na zawiasach - z zasady należy poluzować śruby i przesunąć dwie płytki zawiasu względem siebie.
    Najlepsza regulacja docsku powinna być na zaczepie, ale to część kosztująca 5-10 zł i raczej nie spotykana w tym produkcie. Jeśli jest luz od strony zamka, to można pomysleć o dołożeniu uszczelki lub stukięciu mlotkiem by wgiąć lekko ościeżnicę do wewnątrz..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za informację.
    Jeżeli możesz to proszę przerzuć post tak jak sugerujesz.
    Dzięki raz jeszcze

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ok, post przeniesiony.
    Napisz co chcesz uzyskać poprzez próbę ich regulacji - może jest inne rozwiązanie problemu.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony