dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 125 z 125
Pokaż wyniki od 2.481 do 2.483 z 2483
  1. #2481
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał mari180790 Zobacz post
    WItaj!!
    A już myślałam, żę zawiesiłaś dziennik i nie będziesz dodawać nowych zdjęć swojego ogrodu!!
    A tu proszę miła niespodzianka...niestety nie wszystkie zdjęcia mi się odczytują u Ciebie na stronie

    Od samego początku jesteś dla mnie inspiracją i z budową domu oraz z budową ogrodu. Jesteśmy teraz na etapie ogrodu, ciągle coś kupujemy i dosadzamy, robimy nowe rabaty Nawet półkola mąż chciał takie jak ty masz przed ogrodzeniem

    Liczę na kolejne partie zdjęć
    Pozdrawiam
    Bardzo mi miło i nie mam nic przeciwko ,że Twój mąż "ściąga" ze mnie nawet to mnie cieszy Niestety jak już wcześniej pisałam w komentarzach do Joli, umieszczane zdjęcia na tinypic po jakimś czasie nie dają się otwierać a powtórne wklejanie czasochłonne i denerwujące, więc przyszła pora żeby zakończyć dziennik . Jest dużo zdjęć wcześniejszych więc jeśli ktoś chce podejrzeć i podobnie wykonać swój ogród, rabatę nie będzie miał problemu a ja nic przeciw.
    Pozdrawiam i życzę samych przyjemnych chwil spędzonych w swoim ogrodzie

  2. #2482
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolkakru
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    138

    Unhappy

    Witaj, Olu! Nie, nie zgadzam się, żebyś zakończyła pisanie dziennika.Byłoby mi bardzo smutno. Nieomal od początku śledzę Twoje wpisy, uwielbiam czytać nowe wiadomości, podziwiam nieustannie Twój dom i ogród. Przeżywałam narodziny malutkiego Michałka, płaczę, czytając wpis o odchodzącej Sonii. Polecam dziennik swoim znajomym i sama oczywiście korzystam z Twoich pomysłów. Jestem szczęśliwa, że kilka lat temu wpadłam tu przypadkowo i się zauroczyłam Twoimi wpisami, domem i ogrodem. Pisz więc nadal, proszę. Pozdrawiam wiosennie, Jola
    Ostatnio edytowane przez jolkakru ; 05-05-2017 o 19:00

  3. #2483
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marta i Arek
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witaj Olu,

    Z całego dziennika zobaczyłam tylko kilka zdjęć a reszty w ogóle nie widać Te kilka wystarczyło jednak żeby stwierdzić ,że masz piękny ogród. Niestety nie mogę się dalej inspirować bo zdjęcia są niedostępne. Bardzo mi szkoda

    Pozdrawiam serdecznie !

Strona 125 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony